• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@janine6623 tak to je super tak ta tam pekne pozru ci vajka rastu, pripadne uz moze byt vtedy aj po ovulke
a ano ak budu rovnako silne pripadne na testovacia bude silnejie tak znamena ze do 24-72 hod prebehne ovu a vtedy sa treba snazit
24. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenas27/grafy.aspx?c=634405824000000000 holky prosím podívejte se a řekněte co si myslíte ovu už byla či ne
24. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, cely den som sa sem nevedela dostat....ste toho popisali teda :grinning:
@elebe hehe, ze sinteri :D No veru, posledne mesiace sa flakali, sa tam obtierali bohvie kade, tak dufam, ze tento krat budu naplno oplodnovat a bit sa, kto bude prvy :grinning: Fuuu, ale ty mas teda fakt vydrz, ja by som uz narobila testov na mraky, a hlavne ked by mi vysiel duch v limite. By som bola ako besna :grinning: :sweat_smile: Ak sa teplota zajtra bude drzat, tak testuuuuuuuuj :wink:
@st2 ty mas take podobne cykly ako ja...vysadila som hak, prvykrat 21, druhy krat 23 a treti 26....ale teraz to vyzera aj na skorsiu ovu ako po minule razy, tak uvidime. Vidim to celkom nadejne, aj ked to je len take zbozne prianie.
@saronka jeeeej, vy uz po ovu? Juuuj, veru, toto cakanie neustale, to je hruuuza. Ale neboj, ubehne to rychlo :wink: Ja mam pred sebou este tak 10 minimalne :angry:
24. kvě 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no ja som HAK brala veeeeeeelmi dlho tak som aj dlho bola zvyknuta ze chodila presne na cas, a teraz ked je 28 tak to je vela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no tak u mna to iste...tlacila som to do seba dobrych 8 rokov...a presne, kazdy mesiac krasne 28 dni, a teraz to je divocina :angry: Ale vyzera to, ze sa upravuje. Pijem alchemylku, mozno to ma nieco do seba.
24. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 však uvidím zajtra,ale naživo to vidieť lepšie,neviem prečo mi to tak foťák neodfotí :confounded:
@lauritka to je rapiclear....kašlem na to keď som tehu tak budú aj paličky a ak nie tak nie :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 zajtra ráno testnem....tak uvidím....ale nejako tomu prestávam veriť :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2011 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss podľa mňa ovulka ešte nebola,lebo si nevystúpila nad a máš to v rovnakej hladine,ajkeď trošku uskákané...ale ja nie som nejaký expert....skús sa opýtať lauritky,tá ti určite poradí :wink: :wink:
24. kvě 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 já čekám MS za týden :slight_smile:)
@elebe těším se na info zítra.. :slight_smile: a držím palce.
24. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaaaaaj rapiclear, no tak s tym su zle skusenosti, ja som tiez tak mala na mamateste krasna druha ciarka a na rapiclere ju ledva bolo vidiet :grinning: takze to je jasne si tehulka
24. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELEBE.............testujeme, chceme videt, a chceme slyset, ze mrcha 100% neprisla
24. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc tak ja takto nejako stale
nic sa nezmenilo, prsia stale bolia, brusko tiez pobolieva obcas mrchato, aj spolu s krizami, ale co mam navyse, normalne som mokra zo spodu ako pri ovulke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to cooo :confused:
25. kvě 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj moja..ako testik??? teplotky su stale uzasne...takze tfuj,tfuj :slight_smile: chceme //
25. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 jsem se zase zasekla na 36, 9 :slight_smile:))
@st2 máš stále hezký grafík
25. kvě 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no ale to je dobre zaseknutie :wink:
no a ja sa veru stale drzim, ale az teraz pridu tie prelomove dni :grinning:
25. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ale kdyby to tak vydrželo :slight_smile:)) držím palce at je ustojíš :slight_smile:)
25. kvě 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka aj tebe drzim palce nech sa zasekne uz minimalne na 270 dni ta teplotka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky.....tak grafík.....http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
test som robila,palička je o trošku silnejšia,ako tá predošlá,ale nie je to také ako som si predstavovala :frowning2: :frowning2:
baby asi z toho nič nebude,dnes som mala taký svetlohnedý výtok na papieri ráno,ale už viac nie.....
takže asi mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2011 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde mi hodiť graf....http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
25. kvě 2011 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , ak je silnejšia a teplota je OK tak je to ešte v pohode...
ja by som zašla k dokymu, nech pozrie sliznicu, hcg a prípadne ti dá duphaston, ak sa mu to bude zdať OK... máš 10tkový test? či 20?
25. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no mám 10 dr. Max.....teplota je stále 37.1.....len sem neviem hodiť graf,mi to nejde :angry: :angry: :angry:
ajtak tomu prestávam veriť :frowning2: :frowning2: uvidím čo bude ešte počas dňa :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2011 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
skúsim takto.....
25. kvě 2011 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe medzi textom (tymi bodkami) a linkou musis mat medzeru :wink:
25. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , a tú druhú paličku musíš hľadať, alebo ju vidno aj na prvý pohľad?
dr. máš ďaleko?
25. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe sprav foto testu, ak mozes
25. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , nemáš ovu test? ak hej tak ho ocikaj :wink:
25. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nie nemusím....a ešte vyzerá tak že z vrchu je tmavá a postupne jak sa ťahá dole je svetlejšia....však kukni...ale na fotke to zase vyzerá ináč :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2011 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz kukám tú fotku.....však tam nič nevidno.....ja neviem čo mám robiť s tým foťákom....neviem ho tak nastaviť :angry: :angry:
25. kvě 2011 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja tam trosinku vidim ciarocku... fakt, skus ovu test... alebo este skus zohnat mamatest 10
25. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , celkom ju vidno, takže nepanikár ešte :wink:
taký istý test si mala aj včera?
testy treba mať rovnaké, ak chceš porovnávať zo dńa na deň...

mna skôr znepokojuje,že ti nedal duphaston.... :confounded: :confounded: :confounded:
ja by som hneď utekala k dokymu...
25. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek