• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
dobre ranko
tak ja som dnes trosku vystrelila :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc
15. čer 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile: Co si myslite o tomto? Mohla byt ovu, resp. nie je dnes? Test som ale pozitivny nemala, troska mu chybala. Robila som vcera doobeda aj vecer, vecer uz bol silnejsi ale stale nie pozitivny. A dnes buuum vystrel hore, tak som este rychlo "znasilnila" manzela :sweat_smile: :grinning: lebo vcera som nestihla. http://www.fertilityfriend.com/home/351ff5
15. čer 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jeeeeej, super....juchuchuuuu :wink:
15. čer 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby....tak ja neviem čo si mám myslieť....vyzerá to naprd :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
15. čer 2011 v 07:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 a co ked je prave dnes, mozno aj dnes by bol testik pozitivny, lebo ked to porovnam s minulym mesiacom tie teplotky tak je to dnes podla mna :wink:
15. čer 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no moja u teba jasná ovulka :wink:
15. čer 2011 v 07:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no my este aj dnes este posnazilkujeme vecer, istota je gulomet

@elebe no este by som to nehadzala do kosa, este pockaj zajtra ved to stupa teraz a mozno to az zajtra vystreli hore :wink:
15. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 aj ja si myslím že je dnes....a to neva že ste včera netulkali.... :wink:
15. čer 2011 v 07:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no zatial to tak vyzera, asi je dnes ten den, alebo ze by vcera?? uvidim ako mi to potom oznaci graf
15. čer 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja neviem,minulý mesiac som vystrelila a teraz len tak stúpam? :confounded: ach jaj bez clostilu to vyzerá naprd :frowning2:
15. čer 2011 v 07:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja si myslím že je dnes.....ale uvidíš čo ti hodí graf
15. čer 2011 v 07:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 wow, to je vyskok :slight_smile:
@mima01 podla mna mas ovu dnes, zajtra vyskutips este vyssie, 36,7 je este tvoja predovulacna teplota. :wink:
15. čer 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vyzera to tak, ze pojdes hore. niekedy to ide takto postupne.. uvidime zajtra. :slight_smile:
15. čer 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved este pockaj, kazdy cyklus je iny a teraz stupas tak az zajtra mozno vyskocis, usudzujem tak podla hlienu tvojho
a veru uvidim ako to vyznaci ale este stale to vajko tam na tej strane citim takze este nie je po tom si myslim, ale zase podla teploty ked to porovnam s minulym mesiacom tak ta je uz ako po ovu
15. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak teplota ještě klesla..dneska ale tulení asi nebude, manžel nebude spát doma http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 tak snad to bude stačitl..
@elebe jojo ještě to nevzdávej..a testuješ?

@st2 juj to hupslo :slight_smile:)

@mima01 já myslím, že může být dneska..uvidíš co teploty ale taky šup na tulení.. jinak s @st2 budeme asi všechny testovat spolu :slight_smile:)
čaute kočky, tak ja aj napriek ultrazvukom potvrdenej ovulky, ovulku nemám teplota 36,6 - som jasná.
Vajko skončilo asi niekde v bermudskom trojuholníku...
:unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
@lauritka aj ja som sa rano cudovala pri pohlade na ten teplomer ci sa mi to nahodou nesniva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak to som zvedavá....zase bude z toho veľké h.... :confounded: no a všera som mala egg hlien ale málo,len niekedy....to je v poho? :confused:
15. čer 2011 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale tak ked bola potvrdena cez usg tak sa nemohlo len tak vyparit :confused:

@saronka no ved zasoby mate narobene, tak dnes mozete vynechat :wink:

@lauritka a ty si dnes ktory dnik po?
15. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no iné mi nezostáva len čakať..... :confounded: :frowning2:
15. čer 2011 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 víš jak...štěstí přeje připraveným ale nedá se nic dělat máme tu jeho syna na prázdniny tak frčí na ryby :slight_smile:
15. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to vazne ??? tak co videl potom na usg. :fearful:

@elebe no ja nemavam skoro ziadny hlien, bola by som vdacna aspon za trochu eggu :sweat_smile:
kazdy cyklus je iny... hormony nemas stale na uplne rovnykch hladinach.
15. čer 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nie netestujem,nemám testy a myslela som si že stúpnem už pred dvoma dňami....keby som to vedela tak si objednám....už teraz kašlem na to :frowning2: a to neva že dnes netulkáte však ste včera a ešte keď budete zajtra tak to je v poho :wink:
15. čer 2011 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no jasnacka, ale myslim si ze nic nie je stratene, jednodnova prestavka tomu moze len pomoct :wink: ved zajtra ho mas zase doma nie?

@elebe uz zajtra podla teplotky uvidis :wink:
15. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka však hej aj ja si to hovorím,len nech stúpnem....ak nie tak čakať na mrchu a zase clostil :frowning2: :frowning2:
15. čer 2011 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jojo ale to už mi vylítne teplota a my můžeme tulit jen v noci hihi
15. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ako je to možné,nerozumiem....a nemôžeš stúpnuť ešte zajtra? :confused: :sweat_smile:
15. čer 2011 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no jo....už sa aj ráno bojím kuknúť na teplomer :frowning2:
15. čer 2011 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nebojkaj, tiez mavam take dni ze sa bojim co ukaze :confounded:
15. čer 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 6 dpo.
15. čer 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek