• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
shaari :wink:
19. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme zvedave len co je pravda :grinning: nellie tak dufam, ze to bude ovulka. shaarka a ty ako dnes ???? :wink:
shaari akurat som sla pisat kde mas graf....
no vaaaaaau....teraz mi uz nevyhovoris, ze ovu nebola... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a ja aj ked som vcera mala, tak od stvrtka nebolo snazenie, tak pohoda....len nech vcera ovu bola a o 14 dni mam MS jasnu... :wink:
shaari, aj ja si myslim, ze ovu bola :wink:
19. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha a drzala si nohy hore ? :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

moja usecka pokracuje,co asi neni bohvieco :angry: a to som myslela,ze praveze bude zvysena teplota-lebo som tri hodiny pred vstavanim bola sa napit,cikat... a v noci som sa budila...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

idem si vas docitat
michalka, tak tomu sa hovori pekna šupa :wink:
micha, a kolko ste sa snazili? a mate nejaky problem? prekonala si nejake potraty? alebo co?
len nam to tu pekne zhrn a cim viac budes dramatizovat, tym lepsie pre nas :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej kati :grinning:

baby, neviem, ci bola, alebo nie, samozrejme skor nie (nemala preco prist, nemala ako - ved to uz som stokrat pisala), ale zas je to velmi mile. pozrite napr. Cycle 10/02/2008
ale to som merala ortutakom :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka neries usecku, si tesne po mrche , este su hormony trosku rozhazane .. za par dni to zacne byt zaujimave
osobne si stale myslim, ze uplne staci zacat merat od 7 DC :slight_smile: aspon si tyzden da clovek pohov od merania :grinning:
19. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka no aby si nebola prekvapena, uvidime kedy dojde mrcina :slight_smile: samozrejme najlepsie by bolo keby nedosla aspon 9 mesiacov, ale na zaciatok ti hadam bude stacit aj klasicky ovulacny cyklus :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi gratulujem :dizzy_face: kedy ideš na krv?
http://www.fertilityfriend.com/home/N my to môžme robiť aj každý deň a prd z toho :frowning2:
19. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ved hej!!!
(ale ked my sme mali na 38.DC akurat sexik :grinning: :grinning: :grinning: )

kati, usecka je v pohode, uplne super. teploty vyrovnane :wink:
19. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit, nie len som si lahla s drahym ku telke a pozerali sme a potom som isla spat, takze neviem

shaarka, myslim si ze sme obidvaja zdrav ... akurat teraz po tejto mrche som mala ist na preventivku .... snazili sme sa od januara a ked sme si tento posledny mesiac povedali ze si dame pauzu ale budem nadalej merat BT a sledovat ovu,( kedze ju nemam presne na den), a okrem toho nebudem mysliet ci to vyslo alebo nie, tak to vyslo co som ani nedufala, ale dost mi bolo podozrive ze som chodila cikat kazdu chvilku a to som ani tolko nepila co som vycikala :sweat_smile: :grinning: ... ale aj tak mam strach ze ten test je svetly
19. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi tak to je super ze jedine snazenicko a hned babenko z toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shaari v kazdom pripade je to genialne... vidis ani ked nedufas a bum...vtedy to pride... :wink:
a to si sa vyhrazala ze koncis s meranim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja stale hovorim, ze meranie je super vec.. a pokial ma to nestresuje nemienim s nim prestat... :angry: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela sa ti to zatial drzi hmm ??? a testik fakt nic ??? :confused:

sharri no :grinning:

micha hod fotku.. aj ja chodim cikat , v noci som bola trikrat.

:grinning: akurat ze to nebude tehu ale vela vody :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
namiesto toho zuriveho tam mal byt jazyk vyplazujuci smajlos... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, chvilocku
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
len tak mimochodom, mohli by pridat nejake animovane smailiky nie ?? troska zmeny nezaskodi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha nadherne ju vidiet.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
toto uz nie je iba duch :wink: :slight_smile: :sunglasses:
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak to teda mohli.. ja ich tak rada davam... na mimibazare su genialne mohli by sa nechat inšpirovat :grinning: :grinning:
tam je super ten tlieskajuci :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim sa s vami na teraz rozlucit lebo maly chce pozerat rozpravku, tak snad este nakuknem na obed
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha niet pochýb :wink: neliie mne by sa pacil taky nenapadko- piskajuci smailik, alebo taky, co dviha obocie :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:whistle :inlove :blush
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko baby, mozte mi prosim poradit, preco mi FF vyznacuje ovulku prerusovanou ciarou, ked vy tu mate pekne cervene? :wink: :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, lebo si nie je isty, zalezi kolko udajov mu zadas, a ci su teploty jednoznacne,.. hod graf . skusime ho prinutit :wink:
19. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri hej toho dvihača obocia mam rada ten je super...ten je v skype... :grinning: :grinning: :grinning:
a aj taky ten to ja akoze nie.. ten nevinny pohlad a aj anjelikovsky je dobry... fakt by to tu mohli troska inovovat.... nie stale ten isty stereotyp... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase na druhej strane, sa tu lepsie cita konverzacia ako napriklad na emimino... tam si kazdy popridava tickery a vsetko mozne :confused: a na jednu stranku sa zmesti potom len par prispevkov. :unamused:
19. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, v rvom rade sa velmi tesim s michalky :dizzy_face: ten testik je ozaj paradny :slight_smile: teraz sa potvrdilo, ze naozaj nejde o kvantitu keksikov, ale o kvalitu :grinning: ..asi....super super :dizzy_face:

shaarka, mne sa celkom vidi ten tvoj graf...no uvidime :wink:

a moj, pokracuje http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik
19. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek