• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@betina1984 No ja mám vždy nádeje, a potom tak aj dopadnem, že si nabijem čumák. ale tak to len ten prvý deň keď to dostanem, potom už je dobre.
25. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 cez to som sa už preniesla. Bude, bude tehu, nebude, nejako si pomôžem. Vždy je nejaká možnosť.
25. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby mrknite mi na graf http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
nejako mi zvlastne podskocila teplota... ovulka to nemohla asi byt, ze? uz si pripadam ako trubka, ale fakt nechapem :slight_smile:
a dnes ideme k inemu lekarovi, tak som zvedava ako pochodime ...
25. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nevadí, zase klesne. Kukni do mojho albumu, na grafy. Ja mávala hotové EKG.
25. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 a jeeeje, no fakt :grinning: tak ok. ja len, ze pocas mrchy to je trosku nezvykle, ale asi nie pre nas dve :grinning:
25. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka sme iné, ne? Výnimočné...:slight_smile:
25. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ehealth.sk/sz/content/461-30639/cysta-na-vajecniku.html

tu som našla o tých cystičkách, fakt ani doktrori podľa utz nevedia, akého pôvodu sú...ä
ale je tu o tej zluteinizovanej cyste... :slight_smile:

a fakt, PCO asi nemám,keď cykly mávam v pohode... :wink:
25. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se stále držím: http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie
25. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Pěkný graf... Já bych chtěla, aby to už vyšlo a jak ej to poprvé s tím Pregnylem a ještě dvě vajíčka, tak jsme byli takoví natěšení, úplně takovej příval nové energie a naděje... a v neděli to na mě nějak padlo, že to možná ani tentorkát nevyjde... Ale stejnak doufám, že jo a děsně se bojím toho pádu na ústa, až tam // nebudou... Ni nic, nemám naštěstí čas to moc řešit, neb je teď moc práce, tak uvidíme, co bude v neděli, zda MS, nebo test a zda // nebo /...
25. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie mluvíš mi z duše, po půl roce bez ovulace jsem měla teď úplnou euforiia a teď se jí snažím krotit, protože si to taky moc přeju a bojím se, že to obulím, až přijde červená. Ale připravuju se i na tuhle variantu :wink: A tvůj grafík taky zatím nadějný. mooc nám držím pěsti :wink:
25. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, a ty testuješ až v nedeľu?
25. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, asi kvôli pregnylu - ten by tak skoro asi klamal...
25. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ahoj tys is dnes 9DPO??uz by ti vyslei 10iui testik :grinning:
25. led 2011 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jeeej takze dvojcatka?? :grinning: no mozno sa pripojim coskoro :grinning:
25. led 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/334248. Ta posledná teplota 37,5 sa mi zda vysoká. Moze to suvisiet so zvýšenou telesnou teplotou včera? Ráno uz som teplotu nemala. Vyzerá to na tehu křivku?
25. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensam ja nejako na tie teploty neverim ..dnes som videla grafy kde mali baby tepltu v tehu 36,3 co je malo a skakalo im to tam ako na EKG :grinning: takze teploty nic neznamenaju
25. led 2011 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensam pokud jsi měla i normální teplotu vysokou, tak to s tím samo může suviset a jestli je to těhu graf, to se uvidí, bohužel to nejde poznat dokud nemešká mrcha nebo nemáš //. kéž by to šlo :wink:
25. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to je zvláštní, že měříš a jsi zrovna v tomhle tématu, když na teploty nevěříš :grinning: :grinning: :wink:
25. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensam ale ten pokles a špinění by mohlo být uhnízďování :wink:
25. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Pragnyl už vyprchal... ale neděle je tu šťastný den a taky to oddaluje zklamání... a taky ve neděli bude čas trochu rozdejchat případné špatné zprávy...
25. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Pregnyl už vyprchal... ale neděle je tu šťastný den a taky to oddaluje zklamání... a taky ve neděli bude čas trochu rozdejchat případné špatné zprávy...
25. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie já koukám, že jsme i stejně staré :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ja len sa divam na grafy inych na FF a gtam je to nejake cudne..nizke teploty a tehu alebo vid kamilka..ukazkove teploty a nic..tak zacinam premyslat ci to vobec funguje...niekomu FF vyhotovy ovu pri poklese BZ a nieko pri vzostupe BT tak ja uz neviem ze ako.. :grinning:
25. led 2011 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 je fakt, že těhu z toho člověk pozná těžko, to je fakt, ale ovulka se z toho dá poznat krásně :wink:
25. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tiež som videla všelijaké grafy. Ale moj vyzerá být celkom vzorový. Čo by mohlo znamenat zdravý cyklus. Vo vsetkom sa najdu vynimky a tým to skáče a prave tie to najviac riesia.

@leeena_4 to uhniezdovanie má tiež napadlo.:slight_smile:
25. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensam ,leeena myslim ze na ovulku je BT celkom fajn aj ked v tom este niesom este zbehla :unamused: uvidime na konci cykla ci som sa trafila :unamused:
25. led 2011 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jojo, kvůli tomu měřím já, protože jsem ji vůbec nemívala, teď mám na to léky a na utz jdu až další měsíc, tak abych věděla, jestli vůbec byla :wink:
25. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie to vypadá nadějně, držím palečky
25. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ja zacinam byt z toho na nervy nevediet ci mi vobe clostil zabral..ovulacia bola ale ci folikul praskol neviem..aka je sanaca ze ovu test pozit.a a folikul nepraskne??
25. led 2011 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek