• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@bocianka123 drziiiiim silno palceeeee :dizzy_face: , a daj urcite vediet
17. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 ja som predtym pila kavu i vodu....moc bol z obeda
17. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, júúúúúúúj hurááááá.....
ta aký plodný mesiac to máme?!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
držím palce.. a ešte nedávno si sa vyhlasovala za "takmer neplodný pár" :wink:

dievčatá, pozor na chorľavých ľudí... radšej seďte doma... nechcem strašiť, no nepodceňujte to teraz v prvých týždňoch, OK? :wink:
17. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej tak to si ma potesila, my sme skusili dnes rano , co sme nerobili ani nepamatam :wink: ze vraj rano su ryhlejsie :dizzy_face:
17. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, íííí že "laurine zázrečné testy".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: objednám aj ja od teba...? :wink: a keď budem tehula tak budeš krsná mať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... koľko kŕsňat by si už mala?

každá jedna tehula, čo má od teba testy nech ti ich pošle naspäť... možno je to začarované... :wink:
17. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hej, ja ako vzdy vsetko prehanam, ale to len preto,ze ja som vecny pesimista :pensive:
mne sa neda stranit ludi, moja praca obnasa pracu s ludmi, no ,musim fungovat na vitaminoch a cistych rukach....
aby toho nebolo malo, tak skus testnut aj ty :wink:
17. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac mna môj dr. veeeeľmi prestrašil, lebo vraj moje telo vie bojovať s vírusom alebo s baktériou, no to embryjko nie... :frowning2: :frowning2: :frowning2: , no ja som bola v jednej miestnosti s chorou kolegynou - a dodnes si to vyčítam... :pensive: :pensive: :pensive:
takže vetrať, umývť ruky ako píšeš a viac-menej - čo sa má stať stane sa... ale neboj - daj si pekne ružové okuliare a pesimizmus už zahoď :wink: :wink: :wink:
inač, ty si to fakt nepovedala mužíkovi?
17. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna fakt nie a uvazujem kedy a ako povedat :confused:
17. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac tak to si mala potom slusnu ciarku :slight_smile: tak to ta zajtra rano caka dialnicaaaaa :dizzy_face:
17. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara ale ja len ovu testy, tehu one step velmi neverim, ukazovali mi duchov :grinning:
17. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nestras ma, ja mam one step :pensive:
17. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 nebolo by lepsie ocikat az pozajtra,? ci to silnie?
17. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ale ty mas jasnu ruzovu ciarku, ja som mala duhov po vyschnuti. tebe vybehla do 5 minut nie ? :wink:
17. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac myslim,ze kludne mozes zajtra rano, ked na obed si mala takuto ciarocku, aj ked ty si to nazvala ze dusik,ale to nie je dusik ale pekne viditelna ciarocka :wink: a mas nejake tehu priznaky???
17. říj 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch vyzera takto : :slight_smile:
17. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka inak, ja tam vidim celkom peknu ruzovu ciarocku :slight_smile: to je taky duch ktory sa chce zviditelnit :wink: ty mavas take duchy??? ja som vzdy mala testy snehovobiele,ziadne dusiky
17. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 vobec ziadne :frowning2: a ty? akurat mi je zima stale
17. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano niekedy mavam :pensive: to je mamatest10 minuly cyklus, ale to robilo viacerym a robi to az po dlhsej dobe..
17. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaaaaj, tak moj je ruzovy.....teda je to dobre, vravis?
17. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jasne a hlavne musi byt do limitu, ked to vyjde po limite, je to vacsinou haluz :angry: :confounded:
17. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ja som tiez pri prvom nemala ziadne, a vela zien ani nevedia ze su tehu,a preco? lebo ziadne tehu priznaky nemaju :slight_smile: pri prvom som nemala ani ja ziadne, priznaky ako naliate prsiaalebo zilky na prsiach ,zaludok ako na vode, bolesti bruska prisli az ked mi zacal 3 mesiac.
a teraz mam len jediny priznak, nechuti malemu moje mliecko, zacne pit a tak sa na mna vycitavo pozrie, ze mami,to co za mlieko :grinning:
17. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27 :grinning: co to za mlieko? :grinning: tak rano testnem znova, nech som istejsia,ze to nebola nejaka vyrobna chyba :grinning: :grinning: :grinning: testnes aj ty???? akurat mam modre zily na kozach....vyzeram ako martan...ale nic ma neboli
@lauritka teraz som cela zamatena, neviem si zratat 2a 2,ze kolko casu ubehlo :angry:
17. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac to je jednoznacne ruzove, neboj sa a si 11 dpo, takze akurat :wink:
17. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac, ja umriem, ty si tehu? No gratulujem...:slight_smile:. Vidíš, že sa zadarilo.
17. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som to skusila,
foto je nekvalitne, asi vymenim fotak,len teraz citam, ze mamatest 10 - vraj nekvality :angry: ja mam iba ten a ciarka vyletela uz pri namacani a do 1 minuty stmavla:
17. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka27, ja som tiež mala už asi 3x duchov a nič...:frowning2:. Asi len zvýšený hormón...
17. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 vedela som . gratulujem :dizzy_face:
17. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 jeeeeeeeeeej tak vidiiiiiiis , gratulujeeeeem, tak dnes uz 3 tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac hej aj ja testnem, kedze ja som tiez nemala ranny moc, tak si drzme palce nech su silnejsie ako tie dnesnee :slight_smile:
17. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek