• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@janula123 no moze... kukni do mojho albumu, mam tam clanok o variantych cyklu. :wink:
13. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Ok, idem kuk.
:slight_smile:
13. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, pozri si môj graf, no na porazenie...
13. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Dobrý článok.
Asi sa moc pozorujem a ak niečo nie je ako má, tak sa plaším.
Uvidím ešte pár dní aká bude krivka.
Moc ďakujem za pomoc.
13. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ovulka stale este moze dojst. len trpezlivost. clostyl by ti mal zabrat na vajka, nechodis na usg ci rastie nieco ?

@janula123 netreba dopredu oplakavat, ovulka sa niekedy moze aj oneskorit., no a anovulaku mozme hovorit az potom, ked sa ti teplota nedvihne a dostanes mrchu... :wink:
13. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, nie. Ešte pomeriam 3-4 dni a keď nič, tak už sa na to meranie vykašlem. Akurát čo mi z toho začne preskakovať. Pri prvej som nemerala, nestresovala a dobre bolo. Možno si kúpim ešte z netu kvapky Gynex, aspoň sa mi upraví cyklus a možno zmiznú PCO. Ale už nebudem merať teplotu, ani ovu testy robiť. Kašlem na to. Akurát čo ma to stojí kopec nervov a peňazí.
13. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Ja to ešte zatiaľ beriem športovo, i keď som niekedy chvíľami netrpezlivá. Snažíme sa len 2. mesiac a to je krátka doba. Prvé dieťatko bude mať rok a pol a chcela by som naviazať na materskú. A tak snáď nebudem musieť dlho čakať. :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123, držím palce. Ja som pôvodne chcela ísť do práce na 1-2 roky, ale potom som si to rozmyslela a chcela som nadviazať na materskú. Ale asi som sa neskoro spamätala. My sa snažíme od mája a stále nič.
13. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule myslim, ze do koncca roku ste tehu :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no aby si nebola prekvapena, ze ride az za 9 mesiacov :wink:
13. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984
Moc ďakujem.
Aj ja Vám moc držím palčeky, nech sa podarí.

A tak treba veriť. Nám sa podarilo otehotnieť prvýkrát až o 3 mesiace.
13. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Joj, keby si mala pravdu.
:slight_smile:
13. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 aj ja sa snazim do maja :frowning2:
13. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ty si prilis optimisticka,ze? :wink:
13. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, ale ty máš aspoň pravidelne ovuláciu a ja ju od mája ešte nemala. Teda predminulý mesiac určite nie a dovtedy som nemerala, ale asi ani tam nebola. Ale ja len meriam, zapisujem, naháňam manžela a stále nič...:frowning2:
13. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac preco? ja len vravim nieco :sweat_smile: :wink:
13. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 ja som si ista,ze v juni som ovulaciu nemala.....aj lekarka mi to potvrdila....ale ved beries clostyl, tak ovulka bude :wink: :wink: isto
ja ocikavam ovulaky, meriam BT, znasilnujem,a tak na dve veci mi toje..
nie si sama
13. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja som vecny pesimista :grinning: ja neverim nicomu:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani v dobre konce, aby som potom sklamana nebola...
13. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac no ked ti mam pravdu povedat, ja radsej tiez zvacsa pesimisticky myslim... bo ak to dobre skonci, tak sa tesim... ked zle, som s tym uz vopred zmierena a nie som tak smutna... takze mas dobru taktiku :wink:
13. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, na ovutesty som sa už vykašľala, akurát čo to ide do peňazí. Minulý mesiac som si robila od 5-35 DC a nič. No len či ten Clostil k niečomu bol.
13. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 skoro si zacala cikat od 5 DC , ak mas take dlhe cykly, tak staci v polovici....od 16 DC vyssie....ale aj ja nic nerobim len cikam a ked mam //, tak cikam aj dva krat na den, tesim sa im ako tehu čiarkam :grinning: dora blazniva som :angry:
13. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej , len ci prave toto nase myslenie nezapricinuje to, kde sme? :confused: teda aspon ja :angry:
13. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já se teď testovala a byla tam jen / čárka, takže tak za 4 dny je tu mrcha. chjooooooooooooooooo :angry:
13. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesinka a mozno si len testovala skoro.....
13. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac možná, ale znám se, a byla by náhoda, kdyby to klaplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesinka ale prijemna nahoda....a takychto nahod je na svete privela :wink: :wink:
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac to jo :dizzy_face: , ale jak moje babička říká, čert s.... vždy na tu větší hromadu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, ale veď práve že som nevedela aký mám cyklus. Vysadila som po dvoch rokoch HAK, tak som netušila, kedy dostanem a či dostanem. Ja tiež testovávala aj dvakrát za deň, ale už som to nechala tak. Dnes si ešte kúpim jeden taký tyčinkový test (tie mi lepšie ukazujú, ako prúžkové) a ak má byť dnes alebo zajtra ovu, tak ukáže. Keď nie, končím...
13. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesinka, tebe to aspoň ukáže jednu čiarku, ale ja môžem testovať hocikedy - ráno, večer, celý mesiac a mám tam dve. Je to na porazenie.
13. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som dosť dlho odolávala koníkovi, viac- menej preto, že som bola naštvaná na svoje telo - cca od 14dňa som začala "špiniť" najprv tak krvavo a potom iba špinenie... vzala som Cčko, Ascorutin a zase to zmizlo :confused: :confused: :confused: :confused: .
Cyklus o ničom, ale aspoň že neskáčem...
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

Dnes som doma, lebo mi trhali zub- a o chvílu mi prestane účinkovať injekcia... diera mi tam ostala riadna, takže sa pripravujem na "krušné chvíle" a dúfam, že to zvládnem s ibalginmi.

Už by to tu chcelo nejakú tehuľku? nie? :wink: :wink: :wink: :wink:
papa všetky
13. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek