• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe pekny testik :wink:
@chirabell urcite si sprav, ked budes potrebovat pomoc, tak sa lepsie bude tuna babulkam posudzovat graf :slight_smile:
22. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 myslíš že konečne je tu ovu? lauri tu asi nie je a nikto mi neporadil. toto je môj prvý ovu test v živote....aj hlienovitý výtok mám a veľa....tak som sa dočkala?
22. bře 2011 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe je to na dobrej ceste :wink: urcite je dobre, ked sa posnazite, kym ti nevystupi teplota a pekne meraj, aby bolo vidno, ci sa to teplotou aj potvrdi...
22. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 akurat to studujem...tak anglicky viem, technicky tiez nie som antitalent,ale asi malo toho viem o cykle, lebo sa v tom dako neviem zorientovat...mozno je to len preto, ze znacim prvy mesiac a aj to nie cely a tak je to cele pre mna este kocurkovo...no hadam sa v tom vysomarim :slight_smile:
22. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne pozitivny, za ten hlien bud vdacna, to je super :dizzy_face: ja nemam skoro vobec. :unamused:
22. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell budes si orbit graf na fertilityfriend? a vysomarit z coho? z toho programu alebo z merania bazalky?
22. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jasné že sa posnažíme,to mám dnes v pláne.....znásilním drahého :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak, ziadne vynimky :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takže hlien je dobrý? jaj tak sa teším ako keby som bola tehu :grinning: :grinning: :grinning: tak dnes určite snažilkujeme a aj zajtra a uvidím teploty :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jasné žiadne výnimky,dnes aj keby traktory padali :grinning: :grinning: no podľa toho ako tak pozerám na tú moju čivinku,priateľ bude doma ešte skôr ako len večer.... :sunglasses:
22. bře 2011 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne, ze je dobry, spermie maju dobru podu a v plodnom hliene sa im dobre plava :wink:
22. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha....no tak to potom budú plávať jedna radosť :grinning: :grinning: lebo ja ho mám momentálne na rozdávanie :grinning: ty počúvaj ma...mne sa niekedy zdá ako keby som sa rozprávala s doktorkou..... :wink: :wink:
22. bře 2011 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie som doktorka, ale na koniku trcim od roku 2007.. to by si aj ty vela veci vedela po takej dlhej dobe.. :grinning:
22. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
padam sa prejst so psami vonku :dizzy_face: krasne pocasie je. pa pa
22. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jáááj....fíha tak ty by si si už nejakého drobca zaslúžila....no táto moja herečka už asi začína rodiť,tak ja musím sedeť doma a sledovať ju...
22. bře 2011 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej, presne nad tym FF grafom uvazujem a vysomarit sa musim z toho zaznacovania na FF, cize program :slight_smile:
22. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell no ja sa na ff neviem zaregistrovať,furt ma to odtiaľ vyhodí a všetko robím správne. dokonca aj pozvánku som dostala a nič. ja mám graf na womenzone.cz ten mi ide a je jednoduchší ako ff.....tak ak ti to nepôjde tak skús ten :wink: :wink:
22. bře 2011 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach tie ovu testy :grinning: :grinning: :grinning:
žeby?????
necikla si tehu testík? ukáže aj teraz, ak by tam bolo tehu :wink: :wink:
a keď nič tak ti testík tento cyklus už nebude treba :sunglasses:
22. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem, idem skusit ten cesky :slight_smile:
22. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell no skús ten,je to úplne jednoduché a na posúdenie to stačí....ak niečo stačí sa opýtať.... :wink: :wink:
22. bře 2011 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , čo maš doma za pôrod :grinning: :grinning: ?
22. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no jasne v priamom prenose :grinning: :grinning: ale pôrodník je priateľ,ja som vrchná sestra a v prípade války sanitka :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , a kto rodí pes? mačka? suseda?
22. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jáj...no máme doma čivinu :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , takže budeš mať starosti s "opatrovaním" :wink:
22. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no jo....sú to také príjemné starosti....ono tie šteniatka vyzerajú ako myšky keď sa narodia....je to fakt krásne :slight_smile: :slight_smile: aspoň trošku prepnem na inú frekvenciu....ale ťuťu-muťu ajtak bude :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2011 ve 14:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.....Lauri..... dneska mě doktorka, respektive primářka na infekčním (kvůli tomu CMV) dostala totálně na kolena :cry:
řekla mi, že se můžu snažit těhotnět jak chci, klidně i přes zkumavku, ale stejně dítě v sobě neudržím, že se ani nemusím o nic snažit, ale když mě to baví, at si dělám co chci........ prosím a za takové chování doktoři dostali přidáno :pensive:
22. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ježiši to čo máš za doktorku.... :astonished: :astonished: okamžite by som išla inde....to sa dá riešiť....priateľová sestra bola tak isto a dieťatko donosila a má krásneho synčeka,zdravého.....preboha choď inde....ani sa len neotoč....
22. bře 2011 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak uz som si spojazdnila ten na ceskom webe, uvidime co z toho bude, tvari sa, ze sme sa snazilkovali v spravnom case :slight_smile:
22. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek