• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@safarikovap ok platí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. čer 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi u nás by se určitě taky něco našlo :grinning: Přece jen jsem z Jižní Moravy - "kósek" od Brna, takže by to asi bylo něco peprnějšího, ale na tu vaši "motyku" to asi nemá :wink: Pěkně Ti to poskočilo - z 36,8 na 37,2 - navíc ovulka byla taky až 18DC jako u mě. Tak první cyklus máš úspěšně za sebou - minimálně v tom, že tělo fakt funguje jak má, protože ovulka evidentně proběhla :wink: Tož ráno jsem na vás s @atreyu zvědavá :wink:
27. čer 2011 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap no tak "trepni "nieco.. :grinning: :grinning: :grinning: ja milujem Váš český jazyk...ma take čaro pre mna...vzdy som mala pre neho slabost.. :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme zajtra, kde sa ocitneme, či hore, či dole... :grinning: :grinning:
27. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky pridavam sa k cakatelkam, ja som dnes 9 dpo uz som skusila testnut, jasne ze snehobielo...snazim sa mysliet pozitivne, ale ked som bola v decembri tehu tak som zhruba od 6 dpo mala strasne palenie zahy a teraz nic....takze zrejme v piatok dorazi mrchana, uvidime zajtra rano testujem znova :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2e076c
27. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 vitaj medzi nami...no kuk som grafík a vyzera to slubneeee... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skus vydrzkat a uvidis podla teplotky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palčeky...ved sme predsa v "štastnej 13 tke" či nie??? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros no druhy mesiac som brala teraz
27. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8
ovu zvyknem mavat najneskor 21DC a dnes opat nizka teplota :confused:

@silvia371 ja som zase ziadne priznaky ked som bola tehu nemala az na poci, ze MS pride coskoro a presne ako napisla @annavi v tejto teme sa kazda docka...:dizzy_face:
27. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky, mozem sa vas opytat, ked vcera bola asi ovulka a sexik sme mali dne predtym vecer a dnes rano, stacilo to??? dakujem velmi, vcera sme ho nemali :frowning2:
27. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka ten vecer pred by mal stacit, ak sa viac nedalo, nebud smutna a mysli pozitivne :wink:
27. čer 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky co si o tom myslite, rano mi teplotka poklesla som si myslela ze pride mrchata teda a nic sa nedeje, brusko neboli len krize a teraz v kludovom rezime co lezim uz dve hodky pred telkou, mam BT 37 :confused: :confused: :confused: :confused: je to normalne?
27. čer 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no myslim ze je,ale i tak si myslim,ze bys mela testovat :slight_smile: to vypada nadejne
27. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no rano mudrejsie vecera :wink: dovtedy uz fakt vydrzim :grinning:
27. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timmka jasne,nekdy staci i jednou :slight_smile:
27. čer 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
predám ovulačné testy ktoré mi zostali, info cez IP
27. čer 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som dnesnym spinenim musela posunut ovulku o dva dni skor, tentokrat som si ani ovutestami ani teplotkou nebola celkom ista kedy presne ovu bola....az to dnesne spinenie mi to potvrdilo, kedze ho mam vzdy 2 dni pred ms, takze v stredu je tu, a dalsi cyklus pred nami :grinning: tentokrat musi vyjst :grinning:
27. čer 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já dneska: http://www.fertilityfriend.com/home/3605e7. MS bude 13/14 DPO.
A teď do práce a směr služebka - Maďarsko :rolling_eyes:
Večer omrknu vaše grafíky :wink: Mějte se pěkně!
28. čer 2011 v 05:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak někde se stala chybička :unamused: Na FF vidím dnešní teplotku (37,3), uložila jsem ji, zobrazila se, ale cyklus jako by končí včerejškem :angry: Pokud hodím odkaz, zobrazí se naposledy včerejší teplota.
My chart - Calendar - Graf - všechno O.K.
Ale vpravo od Calendar je Owerview - a tady je chybka. CYCLE DAY je 26, má být 27; DPO je 8, má být 9 :frowning2:

Poradíte, prosím? :frowning2:
28. čer 2011 v 06:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka jeeeee ides tym spravynm smerom :wink:

inak dobre ranko u mna si ta mrchata fakt dava nacas teplotka od vcera nezmenena :angry:
a test jasne ze cistobiely ved ako inak
http://www.fertilityfriend.com/home/st2
28. čer 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap ono to nabehne az niekedy poobede, to tak vzdy rano byva ze este nazapocitava ten aktualny den, takze no stress
28. čer 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 abych pak brzo nespadla jako vzdy,zadne priznaky nemam. To je zahada s tou MS.
28. čer 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no ale zaklad je ze to teraz ide vyssie a uz si aj dost dpo to je super
a ja fakt netusim kde sa flaka ta moja ms, tak davam jej dnes dalsiu sancu :D
28. čer 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 díky, ale tím to asi nebude :unamused: Vy se saronkou jste dnešní teploty taky zapisovaly až dnes ráno a máte je tam :frowning2: Budu to muset večer vykoumat, ale i tak díky :wink:
28. čer 2011 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki.
@safarikovap pozri na nastavenie TIMEZONE.. mozno si tam nieco zle zadal a cas sa aktualizuje neskor.
idem pozret kde to je, myslim, ze v nastaveni.

@saronka krasny grafik, teplota sa konecne hybe :grinning:
28. čer 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap no lebo ja tych 37,3 vidim, tak neviem, snad na to prides
28. čer 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 sice si tam mala vyskok na 15 DC, ale ovulka mohla aj podla testu byt az 16 DC.. cize je to tam plus minus dva dni.
28. čer 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zeby?? ako mna na ten 15dc este riadne vajko bolelo tak ze by bola ovu az na 16dc :confused: tak v tom pripade by som bola dnes 12dpo a to by uz test mal ukazat keby nieco :confounded: takze asi nic :angry:
28. čer 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap takze si otvor FF, v pravom stlpci si najdi settings / ACCOUNT/, potom sa ti otvori tabulka a klikni na
YOUR SETTINGS _ charting settings, tam si nastavis casovu zonu, presny cas.
28. čer 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no tak mrcha dojde do dvoch dni asi :pensive: aje ked to spinenie, co si mala bolo nadejne, ale to uz by nieco musel ukazat testik. :pensive:
28. čer 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čautééééé.. :sunglasses: :sunglasses: tak ja dnes takto... dnes na vrchole.... :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec sa stavím ze zajtra budem opat dole...

:grinning: :grinning: :grinning:
@st2 moja ty ma teeeda riadne napíínas....takze testík nic??biely??ani duch??? :angry: :angry: :angry: pokial nieje mrcha a teplotka je hore tak je to oka... :dizzy_face::dizzy_face:
ozaj baby...vcera som si len tak zo srandy ocikala ovu test..mam este dva...tak ze ich pouzijem...a si predstavte ze dve ciarky ....nemchapem..to akoze ovu este len príde ci ako?? :confused: :confused: :confused:
28. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek