• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
flami...ascorutin ti to zastavi...ale to je take naumelo zastavenie... nebola si u doktora preco to tak mas?
26. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka už asi oznamuje mužíkovi, že bude ocinkom :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taksi to daj a uvidis, ci zaberie. ale necuduj sa, niekedy sa telo hold cisti dlhsie.. musis ten prvy cyklus nejako pretrpiet :pensive:
26. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru zatiaľ nie... ja som mala aj min. mesiac pozitívny tehu test, ale zase to odišlo :frowning2: a tentokrát bola mrcha riadne silná.... preto ten ascorutin.... tak snáď sa to ešte čistí... ale už mi to pekne lezie na nervy.... :unamused:
26. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som si spravila ovu test- a hlasim ze obe ciarky su silne - cize mam cakat najblizsich 24-48 hodin ze bude ovula, ano? (to je moj prvy pozitivny ovu test :slight_smile: )
26. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, zajtra , pripadne pozajtra.
26. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra mam ten Holter dokelu :angry: nevadi, co uz, tak sa lekar pobavi :grinning: ak MM pride z roboty v normalnu vecernu hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ...ja uz nic..klop klop...uz len cakam na mrchu..som zvedava kedy pride..este ani raz som nechcela mrchu tak ako teraz...teda hej..po prvom potrate :pensive: kolko chcete cakat?
26. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPK je na FF skratka pre ovu test,vsak?

flam..asi sa cistis... :pensive:
26. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru no po prvom spontánnom potrate v 5tt sme nečakali ani jeden cyklus a vypomstilo sa :cry: scenár sa opakoval.... teraz neviem, či bola chyba to, že sme nečakali alebo je chyba niekde a v niečom je problém, prečo sa nevie udržať.... ak by to bolo na mojom "zdravom" rozume, tak sa snažíme hneď... ale nejde to... musí si maternica oddýchnuť... tak neviem :frowning2:
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami a doktor ti nebude robit vysetrenia ked to bolo uz druhykrat? ja sa tiez nejdem do nicoho pustat kym neviem pricinu :frowning2:
26. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flamenga, nechcem sa ti do toho starať, ale práve teraz máš telo nabudené na tehotenstvo a maternica ešte nemala taký zaberák, nerástla dlho. Mohli to byť len náhody, zle "namiešané" bunky. Keby si netestovala, prišlo by to ako oneskorená MS. S tým krvácaním by som zašla k dokimu a ak je všetko ok, šla by som do toho čím skôr.
26. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

tak ja som dala na vase rady a vcera som zacala s duphastonom napriek tomu ze nemam potvrdene tehu len testom a spinenie je zo dna na den slabsie k dr idem v piatok, dufam , ze ten dnesny pokles nie je nic zle :zipper_mouth: ale test je intenzivnejsi

http://www.fertilityfriend.com/home/1d6e16

inak na hematologicke vysetrenie moze dat odporucanie aj obvodny lekar ... aj ja som tak mala
26. srp 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
titti ten posledny testik je uz peknucky :wink:
26. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi...aj ty??? :sweat_smile: jeeeej
26. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi to boli pepina testy ? :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru ... len nech to dotiahnem do konca :pensive: hemato vysledky mam OK ale genetika mi este nedosla ...uz su to 2 mesiace co mi brali krv :angry:
26. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo...vypisujem anketu kto tu so mnou zostane minimalne do decembra ako nesnazilka :grinning:
26. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri kdeze lacne testy z ebay-u :grinning:
26. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
podobaju sa na pepino :grinning:
26. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky... tento mesiac konecne zaciname so snazenim, tak obcas k vam zavitam ak dovolite, podelim sa o moje teplotky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
shaaaaaarka boze dievca.... gratulujem :grinning: a tisko zavidim :sweat_smile:, drzim palce

aj ostatnym novym tehulkam gratulujem
26. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
teraz som vas docitala
pozeram, ze nejaky rekordny pocet stran dneska, ale uz som aj zistila preco
prve, co som urobila bolo, ze som nasla shaarkin graf
a skoro som odpadla, som taka stastna, ako keby sa to stalo mne

s h a a r k a, strasne gratulujem, strasne velmi sa tesim a drzim palce
tak odteraz verim na zazraky
gratulujem a verim, ze to dobre dopadne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ja už neviem čo robiť.... ale snažiť sa tento mesiac určite nebudeme.... aj ked ma to stojí strašne veľa síl :unamused:
26. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka to je neuveritelné! gratulujem! kde je tvoj test???
26. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
.............................shaari aj ja závidím.......................... :zipper_mouth:
26. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami....viem ako sa citis... ja by som tiez najradsej zacala hned ale nechcem riskovat...radsej si pockam co zistia a potom sa uz nebudem bat ze sa to zopakuje
26. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus ja sa pridam, hoci snazime, ale aj tak je to prd platne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky!!!!!!!!!!!!!
ja viem, ze je to strasne, kludne mi zavidte, ved mate na to pravo a keby som mohla, tak sa s vami rozdelim!
:cry: necakala som to takto, vobec nie, ale ked uz prislo, tak dufam, ze navzdy! :dizzy_face:

idem dat foto do albumu a skocit do obchodu, nasi nas ako naschval pozvali na zajtra na veceru, neviem preco. tak musim skocit kupit nejaky oznamovaci sposob ze babicka a dedusko. :grinning:
26. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit nevzdavaj to...myslim ze shaarka je dost velky priklad toho ze vsetko je mozne
nápodobne, som ďalšia adeptka na nekonečnú snažilku :rolling_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek