Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
6. dub 2011

@solinkarka aj ja ju mam stale bolestivu... teraz pri poslednej MS som si to uzila este aj na 3DC rano, co inokedy je mi konecne dobre, ttak som skoro odpadla... mala som len par sekund do odpadnutia... stastie, ze som bola doma, mohla si polezat... no bola som z toho docela paf... a celu MS ma oba bedrove klby boleli... vsetko od lezania po chodenie bolo umenie... 😒 plus klasicke bolesti 😖

lenik_25
6. dub 2011

@chirabell Já ti naprosto rozumím a nevidím na tom častém testování nic špatného. Jsem stejná, je to pro klid mé duše. Když jsem viděla toho ducha ráno na mamatestu, měla jsem úplně vlažnou reakci, protože těch duchů už bylo... a pak když byl i na Gravitestu s citlivostí 25, tak už mě to rozveselilo. To už asi nebude jen tak...

@lauritka Snad ano, snad to tak bude... děkuju.

solinkarka
6. dub 2011

@lenik_25 ano ano viem, uz ho pijem akurat 😉
@lauritka no nejak to nejdem riesit moj doky povedal ze je to normalne u mladych zien...ale ak by som mala nejake problemy, urcite sa popytam...dakujem za info 😉

jania023
6. dub 2011

@lenik_25 hod sem fotecku nech sa pokochame 😉 😉

riana12
6. dub 2011

@kacicqa no skuste to s davkovanim pri infekciach... mate potom moznost, aby sa neskor leukocity dali skontrolovat? to mu zistili zo spg?

lenik_25
6. dub 2011

@solinkarka ta endometrioza mě taky napadla

@jania023 je víc nahoře, ale přiložím ji znovu, je to ale blbě vidět na fotce

jania023
6. dub 2011

@lenik_25 nasla som fotku!! 😀 drz sa apon niekomu to pojde tento cyklus tak nadejne boli 4 a 2 dostali ms ty si pozitivna tak ostavam uz iba ja ale ja nemaaaam test takze musim cakat..a neskusala si aj ovu test lebo ked je na tehu teste pozit. tak aj na ovu bude na 100% tak sup sup 😀

jania023
6. dub 2011

@lenik_25 a teraz ked vyschol je tam ta ciarka??ja som robila test ked som bola tehu tak asi 11-12DPO a tam uz to bolo riadne vidno nebolo to rovnake ale dosta nato ze sa to nedalo prehliadnut..tak ked chces mozem ti ich poslat na porovnanie

kacicqa
6. dub 2011

@riana12 oki, uz ma prvu lyzicku za sebou. Celkom je to v pohode prakticky bez vone a bez xuti. Mangel ma za sebou dva spermiogramy; prvy teratozoospermia+ leukocytospermia. Z pondelkoveho, ktory robili v ramci imuno testov este nemame vysledky. Kedze urolog nenasiel ziaden zapal ani infekciu taq mu len odporucil koncom maja kontrolny spg bez liecby. Taq vam potom budem vediet povedat ci pomohol selezin a striebro.

lenik_25
6. dub 2011

@jania023 já ovu test doma vůbec nemám... a tobě moc držím palečky a koukej si pro nějaký těhu test doběhnout, jsem netrpělivá! A víš, že jsme na tom pořád byly stejně, tak to určitě aspoň toho ducha budeš mít 🙂

Ta druhá čárečka tam je, i když to uschlo, chodím na to pořád koukat, snad každých 30 minut 🙂 Lepší je samozřejmě na tom ranním, ale jinak na obou. Tak já nevím, ty mi teď říkáš, že je to moc slabé na 10 DPO a Lauritka mi psala, že super, tak jsem zmatená a najednou mám zase strach ☹

jania023
6. dub 2011

@lenik_25 ale nie mozno to nieje slabe kazdej HCG rastie inak...A ja nechcem testovat lebo ja mam stale ducha takze stale byt tehu nemozem..asi mam stale bio.tehu co je dost na prd ☹ ale ved pockam este tyzden...ale maaaam plaaaan 😀 na 16a17DPO zmeriam BT a ked bude vysoka tak som tehu 😀 😀 som ja ale vybita ze 😀 😀 neviem nejak sa tehu necitim ,som starsne unavena kde ma opries tam spim a som satle hladna to bude asi tym ze som na diete ale aj tak aaa este mam ten hnusny creamy vytok co som nikdy nemala uz ho mam 9den tak na porazenie ale uz zacina byt ho menej tak sa uvidi ci sa z toho vykluje mrcha

lauritka
6. dub 2011

na 10 dpo je to akurat, zalezi kedy sa uhniezdilo 🙂 niekomu ukaze az na 12 dpo.klud.

riana12
6. dub 2011

@kacicqa snad to pomoze, drzim palceky 😉

kacicqa
6. dub 2011

@riana12 Dakujeme;o)

lenik_25
6. dub 2011

@jania023 Já ti nevím, necítíš se těhotná, ale ty příznaky jsou dost jednoznačné 😀 Já mám taky hustý creamy výtok už několik dní, unavenost a žravost taky může být příznak.

@lauritka Tak jo, klud 😀

sarafortuna
6. dub 2011

@kacicqa , Ja som to koloidné striebro iba zvažovala. kúpila som si nakoniec aloe.
Inač, supiš mužíčka máš. Môj by sa vykrúcal s tých vyšetrení... ledva som ho dotiahla na genetiku - aj tak si určite myslel svoje... no bol ticho a spolupracoval. 😉
tak držím palce, nech zaberie....
uvidíš, budete mať superborcov 😀 😀 😀 😀

kacicqa
6. dub 2011

@sarafortuna No ten moj nebol vzdy taky velmi aktivny, ale odkedy sa mu narodilo krstna a neter taq...taq sa ulakomil;o) Teraz uz sam zistuje kam by mal ist, co by mu pomohlo a pod. A navysse si tajne len tak pre seba myslim, ze je to aj z toho dovodu, ze nejako trpi jeho muzska hrdost..sak kadejaki xlapi maju deti a on nie???

sarafortuna
6. dub 2011

@kacicqa , tak to si váž, že má takýto postoj...
Môj je aj krstným aj "ujom" a uspokojí sa s tým, že "raz budeme mať aj my" a že "ani XY ešte nemajú a sú AB rokov spolu"... mňa takéto už neuspokojuje...
ale ja už som sa nejako zmierila... Keď to nejde tak to nejde.. šak ono to raz dôjde.. 😉

sarafortuna
6. dub 2011

Ešte sa verejne posťažujem. ...
Pred 2 týždňami som bola na 2 pohovoroch... a ani jedni sa mi neozvali, že ďakujeme dovi-dopo. A pritom to neboli žiadne "kolenové firmičky" - seriózne firmy, nadnárodné - jeden bankový sektor, druhý automobilový...
TO MI UŽ ani MAIL nemohli poslať?
des a hrôzna 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kacicqa
6. dub 2011

@sarafortuna s xlapmi tazko..jeden den sa niecomu brania zubami-nechtami a cez noc sa mi to ulezi v hlave a rano ich clovek nepozna. Ja si tiez myslim, ze robime preto vsetko co sa da a viac uz ovplyvnit clovek nevie. Zbytok zavisi od Toho hore.

sarafortuna
6. dub 2011

@kacicqa , no veď práve... ja si vyčítam, že toho svojho sanujem - už mohol ísť dávno na spermiogram... lenže dr. tvrdí, že minule som otehotnela spontánne, takže tam problém nebude... no možno bude... ja mám rada fakty, a nie dohady..
asi to mužíkovi navrhnem keď bude dobre naladený... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 čas uteká... a keď je OK, tak aspoň budeme vedieť že je OK 😎 😎

tak dobrú noc

ftinka
6. dub 2011

@lenik_25 aha, tak myslis, ze to je vdaka duphastonu? niekedy tak malo staci....

sarafortuna
6. dub 2011

@ftinka , ja to tipujem že Lenik ten duphaston zvýšil šance cca o 60%... 😉 😉 😉 😉 vzhľadom na to biotehu pred 2 mesiacmi

ftinka
6. dub 2011

baby, ak by nahodou som bola tehu, tak sa mi uz ukaze zvysena hladina hcg v krvi? dnes mi brali, zajtra rano su vysledky... stale dufam 😔 som 8DPO

ftinka
6. dub 2011

aha, ved ked niekomu na 9DPO uz ukaze i tehu test, tak asi hej.... to dava zmysel 🙂 davam otazku, i si odpvoedam 🙂

chirabell
6. dub 2011

@lenik_25 @jania023 no ja suhlasim s lenik, tie priznaky na tehu mas...a co sa toho vytoku tyka, ja ho mam tiez a skor ho pribuda ako ubuda, ale zas, to je dobre, chrani miminko 🙂

mirip
6. dub 2011

@lauritka veru letí len škoda že ty si stále medzi snažilkami duhým radíš, baby z grafov tehotnejú a odchádzajú a ty si stále tu 🤐 už by sa mohlo zadariť konečne a vypadneš aj ty odtialto