• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ja som mala kolegynu, ktorá sa snažila 8 rokov... už to vzdali a zrazu BUM - chlapček a do roka BUM dievčatko... rodila asi keď mala 34 rokov, dovtedy si užívali "mládi" a teraz sú krásna rodinka...
to mi dáva nádej, že možno Pán boh nechce aby sme mali teraz... a že možno keď príde ten správny čas tak budú šupom aj 2-3 detičky.
Mne by stačilo jedno z môjho bruška, a ostatné "dokúpime" v tescu.. :wink: :wink:

29. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, skús testnúť... to sú fakty... aké také... :wink:
teplota je len "dohad"
29. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie kočko nebuj, kouni do galerií na ff :wink: že klesla nic neznamená. Já tě tím tedy utěšuju, ale taky jsem byla včera zklamaná když klesla a na testu 12DPO jen /. Čekám mrchu a taky čekám, že ty z našeho tria vyjdeš vítězně, drž se a nebul, a nebo ten testík počůrej, ať víš, na čem jsi :wink: mě se paradoxně ulevilo (po tom, co jsem se vybulela) :grinning:, že vím na čem jsem. Jen dnešní teplota zase o stupínek vyskočila http://www.fertilityfriend.com/home/325d11 nechápu
29. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jeeeeej :slight_smile:
29. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya copak? stává se vám to, že teplota před mrchou klesne a pak zas stoupne?
29. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 mne sa to nikdy nestalo aj som išla len dole a zase len dole. len raz mi išla takto hore ale to som ochorela.tak to nič neznamená.ale tak ja som takéto krásne grafy nikdy nemala.
29. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 dáva to trošku nádej, no nemusí to nič zamenať... fakt je dobré iba testovať a testovať a testovať, kým nás mrcha alebo test nepresvedčí... :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky naději jsem už jednu včera obulela a už jsem z toho oklepaná, takže počkám a počkám a počkám :grinning:. Je to první ovulace a tak ani nevím, jakou mám LF. Jinak grafík je krásný, ale i s takovým se dá padnout na hubu :grinning:, ačkoliv do včera ráno jsem si to nemyslela :grinning:
29. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya ironie - tak krásný grafík nemáš, ale čekáš druhé, gratuluju :dizzy_face:
29. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna je najlepšie po ovu prestať merať.lebo to dáva velmi nádej.ale umna ani nedavalo.lebo ja som to mala s tými teplotami také mizerné.az posledny cyklus zjavne nádeje dával.tak umna to bolo tak. teplota37 bola u mna málokedy. :slight_smile:
29. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak neviem aké teploty som mávala pred kyretom a tak.ja som začala merať až potom ale každým mesiacom som mala ten graf krajší a krajší.
29. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya už jsem o tom taky přemýšlela :wink: ovu jde z grafů poznat krásně, ale číst z toho případné těhu je jako věštění z křišťálové koule. Příští cyklus zkusím po ovuli neměřit :wink:
29. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya hlavně, že to dobře dopadlo :wink:
29. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak tak fakt je najlepšie radšej nemerať velmi po ovu. lebo ja som dokonca merala aj večer.už som si vedela ako tak odsledovať tie teploty aké su. a pred mrchou som to mala mizerné strašne aj večer.ale ako tehulka ked som merala,tak to bolo velmi super aj večer.len test mi to nechcel ukázať.
ahojte, ja stale vyssie, nez je u mna po MS a pred ovu obvykle http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff :rolling_eyes:
@leeena_4
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/album/ovulacne-grafy-bt/5130012/

tu je môj tehu graf... tiež som sa vyrevala na 12dpo a potom....
Test sněhobílý...
29. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 hej presne ale zamrzí to. teraz v januári som už mohla mať miminko.síce vtedy sme ho velmi nechceli,podarilo sa,ale čo už.teraz si počkám do júla.ale počkam velmi rada,len aby bolo zdravučké.lebo s tehu len prechádzaš to poriadne stresujucej fázy,či sa to tehu udrží a či je všetko ok. a báť sa už budeš na furt o deti. :sweat_smile:
29. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya taky měřím i večer a vysleduju podle toho, jak to asi bude ráno :grinning: pakoš no :grinning:
@sarafortuna , tie grafy sú len dohady, ktoré vychádzajú z nejakej pravdepodobnosti... myslím to riešenie LF - je to IP, nie je IP, bude tehu nebude.... kto by uveril v mojom grafe na 11-12DPO že to BUDE tehu.. nikto asi iba ja... lebo už ma vtedy poriadne pobolievali prsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leeena_4 darmo šibnuté sme. inak mna kamošky nikdy nechápali.tu moju posadnutosť.ja som sa už aj hanbila,ze mi tolko z toho šibe. no čo narobíme ked si nevieme pomôcť.no idem ja trošku upratať kým sa mi chlapi vrátia.
29. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja by som ti verila.
29. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie néééééééééééé :-/ to jsi nemusela s námi držet basu kočko :frowning2:. tak si poplač a půjdeme spolu do dalšího snažení, jo? vím, jak je ti to líto a jaké naděje ti to vzalo a dneska ti to tak nepřijde, ale a jednou budeš držet ten malý uzlíček v rukách, tak na tahle zklamání a čekání si už nevzpomeneš :wink: drž se :wink:

@miyya je mi jsný, že je to sice konec snažení ale začátek celoživotních strachů :grinning: ale už se chci taky bát :grinning: :wink:
@sarafortuna hmmm, zajímavé, ale raději na to nebudu koukat, než si zas vypěstuju naději :grinning: ale díky :wink:
29. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna koukám, že jsi i měla ještě negativní testík a pak až později pozitivní, zajímavé :slight_smile:
29. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, neboj... do leta si tehuľlka... FAKT !!! uvidíš, príde JAR a pôjde to tu ako "na páse"...

spadla si z vek výšky na hubu... a čo? :sunglasses: nie si prvá ani posledná... vyrevať, vynadávať, a ideme pekne ďalej s nádejou a optimizmom.. len to chce čas a pôjde to s úsmevom...
človek si niekedy povie, že viac už nevydrží ale potom sa čuduje že vydržal a ide ďalej - lebo inej možnosti proste niet.

Sorry, ale stávajú sa aj oveľa oveľa horšie veci... máš manžela ktorý ťa miluje a ty jeho... a spolu to zvládnete..
a aj my sme s tebou... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya jojo, já si taky o holkách, které měří myslela, jak jdou střelený a posedlý a už v tom frčím taky :grinning: holt, když člověk něco chce, tak si za tím musí být a kdo to nezažil, nebo neměl problémy otěhu, tak to nepochopí :wink:
29. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 , dokonca aj na 14DPO POOBEDE som mala 10tku negatívnu a ráno už bol DUCH... ja som mala dosť neskoro pozitívne testy...
29. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna wow. nééé, nebudu si dělat naděje! :grinning:
29. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna kdybys neměla ten pozitivní ovutestík, tak bych si řekla, že jsi měla ovulku později...
29. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek