• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
bublinočka nazdarek zdarek :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
veru zubajduska uz bude tehulkaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby no tak ja som veru trpezlivost na kocikovanie nemala...a ani nemam moc na deti. Vraj to bude lepsie, ked budem mat vlastne :slight_smile: Ja som synovca kocarovala tak, ze ked som prisla za roh, nenapadne som ho budila, nech uz s nim nemusim byt vonku :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme spat z obedu :wink: :grinning:
Nellie potom ti obcas Miska poziciam a ja si zatial doma pospim :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ty drasťačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som mala stavy kedy som mala dost ked boli male dvojičky moje krsnata..a nahodou som zostala s nimi sama a viem ze som jednou rukou kocikovala jeden koc a druhou druhy no to boli veru časy :grinning: :grinning: :grinning:
ale niekedy mi je aj luto ze uz maju 5 rokov....

Bay kludne dojdem hocikedy.. :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ze si to ty ani uctovat ti to nebudem :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, beriem ta za slovo :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby som to upresnila ja som ich kocikovala tak ze to ja som sedela lebo oni boli zli a kociky mali aj v byte a ja som pravou rukou hore dole vozila jeden kočik a lavou nohou som kocikovala druhy kocik...este ze mam take dlhe nohy :grinning: :grinning: :grinning:
a potom ked sme sli do tesca na nakupy tak som vozila vzdy aj nakupny kosik hore dole uz som bola postihnuta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A podarilo sa ti ukludnit ten nakupny vozik???? :fearful:
20. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay bolo to velmi namahave ale zvladla som to :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne sa podari ho ukludnit az prejdeme ulicku s cokoladami a poriadne ho naplnim :dizzy_face: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrob nenapisala som prispevky nato aby sa ktosi stydil,to nie mozno som sa chcela trosku porozpravat a mozno ze koli tomu aby si ludia uvedomili a prehodnotili stupnicu comu vravia problem..ale kazdy mame svoje trapenia..ja si vravim ako tak som zdrava ,plna sili do zivota a odhodlania bojovat a bojovat.. asi tolko .musim pracovat tak prajem pekny dnik vonku svieti slniacko tak si berme enegriu s jeho lucov a tesme sa s malickosti :dizzy_face: :dizzy_face:
co sa tyka pestovania deti ?? rada som vzdy zaskocila ked ktosi v rodine potreboval ved mam 5 synovcov a 1 neter a kamosky co maju male ani nevravim tak ked mi je smutno zajdem kade tade a uz som neni sama ,uz musim tak este pekny dnik parjem
20. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moja stupnica problemov zavisi od hladiny hormonov :sweat_smile:
Na zaciatku tehu som sa bez problemov zrutila z toho ze mi usiel bus :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak som normalna :sweat_smile: Snad :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, ako zistim podla BT tehu ked u mna su normalne teploty po ovu 37-37,1, mozu sa zvysit, alebo mozu kludne ostat take iste?
20. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja by som asi od vysky teplty neurcovala tehu. Skor od dlzky LF :wink:
20. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
michalag no ja viem kedy to podla teplôt zistim - ked mi na 12 DPO nezacne klesat... :grinning: :grinning: lebo vtedy mam kriticky den a uz viem vzdy ze je to v prdeli :sweat_smile:

Bay to tak dokazu tehu hormony? ze sa ides zrutit zo zmeskaneho busu? :grinning:
to je sila :grinning: :grinning: ja uz tiez chceeeeem sa tak rucať :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi já záhlédla ne jiné témě, že jsi dnes testovala a myslím, že ještě bylo dost brzy, tedy pokud jsi neměla citlivější test, ale i tak asi ano :wink: máš nějaké příznaky?
20. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej presne ako napisala Bay podla dlzky LF...ja osobne ak budem mat aspon 14-15 DPO teplotu hore tak viem ze snad je to tu a bude to vitazny graf :sunglasses: :sunglasses:

ale napr. pri nelke to teraz aj tak vypadalo a prdlajz :unamused:
20. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam LF 14-16 dnovu a mne to klesne vacsinou v ten den ked ma prist mrcha, takze nikdy neviem dopredu s cim mam ratat :unamused:
20. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pri tomto tehu teda hej.... som sa rozrevala za kazdu blbost. A to sa potom tazko taji v praci, ze preco mi tak sibka :grinning: :grinning: ale kedze to bolo relativne skoro po MA, tak to neriesili :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti, hej, ale to len tak, nebol az tak citlivy kedze to bola citlivost 20mllU/ml
20. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti, praveze nemam, len ma bolia na dotyk prsia
20. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám pro časné testování sice pochopení, ale s 20 citlivostí 10DPO to je skutčně škoda peněz :wink: a jak teda s těmi příznaky, asi nějaké jsou hej? :wink:
20. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé byla jsi rychlejší :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, hmmm, bolest prsou samo patří mezi jedny z příznaků, ale záleží, jestli Tě zvyknú bolet i při PMS nebo ne? :confused:
20. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to ze zvyknu tak preto to neberiem ako priznak :wink:
20. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já, že téma, kde jsem Tě zahlédla byla příznaky krátce po ovu, tak jsem si myslela, že jako jsou, tak to jo pak :wink:
20. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam uz chodim dlho, tak ....
20. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá viete mi poradiť meriam si BT a som teraz 27DC doužívala som posledné tabletky duphastonu a asi 4 dni som mala vyššie teploty 36,8 a dnes som mala 36,6 je možné že by som bola tehu?
20. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelie to naozaj? tvoja mamka ostala s vami uz navzdy sama?muselo to byt nenormalne tazke,ani nemysliet..Taky sok..
20. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vevoncek ta teplota je na 27dc nizka :unamused: ako dlhe mavas cykly?
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi veru tak zostala s nami sama... :pensive: :pensive: :pensive:
a veru lahke to nemala - pred materskou robila na statistike na okrese v kancelarii a potom po materskej sa vzdala tej roboty, lebo by chodila domov az o 5 a nas by nemal kto zo skôlky vyzdvihnut, tak sa vzdala tej dobrej roboty a sla robit u nas v dedine upratovacku...takze ozaj to nemala lahke....ale zvladla to je silna zena a dokonca s tym biednym platom sa jej podarilo vystudovat segru na vyske a je z nej inzinierka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek