• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@annavi napis mi IP.
:slight_smile: graf mas krasna hmmm :confused: a tehu nic. :confused:

@st2 krasny testik, inac hlien sa zvykne kazit prave v den ovulky.
9. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ty si nemala tento cyklus soju vsak? :grinning:
9. srp 2011 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved to, iba predvecerom bol egg a odvtedy nic :angry: :angry: :angry:
9. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 mala prvy krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no graf je pekny....na to ze meriam druhy cyklus.. :grinning: :grinning: ale asi nic z toho nebude ked teplota furt rovnaka... :fearful: :fearful: ma boli podbrusko uz..uz by aj test ukazal ze?? :confused:
9. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a ktoru?ja som mala 2 druhy a niejeto to iste co sa hlienu tyka a aj ovu...najlepsia je zatial fytosoja forte tam mas pekny hlien ale ovu je skoro na 10dnes od prvej vzanej tabletke-priblizne
9. srp 2011 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este ma napadlo, ze testik sice pekny ale nech aj vajko praskne ako ma a je ovulka to je to najdolzitejsie, bo dnesna teplotka nic moc zato :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/st2
9. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no ja som mala fytosoja forte praveze, hlien bol na 9dc a testik mi vychadza dnes na 11dc pozitivny, uvidime kedy bude ovu
9. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 super test. a pila si grepovy dzus? alebo nieco ine na hlien? a aky mavas hlien bezne pocas ovu?
9. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ale ved len dnes mas pozitivny, to je normalne, ze teplota este nestupla :wink: stupnes zajtra alebo pozajtra. :slight_smile:

@annavi no aspon do toho 13 dpo by nieco ukazat mal :fearful:
9. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava no pila som aj dzusik grepovy, a hlien mavam skor iba vodovy, egg mavam fakt ze malokedy, a este som obcas alchemilkovy cajik pila, a k tomu teda ta soja aj
9. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem ze som este nemohla stupnut :grinning: :grinning: :grinning: skor ze tie nizsie teploty boli ked bol egg, ved uvidime
9. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 na druhy cyklus bede viac hlienu zo sojou uvidis :wink: ja nemam nikdy a z nim som mala na druhy cyklus dost vela
9. srp 2011 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noooo ved to..takze nic to uz... :unamused: nevadi :wink: ..ozaj a nemam brat nejake ine vitaminky?,ci este nieco pridat?beriem maternu, befoli, lanovy olej a zacnem aj grepák pit..na ten hlien...manzel selezin ACE..hm??co myslis?
9. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no super tak sa tesim, len este keby aj ten hlien sa chcel zosuladit s ovulkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nuz hadam este stupnem, hlavne aby mrcha neprisla skor a aby to nebolo nejakou hormonalnou nerovnovahou, ktoru som si nedajboze privodila sama tymito plodnostnymi doplnkami. a dik za odpoved, budem ta informovat o dalsom priebehu :wink:
9. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 no tak to uz je o inom :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi myslim ze to ACC nepotrebujes to skor iba pri clostile
9. srp 2011 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 krásný testík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 ake ACC???
9. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ja neviem uz citat :grinning: je taky tiek ktory sa berie na hlien vola sa acc no ale to iba vtedy ked je velmi husty..citala som ze manzel mal ace a ja ze acc no proste neviem citat :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nooooo pekny testik :slight_smile: v den ovu aj ja som mala taky vodovy :wink: uz

moj test dneska taky isty ako vcera ja si este pockam ale ved mam cas este na ovu :slight_smile:
9. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jaaaaj.. :grinning: :grinning: no moja ja nemam ziaden hlienik plodný priesvitny.. :frowning2: ze vraj ten lanovy olej pomaha..tak idem popijat..min. cyklus som ho pila..tento ee..ale zacinam tento...a ze vraj aj grepovy džus...
9. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi myslim, ze beries dost :slight_smile:
9. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hmm..ano???no okej...takze ziadne pokusy so sojou sarapisom atd...??? :confused:
9. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no pockaj, zas nie je dobre brat jedno cez druhe, ja som to robila tak, ze mesiac , dva jedne pripravok , potom dalsi. uz ked chces skusat.
ale ty pekne ovulujes, nespinis, cize sarapis ani brat nemusis.
9. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a tá fytosoja to je na co??hm??? :fearful: :fearful:
9. srp 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky :slight_smile: Tak som späť z dovolenky a snáď je zatiaľ všetko OK. Čo sa udialo za posledné 2 týždne? Máme nejaké dobré správičky?
9. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no je to miesto clostylbegytu. ja som to brala, ale so mnou to nic nerobi :confounded:

su babulky, ktore otehotneli.. ale vacsinou je to pre tie, co maju problemy s ovulkou a nechcu brat hormony .
9. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahaa.takze si myslis ze ja fytosoju nemusim???kedze ovulujem..zda sa ze ovulujem.. :confused: :confused: :grinning:
9. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek