• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@chirabell děkuju :slight_smile:
Já myslím, že to bude anovulák, ale zase mě zaráží, že už od - myslím, čtvrtka mě začlo bolet břicho a od soboty mě bolí teda festově a k tomu mám dost hlen... Jsem z toho blázen :sweat_smile:
4. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe bohužiaľ ti neostáva nič iné len čakať čo sa z toho vykľuje. posielam ti aspoň pozitívnu energiu a tento týždeň mi má dojsť mrcha tak ti môžem potom poslať aj tú :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa a test si neskusala urobit?
4. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde mame dneska Lauri?
4. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell ne ne, stejně by byl je s jednou /... Já myslím, že jestli byla nebo bude ovu, tak v průběhu posledních 3 dnech...
4. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa ja som myslela ovu test :slight_smile: na tehu test je este skoro
4. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal mas to dobre na FF vyznacene :wink: ovu moze byt az do 48 hod od pozitivneho testu... :wink:
4. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell jsem blbá, mi to nedošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ovu test jsem nezkoušela, já to nijak zatím nehrotím. Je to první měsíc, kdy máme povoleno snažení, tak i proto jsem si chtěla měřit Bt, abych věděla, jak mi tělo funguje. budu měřit i příští měsíc a pak už asi zase ne... Abych viděla grafy obou vaječníků :wink:
4. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ostatní: Myslíte, že to byl implementační pokles???
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/grafy.aspx?c=634355712000000000
4. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to vypadá pěkně :wink: určitě je to možný, i počtem dní by to tak vycházelo :slight_smile: Držím pěsti
4. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tohle je můj graf z doby, kdy jsme počli dceru, taky ho tam mám pěkně vidět :wink: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=63118,nummer=4
4. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že to opět nezobrazuje ten graf při kliknutí na odkaz, tak se musí jen zkopírovat a dát vložit ten zkopírovaný odkaz, nevím, proč to přeskakuje tak blbě :angry:
4. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Díky, to vypadá podobně :wink: Kéž by to tak bylo, už se snažíme fakt dlouho a teď první měsíc beru hormony na udržení.
4. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 taky máš problémy s udržením těhu?
4. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jo a jinak ty pluska byly ze začátku na zbylých ovu testech, měla jsem jich hodně - dárek, tak jsem je chtěla vyplýtvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Ano, mám. Sice už máme jednoho synka, ale chceme druhé dítě a o to jsme bohužel loni v říjnu přišli v 9tt (zamlklý potrat a revize). A v lednu biochemické těhotenství, teda podle doktora. Já jsem si myslela, že to tak bylo,moje doktorka že ne a můj nový doktor v CAR mi řekl, že ano. Tak mi napsal teď po ovulce duphaston.
4. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak to je dobrý, že se o tebe tak stará :wink: Já jsem po 5 potratech :unamused: Ale zatím mi nikdo nic nenasadil...
4. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Po pěti? A za jakou dobu? Koukám, že máš ještě docela malou holčičku...
4. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 2 potraty před dcerou a tři teď, chtěli jsme děti brzo od sebe... poslední potrat byl s nutností revize v 10 týdnu, vlastně 11...
4. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Tak to je taky síla. A šlo o zamlklý potrat, že nebilo srdíčko nebo co se stalo? Můj prcek nebyl pořád vidět, v 8tt se ukázal a prý bylo i srdíčko a v 8+4tt přestalo bít a já začala krvácet :frowning2:
4. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Je mi líto, čím jste si museli projít. A obdivuju, že máte tu sílu do toho jít pořád znova a znova.
4. dub 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 myslela jsem, že už tu sílu mít nebudu a doteď nechápu, co mě pohání na minulost zapomenout a jít dál, ale jde to... No, ve 4 případech nezačlo bít srdíčko a plod se nakonec sám vyloučil, v posledním případě byl vývoj v pořádku, srdíčko taky, při kontrole mi doktorka řekla, že teď už to vypadá opravdu hodně nadějně a mělo by to miminko vydržet a za 3 dny jsem cítila, že něco není v pořádku, prostě vnitřně jsem věděla, že se něco děje, na to konto jsem začla krvácet - jenže u mě to nic moc nemusí znamenat, protože na krvácení v těhu trpím :unamused: Ale i tak jsem chtěla jet na pohotovost, tam mi řekli, že je vše v pořádku, akorát srdíčko se jim moc nezdá, že sice bije, ale jakoby s aritmií a tak mi udělali lepší utz a tam už nebilo :frowning2:
4. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ja takto. Pokles možno preto, že som včera merala trochu neskôr, preto bola vyššia.

http://www.fertilityfriend.com/home/2f0b93

Dnes som mala taký krémový hlien, ale hnedavý. Som zvedavá, čo z toho bude, ale asi nič, ako každý mesiac.
4. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa No prosím tě, je mi z toho smutno, jak to čtu. Člověk už věří, když vidí to bijící srdíčko a pak se to takhle pohnojí. Já ještě chodím na diskusi o zamlklém potratu, jsou tam hrozně fajn holky, které umí povzbudit. A spousta z nich už má po potratu (a třeba i po 20tt) děťátko. Nechceš hodit odkaz? Že by ses připojila... Tamta a tahle diskuse jsou nejlepší.
Já si taky pořád říkám, že ještě jedna revize a vzdávám to navždy, ale ono se to snadno říká, ale hůř dělá, když pak dojde na lámání chleba (teda doufám, že nedojde). Takže chápu.
4. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 No hele, tak to mohlo jít o uhnízďování ne? I 5DPO by tomu odpovídalo. Moc moc držím palečky. A že nevěříš... už jsi jak já, jako bych to psala sama. Taky pořád doufám, ale nevěřím...
4. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 poznám sa... Strašne rada by som bola, aby sa to podarilo, ale dokiaľ neuvidím na ovu na 10 DPO dve čiarky, tak neverím...
4. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 Přesně!!!
4. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 A viděla jsi můj dnešní graf?
4. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 smutno ti být nemusí, mě už taky není :wink: Už jsem opět optimista :slight_smile: Link mi klidně hoď :wink:
4. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betina1984 tak to je taky krásný graf, držím pěsti :wink:
4. dub 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek