• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@strihalka a co tam vyskusat soju, je tu o tom forum, kockam to skratilo cyklus teda resp, ovulka prisla skor

@amouramour no je tam, nie je o com, uvidis bude len silniet :wink:

@lenasss ale tehulka klud, vsetko je dobre a vidis aj teplotka

@elebe aha no, take ako minuly mesiac iba to je pozitivne :slight_smile:) uvidis zacvhilku bude

@riana12 tak stale tahas snuru :sweat_smile:
7. čer 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 woooooow.... ty mas 70DC???? :fearful: :confused: :confounded:
7. čer 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja pevne dúfam že budem mať taký testík aj tento mesiac....zatiaľ to vyzerá nádejne,teplota dole,peknýá hlien aj ma začínajú pobolievať vaječníky.....ešte to potvrdiť :wink: :wink:
7. čer 2011 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ty kokso.....takéto som ešte nevidela :astonished: :astonished: a kedy pôjdeš k dokimu?? :confused:
7. čer 2011 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no hej, stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neviem, mam ine lietacky po doktoroch :rolling_eyes:
7. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no vidis, a ktory si dc, ty si nejako kusok predomnou
7. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile: .... http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sasena033/grafy.aspx?c=634417920000000000 tak ja stale rovnaku dufam ze coskoro ovu dorazi aj ku mne
7. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no parada tak uz mas dobre ovu priznaaky no u mna hlien ani zdaleka :angry:
7. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 nooo vyzera to dobre, uz len teraz cakat ze kedy to bude, aj testikujes k tomu??
7. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ano, "trosku" sa mi to natahuje... :rolling_eyes:
7. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ano testujem....vcera ani naznak teda len slaby duch ako vzdy..tak dufam ze dojde ako ma najneskor so piatku chcem sa objednat na foliko,,,, :slight_smile: skusim aj dnes...a myslis z eby som mala skusat 2x denne??
7. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 dva krat denne je zbytocne, staci raz denne a v tu istu hodinu, a inak ono to moze vyskocit aj zo dna na den, aj ja som tak mala, jeden den duch a na druhy ciarka ako hrom
uvidis onedlho je aj u teba
7. čer 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 čo si chorá? :confused: :confused: viem že po doktoroch chodiť je otrava,ale 70DC je fakt veľa..... :confounded:
7. čer 2011 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no ako tak kukám na tvoj graf,tak čakáme obidve na to isté :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale však hlien ti ešte môže príjsť v deň ovulky....každá to má inak....a min. mesiac si to ako mala?
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
7. čer 2011 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe behacky po endokrinologii, vybavovanie vysetreni pred operaciou - maju mi odstranovat polyp na krcku maternice... do toho stahovanie... a na gyndosa teraz nemam 50€ (moja skoda, ze som si nasla sukromnika, ktory si tolko pyta... ale v lete ho menim :pensive: )
7. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja som 13DC a ty?
7. čer 2011 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss ked mas testik pozit tak sa naboj bude dobre :wink:
7. čer 2011 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha a nemôžeš mať taký cyklus kôli tomu polypu?? :confused: :confused: to akože za vyšetrenie berie 50€? :astonished: :astonished:
7. čer 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie, polyp je zvlast... je to kvoli cyste, ktora mi dovrzala cely cyklus... ano, za kazde jedno vysetrenie berie 50€, cize aj ked by som chcela teraz vyvolavacku, samozrejme ma predtym vysetri, takze aj 50€ jemu do vacku...
chcela som ho menit uz omnoho skor, no chcela som ho "zneuzit" kvoli hormonalnemu profilu a ked som k nemu sla na jar v domneni, ze len pridem a vypytam si duphik na spinenie pred MS? rozbehol sa kolotoc okolo polypu... :pensive:
7. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak teda budem testovat aj vcera som okolo 12 na obed ved uvidime...snad ma nenecha v stychu ..pri mojom 33 DC bude asi neskor..a est emoja ty si chodila na foliko...kedze by ma koncom tyzdna byt ovu mam tam ist az po alebo v den kedy by malabyt aby videl ze prebieha?? :slight_smile: aaaaaa ty si 13DC to sme natom skoro rovnako aj s @elebe...
7. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cakame veru obe.... :slight_smile: no min.mesiac som nejak hlien nekontrolovala akurat viem ze bol trochu po utreti... :slight_smile: ale ci bola v ten den ovu alebo kedy neviem az podla vyskocenych tepůlot viem ze bola..
7. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 akože 50€ je fakt dosť :astonished: :astonished: a keď už je taký drahý aspoň rieši tvoju cystu? a kedy ti budú odstraňovať polyp?
7. čer 2011 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ja som min. mesiac mala po dlhej dobe hlien a aj ovulku,vďaka clostilu....a tento mesiac neberiem nič a hlien sa zase ukázal,tak dúfam že sa ukáže aj ovulka :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj ked je hlien tak bude aj ovu vraj do 24 hod ale niekto hovori ze do3-5dni tak tazko povedat a testiky skusas ci BT?
7. čer 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe on sa inak snazi, aj ked som si HP vypytala na vlastnu ziadost, dal to preplatit poistovni, inac sa na vlastnu ziadost plati z vrecka pacienta... aj mi vselijake odbery porobil... len tie jeho ceny ma obcas privadzaju do zufalstva :sweat_smile: nuz ale po odstraneni polypu ho menim... zaktok mam inac takto o 2 tyzdne, hadam aj presne na hodinu :sweat_smile:
7. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no ja už mám hlien tak druhý deň.....takže u mňa bude asi to do 3-5 dní.....teda dúfam :confused: :slight_smile:
7. čer 2011 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha no tak aspoň volačo....dnes keď nedáš prachy tak sa na teba nikto ani nepozrie :frowning2: :frowning2: a čo s tou cystou :confused: :confused:
7. čer 2011 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uvidis dnes otestuja uz to tam bude....ja po vysadeni HAK hlien 0bodov...akesi to mam este prispate...tak uvidime co z toho o 2tt bude :slight_smile:
7. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek