• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
dobré ránko kočky....taj ja sa pomaly blížim k ovulke,ale čudné je že ma nebolí podbruško :confused: :confused: minule keď som brala clostil,tak ma pobolievalo a v deň ovu ma parádne bolelo a teraz len sem-tam také pichnutie :confused: :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
7. črc 2011 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , ovulka naposledy vo februári, tak teraz doháňam... :grinning: :grinning: s tým bláznomstvom okolo testov
7. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe , môže byť preto, že minule ti tie vaječníky trebalo PORIADNE prebudiť... teraz už sú už len v polospánku takže je to menej bolestivé
7. črc 2011 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ty si tento mesiac mala ovulku? tak supéééér,máš nádej....koľko si DPO? myslíš že preto ma to nebolí :confused: :confused: ja dúfam že ovulka bude :astonished: :astonished:
7. črc 2011 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
takzee hlááásim 1 DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2011 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi to fakt :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vyzeralo to tak tehulkovsky :frowning2: :frowning2: mala si sa schovať pred sviňuchou jednou :angry: :angry:
7. črc 2011 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe hmm.. to faaakt... :sweat_smile: aale nevadiii.... zaujímave ale je ze vobec nemam bolesti teraz...mrcha prisla akosi kludne...ano vcera mi bolo nejako blbo...ale to preslo..dnes sa citim super...az na tu mrchu..hmm... :angry:
nevadiii ideme do druheho kolaaa. :sweat_smile:
7. črc 2011 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna a graf je kde? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 , graf je nepodstatný,nič extra tam nie je som 9dpo :wink:
a graf mám pod sebou v komentároch
7. črc 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: tiez vyhlizim JANIU, ze co s testom dnes :slight_smile:

@cherry1981 takze zajtra by si mala stupnut, mne pichal teda tiez pregnyl v stredu vecer okolo 18.00, v piatok rano uz teplota stupla, potom sme isili na IUI.

a teba sleduje normalny gynekolog ??? folikulometria ??? platis za to nieco ?? lebo moj pichnut pregnyl nechce, a este som sa stretla s tym u jedneho lekara, ze to len v CAR mozu takto "asistovat" :slight_smile:

@sarafortuna no neviem, ja pepino velmi nemusim, lebo mne tam stale vysiel nejaky duch. radsej si kup mamatest10, a nech je to aspon trosku ruzove :wink:
7. črc 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 , a ten test je haluška... proste experimentovanie ale jasné že rozmýšľam že čo ak náhodou sa tam nejaké HCG vyžmýkalo? :grinning: :grinning:
ale už mam niečo odsnažilkované a odtestované takže verím až FAKTOM :grinning:

hoci aj utz u pani doktorki som brala ako FAKT a mýlila sa :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna no ja som zvedava a graf chcem vidiet len pre zvedavost... nejdem tam vyhliadat IP a pod. :grinning:
7. črc 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka , ja vždy so sebou vybabrem... som myslela, že bude stačiť Pepinko a že testnem až tak 12dpo... :grinning:
no ak sa bude dať, tak pôjdem kúpiť Mamatest - len dnes máme robotníkov takže neviem neviem a muž asi nebude ochotný zájsť :sweat_smile:
7. črc 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
7. črc 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna no to je pravda, tiez sa mi to stalo, zbytocne skore testovanie pepinom a potom spekulacie :grinning:

ten je dobry fakt az okolo 12 dpo. takto skoro len mamtest 10 alebo wondfo :wink:
7. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ale teploty mas krasne. BRB, musim ist so psami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Dakujem snad praskne folik bojim sa ze nepraskne, pichli mi ho vcera doobeda v CAR :pensive:
7. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

@annavi to fakt? tak prajem viac stastia v dalsom cykle.. :wink:
@jania023 drzim palce nech su tam //

ja som celu noc nespala, strasne ma boleli ciciny, nevedela som sa ulozit :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/337bcc
7. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna inak super clanocek som ti teraz vo fotoblogu nasla! sikulka!! :wink:
ako som skukla tu B6 - co som si pocitala davnejsie dake anglicke stranky, ze odporucana davka je do 100mg denne, da sa aj 200mg, ale to uz moze mat dlhodobo skodlive ucinky na nervovu sustavu :unamused:
7. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelika666 to faaakt... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadiii..ja som tento prvy cyklus merania brala akosi "športovo" :grinning: :grinning:
jeej teplotku mas supíís...tak drzím pršteky mojaaaaaa... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v nedelu testujes či??, :dizzy_face:
7. črc 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cherry1981Lauritka Zacali sme navstevovat CAR tam mi bol pichnuty pregnyl odsledovana folikulometria. Neplatili sme nic :confused: Iba za mm spermiogram. Boli sme prvy krat a hned mi zbadali folikul tak mi preistotu pichli ten pregnyl. nechtiac som to napisala sebe
7. črc 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelika666 , jej aký pekný grafík... testuj :wink:
7. črc 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi asi ano, dnes sa asi nedostanem do mesta.. :sunglasses:
7. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelika666 12DPO a ty netestujes :grinning: ja t aobdivujem straaaaasne ze dokazes vydrzat ...nejdes skusit??? kolko s asnazite??
7. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna :wink: budem, ked kupim test :slight_smile:
7. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 , tak sú nejaké extra dávky, ale na zníženie prolaktínu pod dohľadom LEKARA.. takže bežná dávka cca 50mg je dostačujúca ... a pyridoxín ma tuším 20mg... takže ja šupnem niekedy aj 2kusky, B6 príjmaš aj v potrave..
hej, čítala som že nadmerné množstvo je škodlivé na NS
7. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasena033 ma to nelaka kedze nemam doma test :slight_smile: chcem utajit pred manzelom, povedat mu, az ked to bude iste.. v januari sme o babo prisli, polroka sme si dali pauzu a teraz je to prvy cyklus :sweat_smile:
7. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
heeeej babyyy..netlacčte mi na @nelika666 :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: no no no...nechajte juuu.. :grinning: :grinning: testne v nedelu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi ti drzkam palcekyyyy... :dizzy_face:
7. črc 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelika666 dufam ze ti to vyjde.... budem to tu sledovat :slight_smile: a kedy ides testit??
7. črc 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 testovala si????????????????? :slight_smile: ten ovu test je fajn
7. črc 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek