• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mahun1 neboj to přijde :slight_smile:)) snad ale nebudeš zrvacet atd hihi
@jania023 já mám 2DC tak to jsme na tom stejně.. tak holt další kolo :slight_smile:)
@lenik_25 uvidíš.. možná ms přijde možná ne.. držím palce
12. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Musíš se tam znovu přihlásit, protože jdeš z konik.sk na konik.cz. ale ani tam chodit nemusíš, ten dnešní test má tak slabýho ducha, že to nešlo ani vyfotit. Zato ten z 9.3. se za ty tři dny náádherně vybarvil, potvora :frowning2:
12. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka Díky, ale určitě ano, jsem už skeptická
12. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nie nie uz tomu nechavam volny priebeh..mam este clostil na 1 kolo a plus ovu testt ale tam to konci a este skusim alchemilku ale nemeriam BT
12. bře 2011 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Taky končím s měřením BT. To je spíš pro ty, které chtějí vidět, zda vůbec ovulovaly. Já s ovu nemám problém, takže to je o ničem. Podle BT se nedá poznat těhotenství do poslední chvilky.
12. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 mno tak som sa konečne dopracovala k tvojím testom a moja kamoška ich tiež takéto mala a po usušení bolo tie paličky tiež lepšie vidieť.....a teraz je v 16tt a usmiata :grinning: takže kým ti neklesne ešte teplota a nebude mrcha,tak nebuď smutná. možno tá dnešná teplota je len jedinečná a zajtra bude vyššia,to sa stáva :wink:
12. bře 2011 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Jako je fakt, že malej v noci řádil a pořád křičel, že chce maminku a já chvíli spala u něj, chvíli u sebe... ale prostě tomu nevěřím, pořád myslím na ten minulý měsíc... ale 5 mamatestů s duchem !!! Něco se děje a buď to dopadne dobře nebo (což si myslím já) špatně a dostanu mrchu. Uvidíme, co bude dál.
12. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ja som mala podobné testy a bolo to biotehu.... :frowning2: ale vždy takto lepšie,ako potom kyret. lenže ty si iná a u teba to môže byť uplne iné ako u mňa
12. bře 2011 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25no vidis ake sme maly kkrasne grafiky a nakoniec prisla mrcha aspon u mna..ale ja to beriem sportovo...prichadza jar atak aj ja sa prebudzam :grinning:
12. bře 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Jasně, nemá cenu pročítat net a hledat názory ostatních, protože každá jsme opravdu jiná. A co je to biotěhu? To je, že došlo k oplodnění, ale odešlo to s MS? Tomu bych i docela věřila.
12. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Já už to sportovně neberu, protože potřebuju otěhotnět teď kvůli nástupu do práce :frowning2:
12. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ano to je presne to....aj som si poplakala,že som mohla ísť skôr k dokymu,ale on mi potom vysvetlil že to tak malo byť a že sa mi slabo uchytilo vajíčko a môjmu telu sa to nepáčilo,tak ho dvojdňovou mrchou vylúčilo :frowning2:
12. bře 2011 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tak lepší, když se toho tělo zbaví takhle brzy než pak jít ne revizi nebo nedej bože zažít to, co spousta jiných holek, rodit ve 25tt dítě, které nepřežilo :frowning2: To je pak katastrofa. Ale pokud se v mém těle něco děje, třeba nízká sliznice po revizi, tak na to musíme přijít.
12. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nestíham Vás ani čítať, poobede si k tomu sadnem :slight_smile: Inak pekný slnečný víkend :wink:
teda tento môj graf divný ht :unamused: tp://www.fertilityfriend.com/home/323948
12. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 aha tak mne je to v podstate jedno elbo vo svajci aj tak nieje materska iba 3 mesiace a potom sup sup do prce
12. bře 2011 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Tak to si neumím představit, já chci být ještě s malým. On je na mě hlavně hodně fixovanej. A co si budem nalhávat, já na něj taky. A v práci mě čeká mizernej plat :frowning2:
12. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 dieta si zvykne na vsetko ...ja ci chcem alebo nie musim chodit do prace..mala mala 6tt ked som zacala robit a robim dodnes...ju om nechavala krizom krazom a uz rok mam skolku je to super su tam deticky tak aspon nieje sama a uci sa delit o svoje veci
12. bře 2011 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej hej v pondelokj idem urcite k dokymu ....zatial je len rano, a nespinim uvidim cez den
12. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Tak u nás to bylo dřív taky tak, že maminky museli do práce dřív a děti chodily do jeslí. Teď jsou u nás školky od 3 let, můžou vzít děti už od 2,5 let. Vůbec si nedovedu představit, kam bych dala Danečka, kdybych musela v jeho 3 měsících do práce :frowning2:

@mahun1 Promiň těhulko, ale pořádně nevidím tvůj graf, na jaké teplotě kdy jsi. Nemáš to někde ve větším rozlišení?
12. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes rano som robila este jeden test, ci ciarka silnie a myslim ze zosilnela :slight_smile:
vcera to bol test pepino 20 a dnes mamatest 10
12. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky gratuluji k nove tehulce a lenik uprimne tvoje teplota jeste neni pod cili to by me netrapilo ukaz testik :astonished: hlavne to ted neres uvidis ale pokud by bylo neco spatne je lepsi to mit takto a pockat az se tve cykly opravdu srovnaji mas to rozhazene tak jak jsem to mela ja po te operaci a otehotnela jsem az po 6 mesicich az budes uplne v poradku tak budes mit miminko raz dva uvidis
12. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 graf som pridala do mojho fotobloku kedze tu to to nie je dost dobre vidiet....inak od minuleho piatka som bola chora, takze preto tie vysoke teploty a dnes som tiez mala zvysenu normalnu teplotu a aj BT mi vyskocila na 37,5 :fearful: asi este stale telo bojuje s bacilmi...
12. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to tak ako ja trochu u sestry trocha mama atk nejak som to platala
12. bře 2011 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tak strašně brečim, nemůžu to vůbec zastavit :cry:

@snilek1 Testík vypadá bídně. Duch tam je vidět, ale nedá se ani vyfotit. Zeslábnul :frowning2: A pokud se příští cyklus nepodaří, tak končíme se snažením, protože pak budu už nastupovat do práce :frowning2:

@mahun1 Ten tvůj bacil se jmenuje miminko a moc ti ho přeju. Fakt je zázrak, když se to aspoň někomu podaří.
12. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahun1 Jediné, co mě teď trochu povzbudilo, je, že na 12 DPO ti taky teplota klesla a pak šla zas nahoru a těhotná jsi. A dělala sis test někdy kolem 12 DPO nebo až těch 15 DPO poprvé?
12. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Dakujem ti :slight_smile: a ano robila som si test vcera vecer o 20.00 len tak ze miniem pepino 20 aj tak mi na nic taky slaby test nebude...a skoro som odpadla :dizzy_face:
12. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 nesmies sa na to tak sustredit, a hlavne neplac, ono to pride... uvidis! ja som si minuly cyklus povedala ze ked sa nam nedari uz 8 mesiacov, tak sa na to teraz vykaslam sak chceme ist v lete na dovolenku a akurat tento mesiac sa zadarilo...ako uverim ze je to aj v psychike...moj mm uz bol z toho snazenia cely otraveny, fakt...a pozri teraz to vyslo a ani neviem ako :slight_smile:
12. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek