• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kamillka100
doktor má pravdu... folik praská až okolo 24mm - rastie 2 mm denne... takže praskne asi až zajtra...hoci je tam reálna odchylka +-12h, prípadne môže prasknúť až neskôr....
osobne by som počkala a ráno sa vášnivo pomilovala. ..ráno sú vraj spermijky zdravšie...
tiež by som ti odporúčala, dať si dneska grepový džús alebo grep, prípadne Pupalku -ak doma máš... aby si mala dobrý hlienik, ak náhodou nemáš... :wink: :wink: :wink: a tiež sa odporúča vit.C - aby sa prípadne nerobili protilátky na spermije.. proste to poistite z každej strany...
Grep, citrón, kyslá kapusta.... alebo klasická tobolka... :wink: hlavne kľud a pohodička... berte to športovo.. ono ani pregnyl ani trafenie sa do ovulky nie je žiadna extra poistka - len to pekne zvyšuje pravdepodobnosť...

a včera alebo vo štvrtok sexík bol?
5. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 a manžel bol na spermiograme?
5. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@kamillka100
no... uvažujem či by som vydržala čakať do rána... takže nechajte to asi na spontánnosť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj večer a aj ráno... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to nie je mrcha, lebo každej mrche musí predchádzať ovulka, a ty si ju nemala, to je krvácanie z poklesu estrogénu a môže po ňom byť ovulka, preto ten plodný hlien, tu treba mať styk a pôjde potom teplota hore tak to bola ovulka, tesne po tom naj hliene :wink:
5. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenže moje telo nefunguje podľa učebnice...
MOJE telo si robí čo chce... a aj bez ovulky chodí mrcha... :wink:
5. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nie od utorka sex nebol, tak preto sa bojim, aby sme to neprsvihli, ale ananas neznasam, pojdem si ho kupit a nasilu ho vypijem, dakujem za radu, ale dnes to urcite poistim a zajtra rano tiez :wink:
5. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna manzel na spermiogram nebol, ale dr. spermie pozeral cez mikroskop a povedal, ze je tam dostatocne mnozstve, ale ze vraj ho este posle na spermiogram neskor, vraj sa musime snazit viac ako 2 roky, vraj po tom poistovne riadne idu
5. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Kéž bys měla pravdu. Byla by to legrace, byly bychom těhotné úplně stejně :slight_smile:

@lauritka A kdy se mám podle tebe testovat? Já jsem tak vyškolená těma duchama, že se mi do toho nějak moc nechce :grinning: Jsem 12 DPO? Nebo jak podle tebe?

@kamillka100 Být tebou, tak se snažím taky dnes, zítra i pozítří :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 oh ked nebol sex, dat von !!! budu stare, to nie je dobre :unamused:
5. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ok budem, nechcem aby som to nepresvihla, ja sa uz obavam aby ovulka nebola vcera a dufam ze to stihneme
5. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to nie je mrcha, mrcha je z poklesu progesterónu toto je krvácanie z toho, že sliznica narástla príliš kvôli estrogénu stáva sa,že sa odlúči sama, že to skončí krvácaním,ale môže sa stať, že len presakuje a nakoniec k ovu dôjde. anovulák je cyklus medzi dvoma krvácaniami bez ovulky :wink:
5. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Na sílu ten ananas nepij, myslím, že by to mělo všechno být trochu přirozenější. Nebyl by pro tebe lepší ten grep? A co maliníkový čaj?
@lauritka no zase dr. mi povedal, ze spermie musia byt aj starsie ale aj nove, tak preto mi kazal skusat, v nedelu a v pondelok, tak teraz neviem, ale dnes urcite bude :grinning: , nebude sa riadit grafom
@lenik_25 no dnes mamatestom, na 12 dpo uz musi ukazat. :wink:
5. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 boze, ked aj grep neznasam, ja velmi ovocie nemusim, ale chcem vyskusat vsetko
5. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 5- dnove.. to uz sa mi zda moc, okrem toho ovulka moze byt skor a oani tam nestihnu dojst, len pekne dat von a znova.
5. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Máš recht, měla bych stejné obavy jako ty. A navíc už máte starší spermijky, tak je proberte a zítra je budete mít čerstvé :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka A je to 12 DPO že jo? :grinning:

@kamillka100 Tak šup šup, něčeho se už napij :grinning:
5. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ale dnes už to nestihnu z ranní moči :frowning2:
5. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to nevadi.. mamatest uz drvivej vacsine ukazoval 12 dpo, to je jedno kedy pocas dna.
5. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby, ta dnes pojdu urcite von, ale dr. co pozeral minule na manzelove spermie, tak tiez boli 5 dnove a povedal, ze je tam dostatocne mnozstvo zivych, on kazal ma tak dlho pauzu, ale ja mu prestavam verie, vela veci mi povedal a nepotrvrdilo sa to, tak drzte prsteky :wink:
5. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ale včera byl negativní, tak to je podle mě brzy :frowning2:

@kamillka100 Držím všechny palečky co mám :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ale vcera si mozno hniezdila, isla si naspat hore, ci uz sa mohlo zacaz uvolnovat hcg :wink:
5. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ty jo, já chtěla vydržet do pondělí a ty mě tady tak lanaříš... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100, grep !!!!! citrón... :grinning: :grinning: :grinning: ananás až neskôr na uhniezdenie..
tak určite sex naordinovať dnes a zajtra ... neboj vajko počká... len žiadnu paniku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 lauritka nie je sama, aj ja ťa lanárim, sme zvedavé, ty nás tu už dlho napínaš :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104 , tak som z toho dopletená...
môžeš mrknúť na moje grafy v albume... sú dole v mojom albume - OVULAČNE grafy BT--
posledných 6 mesiacov sa mi strieda ovu a nie ovu...
minulý cyklus ovu nebola na 29.DC - slabá mrška - hlien s krvou, aj krvavý hlien + špinenie 3 dni (čistá krv akú mávam po ovulke nebola)
A práve dnes mám skôr pocit, že aj podbruško boli viac mrchovsky ako pred týždnom...
tak uvidím...
idem tak-či tak na HP, no proste toto som nečkala- som myslela, že teraz bude ukážový ovulkovský cyklus... :pensive:
5. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 Vy potvůrky :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak som pozrela, ten decembrový cyklus ovulka bola, teraz nie :wink: , väčšinou ak sa odlúči sliznica sama tak je mrška silná, tam si mala cykly aj ovu aj bez ovu, určite daj urobiť HP :wink: , teraz dávaj pozor na hlien ak je tak styk,lebo môže byť ovulka ak LH stúpne :wink: a potom by som papala B6+magne :wink:
5. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina104, ja som nikdy nemala krv pri ovulálcii... skôr to bude nejaká abnormalita :unamused: :unamused: :unamused: aj teraz po WC na papieri oranžovo
5. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek