• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mima01 on mal bolesti na lucach a kaslal jak tuberak tak sa zlakol ze vraj svoj zivot ma radsej ako cigaretu...ale kolko som do neho hucala predtym a nic neprestal :grinning:
1. črc 2011 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 keď u nás to je tak, že aj keď budem tehotná prichádza ďalšia dilema či sme trafili zdravé vajíčko :frowning2:
1. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 kokoooos..by bolll... :grinning: :grinning: to teraz vobec necakaaam.... :grinning: je to moj prvý mesiac merania, sledovania...taký "pilotný" :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka preco to prazdne kolecko? ale ovulka vyzera byt dnes :wink:
1. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ale ty niesi poriadna co sa tyka merania BT :grinning: Dnes si spala viac ako vidim a moze to skreslit aj ja som klesla ale nevidim to dramaticky..ved ono nam to hore pojde hlavny je testik :wink:
1. črc 2011 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riami78 ano, zacala som tento cyklus, kupila som si na odporucanie, vraj sa odporuca zacat brat 3 mesiace pred otehotnenim a pomaha pri predchadzani vrodenych vad, rastepov chrbtice a aj na upravu cyklu.. mam balenie 400mcg, beriem 1 rano.. tehotnym zenam vraj doporucuju denne 800mcg :confused:
1. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 prazdne proto bo jsmemerila o hodku drive.....tzn, pocitat jako 36,7..........pozitivnitest byl ve stredu....vcera uz druha carka misla, takze pokud probehla dneska rano.....tak musim zakonite zitra rnao stoupnout........jestli ne tak me z toho picne:frowning2:
1. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka moja ak bude od zajtra teplotka stupat tak je to ovulka... :wink: :wink: hlavu hore moja..... :wink:
1. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aha, takto som rada. ja skusim buduci tyzden. :slight_smile:
Mne moja doky kázala max. každý druhý deň, lebo pri vyššom dávkovaní má opačné účinky. Ale neviem aké balenie mi dala.
@atreyu urcite sa podari, aj keby naaaaahodou nie tento cyklus, raz urcite :wink:
@annavi generalka? :grinning:
@nelynka ak potrebujes testy, tak mam momentalne. :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 nojo, holt kadernice si nerika, jak se maji klientky objednat...:frowning2:tak proto...:frowning2:, tak jsem spala o hodku mene, ne vice:slight_smile:...no pravda, ze me dneska boli bricho jinak, uz to neni ovulacni bolest jako posleni dva dny, ale celobrichova..ze by zlutak prasknul? a zitra vystrei hore?

jaaaaj, no pohadky mi jsou dobre:-d
1. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelika666 táá bude na bud. cyklusss... :wink: :wink: aj ked to neviem ..bude to take vselijake... od 13 teho idem k nasim na vycho aspon na týžden vypnut.tak neviem ci v nase "plodné" dni budem s drahýýým..ale ved to nevadííí.... :grinning: :grinning: :grinning: leto si treba uziť...nie?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riami78 snorila som teraz len tak narychlo na nete a nasla som toto http://www.femibion.sk/index.php?pid=kyselina
vycuc: Doporučený denný prísun folátov pre dospelú osobu je 400µg, v tehotenstve je táto potreba zvýšená o 100%, tzn. doporučený denný prísun folátov pre tehotnú ženu je 800µg.
:confused: tak co ja viem.. pozri krabicku ake mas balenie :confused:
1. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka moooja a ake bolesti si mala pred ovu??definu!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi aj ja by rada isla na vychod :unamused: , oficialne som od presova :grinning: ale skor ako v oktobri sa tam nedostanem.. ak vobec :confounded:
1. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no mne sa podla tvojich testikov aj tak nezdali tie teploty este po ovulke. podla man stupnes zajtra, maximalne pozajtra :wink:
1. črc 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poznam, kdyz me zacne pichat vajecnik, neni to mrchovska bolest....a vychazi to vzdy tesne preed ovu...ael DNES :slight_smile: je to jine, palivy pocit,....nevim, ale nic mi nejde dohromady s tepotou, testem a pocity.......ne ane z toho udelat puzzle
1. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moooja ake??ovulacne????a za kolko???budem aj ja potrebovat..IP?? :grinning:
1. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 ttta preco??? :confused: :confused: ťa vezmeem... :grinning: skadiaal?? :sweat_smile:
1. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ovu aj tehu, mas IP :wink:
1. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky u nás konečne prestalo pršať....tak dúfam že už nebude,ani so psíkmi sa nedá ísť von,tak len hnijem pri telke :angry: :angry: beriem tretí deň clostil a už cítim vajká ajo rastú juchúúúú :grinning: :grinning: a som nenormálne vyhádzaná :angry: :angry: :angry:
1. črc 2011 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no prijde mi to zmatene....v den pozitivniho testu jsem i stoupla s teplotou.....vcera uz vlastne test prevazne negat...tzn ovu do tri dnu po pozit testu....takze nejpozdeji zitra by mela stoupnout....no uvidime......mam brat duphaston, kdy ho mam teda nasadit?
1. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 Pozriem, ale teraz som v práci, tak....
1. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jedine ze po mna dojdes 1200km byvam v Rakusku, pri sviaciarskych hraniciach :grinning:

@riami78 ok. daj vediet :wink:
1. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe taak to mas super ze uz neprší..tu v TN fuuurt leje..... :angry: :angry: :angry: aspon budeme cez week oddychovat...len tak wegetit v perinááách.. :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka pockaj, ked este poriadne stupnes. to stupnutie este nebolo stupnutie po ovulke, lebo to ani s testami potom nesedi, podla mna mas ovulku dnes.
1. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 occhhh...to aj keby som dvakrát východ spravila tak mi este takých 200 kilákov bude chábať do tých 1200... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja dufam ze bude pekne druhy jul tyzden..lebo teraz mi aj mamca tel ze je krááásne u nas..tu pre zmenu furt leje v TN..tak hádam to nepojde na východ so mnou..ten lejak.. :fearful: :fearful:
1. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak potom supie:slight_smile:
a dufik kedy nasadit?zitra vecer?
1. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek