• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@marikac
A ako ho máš brať? po ovulke?
29. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ja ho mam tiez, beriem 5 dni po ovulke 1000 mlg / 2 tebletky denne/ ze vraj je to dobre na uhniezdenie :wink:
29. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Jéj, super. Mne ho odporúčili na 2-3 deň po ovu 600mg 5 dní.
29. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 mozes kludne aj 1000 mlg. :slight_smile:
29. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
OK. a len tých 5 dní?
29. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ano to staci.
29. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
OK, díky. :wink:
29. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem právě napsala psycholožce, jestli mě vezmě na psychoterapii, protože tohle fakt dál nezvládnu...
29. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
neboj, kým budeš mať u nej prvé sedenie, tak už možno to bude aj neaktuálne..
ale super, aspoň sa posunieš trochu ďalej, mne už tiež Tiburcia odporúčala jednu terapiu - kineziologiu.
tak si to možno cez týždeň preštudujem... :wink:

ako dnešná teplota? už je jasná, či zamotaná?
30. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie udělala jsi moc dobře, pokud cítíš, že sama to nezvládáš, je ohromné hrdinství najít pomoct a nechat si pomoct :wink: zvládneš to rychle, uvidíš, že ti brzy bude líp :wink:
@sarafortuna kineziologie je super -absolvovala jsem několikrát. Třeba vztah s rodiči mám úžasný až od doby, kdy jsem byla na kineziologii :wink:
30. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/325d11 tady můj dnešní graf, čekám mrchu, ale už by mohla dorazit
30. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnes som cakala ,ze mi teplota vyskoci hore a ona sa drzi dolu. Neviem,ovu nebola,alebo co? Testiky som mala pozitivne, potom zoslabli....pre mna to bola hotova vec, ze ovu bola. vcera som citila aj take palenie na lavom vajecniku-mala som tam dominantny folikul....hadam,ze to bola ovulka (?!) :confounded:
o 6,30 ako obvykle meravam teplotu bola 36,61 st.
zmerala som aj o 8,00 nevstala som predtym z postele a uz bola 36,87...
tak bola ovu,ci nie? som zjavne zmatena! :astonished: :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/marikac
30. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ale ona isla hore z 34,4 na 36,6.takze je to ok pozri n moj gfafik je to skoro to iste ovulka bola v den ked si robila prvy ovu test alebo na druhy den v skorych rannych hodinach
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b
30. led 2011 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ještě v klidu může teplota zíra stoupnout a ovu je třeba dnes, nevím. Ovu má být do 24-36 hodin PO posledním pozitivním testíku :wink:
30. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac neboj, urcite prebehla, mozno nieekdy rano, teplota uz pojde hore, len to zistis az zajtra, kedze meriame len raz za den :slight_smile:
aj teplote trva kym zareaguje, cize v pohode.
30. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ja mam po ovu teploty vyse 36,8...preto som bola prekvapena,ze mi nesla vyssie
@leeena_4
@lauritka ja som mala na sebe odpozorovane,ze ovu mam za 2 dni od prveho poz.testu :rolling_eyes: a aj podla lekarky mala byt ovu v sobotu (12DC som mala 16mm DF) mne to vychadzalo na ten 15 DC a hup dnes sok :grinning:
30. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac sexováním to pokryté máte, takže nic jste nepropásly a určiě byla :wink: podle teplot se to pozná až za pár dní :wink:
30. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 to poznam, ano viem ako funguje FF
ale presvedcena som bola, ze ovu bola vcera, preto ma dnesna teplota prekvapila :unamused:
len aby ta "poistka" stacila :grinning:
30. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac nebojkaj ovu je asi len teraz čerstvá.jaaaj keby ti to tak tento mesiac vyšlo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Už je jisto, MS je tu... http://www.fertilityfriend.com/home/rebelie . Kineziologii mi taky doporučovala kamarádka, ale já se toho teď trochu bojím. Přeci jen je to trochu alternativní a já jsem teď taková rozsypaná, že se na to necítím...
@leeena_4 Jestli se z Tebe nakonec přeci jen nevyklube těhule :wink: .
A víte co je nejhorší? Nevím, kam jsem zašantročila svůj MS kalíšek... už rok mu říkám, že už ho nechci potřebovat, tak se někam schoval a já ho teď nemůžu najít...
30. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac hele někdy ani když se dva milují přesně v den ovu to nevyjde a když dva dny před ovu tak to vyjde - příroda si poradí, když bude chtít, ale chápu, že teploty jsou matoucí. Občas to dělají - podívej na moje :grinning:
@rebelie takže už jsi to i dostala? Musíš si kalíšek udobřit, aby to s tebu ještě chvilku vydržel, ale ne zas moc dlouho :wink: z mého grafu jsem jelen, ale počkám, už jsem to tenhle měsíc jednou obulela, takže nechci podruhé :wink:
30. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ano ovulku si mohla mat vcera, len pomalsie stupa teplota, mne minuly cyklus stupla tiez az za dva dni po poz, teste, hoci fyzicky bola o den skor. to je normalne. :slight_smile: / prestali bolesti a hlien uz bol creamy /
30. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Jj, dostala :frowning2: . A kalíšek nikde... Moc si ho udobřovat nechci, už ho nechci používat... ale teď bych ho nutně na 3,4 dny ještě potřebovala...
30. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hlien v tejto situacii nenajdem :grinning: Ale tak som zvedava na zajtrajsiu teplotu. :wink:
@miyya :dizzy_face:
30. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tak mna dneska prekvapila teplota, ale test nie - snehobiely ako zvyčajne
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
30. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa taky mám krásnou teplotu a 12DPO test sněhobílý :-/ stává se to, ale snad z krásných grafíků bude něco příští cyklus :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
30. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 všimla som si tvoj graf, vyzerá to, že sme na tom rovnako, tak nabudúce končíme s // :slight_smile:
30. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikasa dobře, domluveno :wink: :dizzy_face:
30. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 @kikasa A přiberete mě do party? Prosím, prosím. Já už nechci vidět žádný sněhobílý test, jen //, nic jiného neberu :wink: .
30. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie no jasně, že jo, uděláme další trio :wink:
30. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek