• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
moj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/300064
len neviem,ci teplotu neoznacim prazdnym kruzkom, asi mi blbne teplomer.....ani na treti krat neodpipal teplotu :rolling_eyes:
12. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@romea no ale mas zaujimavy vyskok :wink: som zvedava na zajtra :slight_smile:
@marikac no nemas domerane, asi si mala vyssiu teplotu, ako mas zaznacenu... :sweat_smile:

ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
no som zvedava, vcera mi aj troska nedobre z tych bolesti v podbrusku chcelo byt... som moc zvedava, kedy ovulka dorazi...
12. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ani nehovor :grinning: 37,17 je beztak dost :grinning:
neviem, asi ma svoje dni aj teplomer :unamused: merala som asi 5minut...a nepipal...inokedy mu staci 10-15sekund :confused:
12. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ty stihas 2 cykly a ja som este ani jeden neukoncila :grinning:
12. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac - vysoká teplota, myslím, že teplomer nieje zlý. Skús odmerať až kým nezapípa, ale máš možno ešte vyššiu teplotu a trošku dlhšie mu to trvá kým to zmerá :slight_smile:
12. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac 2 cykly za mesiac ma desia :grinning: :zipper_mouth:
a ja si fakt myslim, ze si nedomerala, ze teplota mala byt vyssia... alebo sa ti nemohlo stat, ze si pipanie prepocula?
12. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@romea ajaaj, minuly mesiac som zmerala 37,2 na prvy sup, t.j. tych 10-15 sekund....ale hadam nedomeral, preto nepipal..mne sa zdalo uz dlho mat tam teplomer 5minut...tak som bola spokojna aj s tym,co nameral :grinning:
12. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac @romea Holky, moc bych si o přála, ale lauritka trochu schladila mé nadšení, tak zatím raději počítám s tím, že se moje tělo pere s nějakým virem a samozřejmě tajně doufám, že by se z toho nakonec přeci jen mohlo vyklubat mimi... Tak uvidíme. Chtěla bych zkusit testnout ve čtvrtek nebo v pátek...
12. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 urcite som pipanie nepocula, preto som to skusala az tri krat :grinning: ani na treti krat som nic nepocula....kaslat na to. spokojna som , ze mam namerane :grinning:
@rebelie tak budem tajne drzat prsty a priat ti to velmi. :dizzy_face: mas nadchu? alebo nieco take..?
12. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
pekne ranko prajem :slight_smile: ako pozeram na vase poovulkovske teploty, tak ja sa drzim nejako nizko a stabilne...

http://www.fertilityfriend.com/home/2ca331
12. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatko dobre ranko, ale nie...mas to dobre..... :wink:
12. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac aj mne sa to stalo ze mi teplomer nepipal ale teplota bola namerana tak som ho vypla a ked som ho zapla tak sa vlastne tie teploty nevynulovali........preto nepipal a bola na nom teplota z minuleho rana....tak som to viac krat zapla a vypla kym nobola 0 a potom odmerala a pottom uz aj pipal
12. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petuska123 ale aj nemam pamat, takze nemal co pamatat :grinning: teda je tam pamat,ale je to komplikovane pre mna ako blondinu to aktivovat :grinning: a takuto teplotu si nemal odkial ani zapamatat,lebo vcera bola 37,03 :sweat_smile:
ved nevadi,zajtra podrzim dlhsie ...(teplomer)dnes som sa ponahlala do prace,nemala som cas vylihovat dlhsie ako 5minut...

viete co sa mi stalo? vcera som si zabudla auto v praci :grinning: a dnes som musela ist peso :grinning:
12. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no pekne????????si zabudla ze si prisla do prace autom??to sa mi teda este nestalo. :grinning:
12. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petuska123 a vidis,da sa to :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, takze minuly tyzden to bol plany poplach, ovulacia nebola na 10 DC ani nahodou a ktovie kedy bude. Zatial stale klesam, az zacinam byt zvedava, kde sa zastavim, bo taketo nizke teploty nemavam: http://www.fertilityfriend.com/home/282681
12. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac nevadi, namera mas, tak pohodicka :slight_smile:

panecko, auto v praci? to uz aka skleroza? :sweat_smile:
12. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 :grinning: :grinning: :grinning: vsetkomozne mam v hlave.... :grinning: az neviem,kde necham auto :confused:
12. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac no este ze to len auto :sweat_smile:
12. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac moj manzel pre zmenu si poobede po praci sem tam nevedel spomenut, kde rano zaparkoval :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac este som tam dala smailika, ale mi ho nezobrazilo, tak ho davam sem :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac Co je nadcha? Jestli to je rýma, tak ji nemám... Minulý týden mě trochu bolelo v krku, ale teď už nic... Jsem asi trochu unavenější a "cítím" tu zvýšenou teplotu, ale jinak nic...
@tannika Tedy, takhle nízkou teplotu jsem snad ještě neměla... Přeji, ať se z toho vyklube ukázková ovulace a ať se zadaří snažení...
12. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatko s tym kde mam auto, mam vacsinou problem,pred obchodnymi centrami :grinning: kde je kopec miesta a ja nemam taku dobru pamat :grinning:
12. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie ano, nadcha-rýma :grinning: jazykova bariera,prepac :grinning: ak teda nie si chora, preco si nespojis teploty?
12. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...

já takto :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

jinak holky, můžu se zeptat proč mi to nevyznačilo ovu 27 den? při tom poklesu? ale až 29 den?? tomu trošku nerozumím...
12. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tiburcia ja to viem takto,ze ovu je den,pred prudkym vystupom teploty....a tebe to tam sedi
12. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@tiburcia lebo nasledovna teplota este nebola nad uroven tych predchadzajucich... ked si pozries svoj predhadzajuci graf, sice si v den ovu mala pokles, ale den na to si mala teplotu nad uroven predoslych... preto ti vtedy vyznacilo ovu v den poklesu... teraz si to s teplotami mala trocha ine...
12. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac
@riana12

aha, děkuju :wink: je to za celou dobu poprvé kdy mi tak klesla teplota a graf vyznačil ovu nepřerušovanou čárou....snad se i podaří a před ms mi teplota klesne rapidně, protože to zatím bylo jen málo a tak nešlo poznat jestli ms dorazí nebo ne :unamused:
12. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie no uvidime co z toho bude, ale snazenie nehrozi, takze tento mesiac budem uplne v klude, a nic si nebudem namyslat :wink: A unavene sa mozes citit aj z tehotenstva, ja som onehdy zaspala prosim pekne u zubarky v kresle, taka som bola :grinning:
12. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikac No, já jsem na začátku minulého týdne trochu "nemocná" byla... takže vlastně nevím, jestli nějak doznívá nějaká choroba a tělo se s ní pere, nebo jestli by to třeba mohlo být těhu... a lauritka mi doporučila to nespojovat, tak to beru v rámci toho, abych si nic nenamlouvala... Pořád mám tělesnou 37-37,2°C ačkoliv mi už nic není...
12. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek