• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
:slight_smile: marikac to nie je pokles. stale si hore-

riana tak tak, kuk do mojho albumu, tiez tam mam dve, ci tri take kratke ovulacne cykly.
8. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no zvykne to byt, ja som take mavala.. ale uvidime no... :wink:
ci to teda bude u teba znamenat IP pokles pri uhniezdovani, alebo len obycajny pokles v LF.

implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství :frowning2:

8. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Jsi ode mě o dva dny :slight_smile: , ale uvidíš dál, věř Lauritce :slight_smile:
8. únor 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Děkuju, LF mívám 13 - 14 dní, uvidíme, jako pokles před ms bych to tedy určitě neviděla
8. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj,ale tak toto fakt nechapem, ovu na 6DC a 20 dnovy cyklus?uz si mala niekedy taky kratky?
8. únor 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som bola zvyknuta na 37,0 :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac ano, uz som mala kratky, raz mi uz vychadzala ovu na 7DC a cyklus som mala vtedy 19-dnovy...
@lauritka no tusim sa budem tebou inspirovat :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 o tom ja mozem len snivat.... :unamused:
8. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac o com? o tak kratkom cykle? no nie je bohvieco menstruovat kazdu chvilku takto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
8. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale tak viac ovuliek :grinning: viac sanci :grinning:
8. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nikdy jsem to tak neměla, tak mě to překvapilo, mám pocit, že nikdy nevím, co mám od těla čekat :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac jaj, to ma nenapadlo, ja hlava dubova :rolling_eyes: ale zase to by si musela mat telo takto nastavene stale... :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky,

Dám trošku inu temu : 18.2 bude spln je velmi plodný. pozerali ste včera reflex?? je v znamení Leva a to znamená vyššia plodnosť a tak a mala by sa dať toho 18.februara vodu na paramet a na druhý den vypiť. je plná energie :slight_smile: nesmejte sa mi ale ja už všetkému verím. Inak ja som na spln aj rodila. Ja si myslím,že ten spln má ozaj dačo do seba. :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya, ahoj, ja som to včera videla... a povedala som mužovi že v novembri podskočí pôrodnosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak už len aby vtedy prišla ovulka... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som 18.2 práve 15.DC - tak si dám asi pripomienku do mobilu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neže zaspíme jak dôchodcovia..
8. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 a co ten test?
8. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Téměř neviditelná druhá čárka :frowning2:
8. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac Můj názor je, že je to spíš rozpitá barva...
@marikac A ani vám pořádně neřeknu, jak to se mnou dopadlo, protože se za chvilku stěhujeme na dva týdny pryč kvůli rekonstrukci koupelny :frowning2:
@lenik_25 kočko já tě chápu, že ji tam vidíš. Kolik ti mešká ms? možná bych pro jistotu pak zašla k mudrovi, jestli nedorazí dlouho, ať máš jistotu, že je vše v pořádku :wink:
8. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Ještě počkám, MS mešká 6 dní. To se mi ještě nestalo, ale je to podle mě brzo na to, abych šla na gyndu. Počkám do konce týdne :slight_smile: Ono to nějak vypukne. Třeba je to i nějaký vnitřní stres z té rekonstrukce, stěhování... :slight_smile: Ale už aby mrcha dorazila a mohli jsme se začít pak zas snažit :slight_smile:

Holky, tak já se loučím, AHOJ za dva týdny :slight_smile:
8. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 :unamused: do kelu. Pre mna si bola takmer istá. :unamused:
8. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ze stresu to být klidně může. Mám na sobě vyzkoušené, že když vím, že ten cyklus to nemohlo vyjít, dostanu to po 28 dnech a když si dělám naděje, tak klidně po 34 a to mám hormony na pravidelný cyklus :grinning: do konce týdne je dobrý nápad, držím pěsti ať dorazí a měj se hezky :wink:
8. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikac co my víme, nechci si dávat naděje, ale kamarádce vyšel pozitivní test až 14 dní po termínu MS a do té doby vše negativní... nechám tomu čas a buď přijde jedno nebo druhé :slight_smile:

@leeena_4 Díky, pa
8. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25, môj názor je , že ak zajtra, pozajtra nemrchuješ... tak choď v piatok k dr...
a duch na teste bud je alebo nie je... tretia možnosť je "chybný test" a mamatesty nebývajú chybné...
a ozvi sa skôr ako o 2 týždne :wink: :wink: :wink: :wink:, nasačkuj sa k niekomu na kávu kto ma net... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Pokusím se vám nějak dát vědět :slight_smile: A těch duchů bylo fakt asi 5 nebo 6, ale fakt maličký. Můj názor je, že to taky není jen tak několikrát po sobě, ale nechci to už moc do detailu řešit víš :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poradite mi? na 12DC mi bol pichnuty pregnyl, do kolkych dni dojde urcite k ovulacii, teraz mam BT divnu, lebo na 13-14DC som mala zvysenu telesnu teplotu, tak sa nemozem podla grafu riadit, ale dnes som 16DC a nejako citim vajecnik, tam kde bol dominantny folikul, na 12DC som mala 20mm folikul
8. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya píšu si :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek