• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@saronka no daj grafik nie :wink:
17. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mima01 no jasne ze mam, ja sa tento mesiac hram na vesticu...a vies, musi nam to tu niekto ukazat, ze ako sa testuju // takze potom ocakavam len pozitivny testik :slight_smile: :wink:
17. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky....kukám tu tie vaše pekne povyskakované grafy....a ten môj je len zubatý :frowning2: ja už len čakám na tú hnusobu,nech sa tento nepodarený cyklus už skončí,ešte taký týždeň :confounded: veľmi držím palčeky :confounded:
@st2
@saronka
@sasena033
@mima01
17. čer 2011 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
17. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka super teda no myslim ze ovu bola vcera :wink:

@elebe aj merias este dalej tento mesiac :confused:
17. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka, ako? testila si? :confused:
17. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe neboj nic, aj u teba bude zase pekny grafik :wink: Treba sa naladit pozitivne a uvidis, ze raz sa to podari. Ja viem ze sa to lahko hovori, ale aspon nejake povzbudenie ked sa inak neda.
@saronka zlata :slight_smile: Aka rozkokosena si....to este asi z toho nocno ranneho tulkania :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ano meriam....chcem to už dotiahnuť do konca a doki mi povedal aby som merala že čo ak sa nejaké to vajko vytlačí :grinning: myslím že to nehrozí,ale dotiahnem to do konca
17. čer 2011 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna jeee dobre ranko, tak som si kupila vcera tu B6 - pyridoxin balenie za 92 centov 20mg tableta ma
tak si budem davat dva krat denne, mohlo by stacit nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ved jasne nikdy nevies co ked :grinning: a ake si mavala cykly bez clostiku
17. čer 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mima01 no čo už....len čakať na sviňuchu a mám clostil,tak zase bude pekný grafík na bud.mesiac a možno teda aj chorvatske miminko :grinning: :wink:
17. čer 2011 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@st2 no ja som mala vo februári biotehu a potom dva anovuláky a to vyzerali grafy ako tento mesiac....naprd :unamused: :unamused:
17. čer 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, tak som testla a nie je to cistobiele :fearful: cize tam este musi byt pregnyl..skusim zase v nedelu :fearful:

17. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
teplota zatial pekna, na pocudovanie vysoka, neberiem ziadny progesteron :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
17. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
utekam so psami, tak aspon mozte spekulovat nad tym aj vy chvilu :grinning:
17. čer 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lauritka moc drzim pesti, kazde rano tvuj grafik sleduju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte zienky,
tak sa hlasim aj dneska..teplotka stupla o par stupov oproti včera a ovula furt vyznačená..skusila som zmazať aj ten hlien a aj tak som ju mala vyznačenú, aj ked som skúsila dať nižšiu teplotu, stále bola vyznačená..
tak ja už neviem... :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/22ba72
17. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka myslim že 8dpo by sa už pregnyl držat nemal.. ja som mala po KET od 8DPO tehotenské testy :D
17. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahojky no ešte tam niečo je,ale už slabúčko takže v nedeľu by už moho byť biely :wink: strašne ti držím palčeky,ty si to zaslúžiš asi najviac z nás :slight_smile:
17. čer 2011 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka :angry: a teraz babo rad, bud to je este z pregynlu ale to by mala byt menej viditelna ako ta predtym alebo to je uz z tehu vtedy by ta intenzita sedela, no a teraz fakt neviem, teplotka super, tak len pockat do nedele aka bude ciarka tentokrat, lebo mne tie dva posledne pridu rovnake a to by sa asi pregynl nedrzal rovnako :wink:
17. čer 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 , hej malo by... a pred ovu ti potom stačí asi iba 1, hoci ani 2 neublížia ani na začiatku cyklu
17. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka , tak držím palce aby to v nedeľu bolo silnejšie... :wink: :wink:
pozdravuj psíčky... ja som u našich nebola už týžden, a je to smutno-smiešne ale chýba mi môj pes... nie rodičia... ale nehovorte im to... juj, ju vystískam zajtra .. :sunglasses: :sunglasses:
17. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka no ja tiez tak mm hovorim ze este tiu ma nejake povinnosti :slight_smile: teplotka hopsa hore..tak to mocne snazilkovanie musi vyjst
@st2 si zlata....v pondelok dam veiset aj ked visis lauritka testla a ze pregnylov :grinning: a to uz je 8DC ja v pondelok budem 10 DPO tak bohvie
17. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe Vsetko sa da doporiadku len preckat tento cyklus a vsetko s aupravi nabehnes na clostil aj ovu a grafik bude ukazkovy....a pevne verim ze aj babatkovsky :slight_smile:
17. čer 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 @sasena033 jojo taky si myslím, jen doufám že v 1 ráno tam něco došlo hihi...

@lauritka držím palce at sílí :slight_smile:)
17. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka vidim este malilinky dusik ale tiez otazka znie ako pise @st2 si 8DPO ci moze byt este z pregnylu mozno ani biely nebude a bude len tmavnut...teda este v nedelu testni ja v pondelok a bude 10DPO tak bohvie ci ho tam nebudem mat aj ja :confounded: to je naprd ten pregnyl takto by si vedele ked je duch ze to nieco znamena...zeby som aj ja test vyskusala zajtra??
17. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasena033 no tak to dúfam.....doki mi povedal že takto to môžeme robiť s clostilom pol roka....tak hádam sa niečo zadarí :angry: :angry: akurát včera mi hovoril priateľ že jeho kolega zo ženou čakajú miminko po siedmych rokoch snaženia....pobehali možné aj nemožné a potom že hop a podarilo sa prirodzene :grinning: a to im hovorili že normálnou cestou to nepôjde :grinning:
17. čer 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ja sa pripajam k @st2....tiez sa mi zdaju tie testiky zo 6 a 8 dpo rovnake a teoreticky by mal byt ten na 8dpo slabsi, ak je to pregnyl este, ciiiiii?
17. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasena033 skús test a potom budete vedieť s lauritkou porovnať či je pregnylový alebo už babatkovský :wink: :wink:
17. čer 2011 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasena033 ahoj zlati kukala som tvoj grafik :slight_smile: zlatik ja to vidim na uhniezdovanie budem moc drzat prsteky :wink: kedy testujes??
@mima01 zlatooo a ty aky krasty vzostup nooo uz mas po ovulkedufam ze aj mne zajtra tak vystreli lebo budem zlaa vrrrr
17. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek