• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@tinara23 , ahoj... netestila si?
8. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka iba ovu tetsom pozriem ci je to silnejsoe ako vcera test az v piatok-sobota

8. čer 2011 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 , ty furt ten nekonečný príbeh ?:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
uf, nezávidím...
8. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ze nekonecny pribeh :grinning: ved on raz skonci :wink:
8. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 uz nemas tehu test :unamused: ?? tak aky bol ovu test ??

TAKZE MOJ USG : sliznica 6mm, dva folikuly 24 a 25 mm...dnes vecer mam pichyt pregnyl, v piatok IUI doobedu.

ale zdaju sa mi uz tie foliky dost velke :confounded: ked prasknu dnes, tak to bude neskoro nacasovane.. :angry:
o sexualnej abstinecii ani slovo,takze sa posnazime dnes aj prirodzene, ja sa bojim, ze prasknu, to uz je velmi velka velkost :angry:
8. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ten vcerajsi bol tak stipen/den ped pozitivnym ako zvyknem mat ale urobim aj dnes adam vediet ci je silnesi inac uz mam iba 1tehu test a nic :sweat_smile: ale vies ako som ti hovorila tak to plati a zatial stale dalsie nepotrebujem ten 1 staci a potom dam vediet :wink:
8. čer 2011 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka hm, tak to nie je vela. Mozno sa ti aj podari ako mne, v podstate 2. cyklus som hned aj bola tehu, aj ked to zial dopadlo nakoniec zle. :cry: Tak mozno aj ty budes mat zaciatocnicke stastie :slight_smile: . Drzim palce.
8. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem druhý měsíc bez clostíku a podle mě bude ovu, sice pozdě ale přece, stejně je tento měsíc bez snažení, manža je v nemocnici. http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
8. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna No teď už jsem začala i špinit :frowning2: Ale třeba jsem po mamce, ta měla menstuaci ještě asi ve 4 měsíci těhotenství.... :wink:
8. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne hadam aj normalna MS zacina :confused: je to sice slabucke, ale drzi sa to od vecera a este to neprestalo... babulky, prosiiim, myslite na mna, nech je to ono, a uz to nenatahuje :pensive:
8. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a preco az v piatok? to je fakt neskoro na take velke foliky :confused:
8. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak vidis a potom ver lekarom v CAR :angry:
8. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak mi stupne zajtra teplota, budem velmi nasrata... :angry:
8. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vidno, ze to skor na kseft ako skutocna starostlivost :unamused:
8. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jeeee takze az dva foliky, to je supeeeer, a na obidvoch stranach, tak clostil zabral super potom
a veru tiez si myslim ze ked pichnes vecer pregnyl tak zajtra je ovu, tak skuste aj prirodzene, a zase vajko prezije tiez nejaku dobu tak mozno to aj dobre naplanovali

@riana12 no ze by sa uz rozbiehala, silno prajem tentokrat :wink: ved vieme preco :grinning:
8. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Po pregnyle sa odber vajíčok pri IVF robí o 36 hodín, tak Ti do IUI folíky určite neprasknú :wink:
8. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 no hej, ale uz boli dost velke... tak neviem ci vydrzia-- :slight_smile:
8. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Neboj, vydržia, aj som mala pred IVF veľké a nepraskli :grinning:
8. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka držím pěsti, ale to je velká velikost už folíků, hm a domluvit se o den dřív nejde?
8. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, chcem sa opýtať na meranie BT....
Je to tak, že keď je ovulka tak teplota vystúpi či ako- prosím popíšte mi to len v skratke.....som z toho jeleň a nechce sa mi to tu študovať......
díííííííííííííííííííky
8. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jasnačka, že som testila, na teste snehobielo, ale nič iné som ani nečakala pri tých mojich výsledkoch zo štítnej žľazy :angry:
8. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , to fakt?
do riti, tak to veru už aj my môžeme ísť robiť do CAR !!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
nepočítajú to oni blbci tak, že ovu budeš mať 14.DC lebo tak sa to "píše v knižkách" ?
a to prečo nemohli spraviť zajtra... ? nechápem :unamused:
Tak len nech dnes neprasknúúúúúú....

ale ak to poistíte dnes... :wink: :wink: :wink: :wink:........

@tinara23 , no nič... asi to chce čas s tou štítkou... :unamused:
8. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/353109 cekam na mrchu, uz by se mohla uracit, aby jsme mohly zacit s duphaston.....
8. čer 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj kedze mas problem z plodnym hleinikom tak aj ked to pistis tak bez sance...skus prsikovu metodi a nejak icg do tej maternice dostan ale priamo donej cez ovu je krcok pootvoreny tak by sa to mozno dalo..
8. čer 2011 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka vee ho nasad teraz nemusis cakat ovu si mala nie?tak namiesto 10 dni vezmi co ja viem take 6 a testni a ked budes pozit tak pokracuj a ked nie tak vynechaj dufik
8. čer 2011 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 uvebc nechapu:slight_smile:))
8. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek