• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Dobre ranko :slight_smile:

shaarka, potichucku a uprimne ti blahozelaaaam z celeho srdiecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak ciarka je krasna :dizzy_face: , prajem ti aby ti krasne silnela :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

kuku, tak aspon ze uz konecne prisla :slight_smile: ... snad uz bude cyklus normalny :slight_smile: :wink:

minewka, MA v 19tt :frowning2: :pensive: :frowning2: , to ma velmi mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je nasa shaarka s novym testikom :dizzy_face:
27. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte a dobre ranko, prikladam svoj graf... o chvilu zacnem zas... kto sa prida?

http://www.fertilityfriend.com/home/prinzesz

vlastne kolko nas stalic tu zostalo este?
27. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
princ, ja uz mrskujem vo velkom od vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem mrskovat vo velkom od buducej stredy alebo stvrtku :sweat_smile:
27. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za info..idem studovat a keby nieco este sa ozvem..ale dakujem :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIchalang, ja som MA nemala..ale Mirka :pensive:
27. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka, vyzera to na ovulku, ak zajtra stupne teplota, tak dnes,....alebo zajtra :wink: snazilkujte :grinning:
27. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ak ma zrak neklame shaarka ma na dnes dalsi pozitivny testik :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi včera ste ovu využili?
27. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie my cakame na dalsi cyklus teraz sa pokusam zistit kedy mam ovu
:wink:
27. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi podla mna bola ovu uz vcera.. a zajtra ti ju ff vyznači :wink:
27. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neli ako to vyzera ked ju vyznaci?to su tie cervene ciary?
27. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, chcem sa opýtať, ako dávate k teplote na grafe taký biely krúžok?Chcem v grafe naznačiť, že teplota je ovplyvnená, lebo som vstávala o 2 hodiny skôr...

Shaarka ma ďalší pozit. test??To je super..Len nech čiaročka pekne silnie!
27. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minewka-ja zadam do meranie ten cas-o dve hodiny neskor-a same mi to urobi prazdny kruzok-ale vidno to az na dalsi den-ked sa usecka predlzi do dalsieho bodu..

ja dnes takto... sa mi zda-ze su to vyssie "predovulacne teploty" nakoniec som ich zadala presne ako som to namerala dnes,vcera a predvcerom... aj ked som bola pred tym cikat... dnes som nebola...vydrzala som to :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
27. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi ano tym cervenym krizom - asi ti ju vyznaci prerusovanou kedze si nezadavala ovu hlien... ale hlavne, ze ju vyznaci.. :wink:
27. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kati, nie su az take vysoke tie teploty.. 36,6 je v pohode predovulačna teplota... :wink:
a super, ze si vydrzala necikat a vycikala si si pozitivny ovu testik... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem nellie
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
piskotky, dobre ranko
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
hej, cirocka je zas o par chlpov silnejsia, ale od kolajnice ma daleko :slight_smile: najblizsie testnem asi az v sobotu, necham tomu cas :wink: kupujem uz len pepina, lebo su lacne a nemam to srdce dat za tehu test vyse 4€ :sweat_smile:

prinz, asi si to cakala, ale ja nie. mna z toho oci zaboleli :unamused:
27. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby :sunglasses:

...ta vy ste tu kolko od vcera popismenkovali....ufff :grinning: :grinning: :grinning:

Shaar, super list ocinkovi :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Shaarka, moc a moc gratuluji, ale hlavně držím palečky, aby to vyšlo a mimi se u tebe krásně zabydlelo!!!!! :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka a foto ďalšieho testíku nepridáš? :grinning:
27. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v sobotu uz vycikaš riadne palice... :wink: podla mna pepino v pohode staci, naco zbytocne drahe testy.. :wink:
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeeeem :dizzy_face:
foto testiku nemam, lebo rano som nemala cas fotit a zapinat komp a tak. skusim odfotit poobede, i ked neviem, ci bude nieco vidno. alebo si mozno kupim rapiclear, aby bolo vidno :grinning: ale ved si urobim este dost testikov. len aby bolo vsetko v poriadku.

kto testuje najblizsie?
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, hej cakala ja som realistka.. neverim na zazraky.. a u mna este nenastal ten cas.. takze musim pockat.. na tu spravnu chvilu, daj potom testiky do albumu nech vidime a co povedala si to vasim a segre? co oni na to? ci to az dnes budes oznamovat?
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka, no ja keď to vydržím, tak testujem v sobotu alebo nedeľu..testla som aj včera a ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani neviem, kto je tu dalsi nadejny testovatel.... :sweat_smile: :sweat_smile:

vavenka je na sluzobke ale ked pride tak verim, ze ona... :wink: bolo by super keby ste tehule spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som povedala, akurat segra dosla z BA a stretli sme sa u nasich. mamka chcela, aby sme isli k starym rodicom surovat byt, kym su prec, tak som sa musela nejako vyhovorit, ze ja budem robit len taku light robotu :grinning: :grinning: :grinning:
mamka mi povedala, ze ked cakala mna, neboli tehotenske testy. tak ze ju ocko odviezol na gyndu a ona po vysetreni nasadala do auta uz s tehotenskou knizkou :grinning: :grinning: :grinning: (mimochodom, to sa kedy dava?)

testiky dam niekedy cez vikend, vsetky spolu :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek