• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@sarafortuna ahojik....tak mame sa dobre uz citim kopancenky, sme v 20tt :wink: pohlavie este ale nevieme. tak specialne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: a aj pre @strihalka nech uz tolko netestuje bo zakazdym co tu pridem vidim nejaky novy test :grinning:
20. srp 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna ahoj, dnes som si veru dala takú oddychovku, pekne som si schrupla dve hodky a pôjdem venčiť psíka :slight_smile: mm išiel na kupko so známymi, tak ja vegetím :slight_smile:
ja som tiež aj nad tým uvažovala, no, ale to som kúpila naozaj malé vrecúško a s mm sme ho zjedli na polovičku asi 4 dni po sebe, ale je to možné, mandle veľmi nekupujem a teraz taký prísun :grinning: :grinning: :grinning: som z toho nervózna lebo ma svrbí celé telo a vyzerám ako pubertiačka :angry:
20. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 , no exotické oriešky a aj tie naše sú dosť silný alergén.... :wink: :wink: :wink:
ja som dnes oťapená, takmer nič som nespravila... ide mi Capri - minule som to kukala a celkom dobre sa mi bude pri tom driemať... :slight_smile:
telo asi bojuje s bacilom - uro problémy a aj hrdlo :unamused: :unamused:

@solinkarka, ďakujeeeeeeem....
pa a držte sa... (môj typ : bude to chlapec.. :wink: )
20. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna toto mi nerob :grinning: kazdy mi tipuje chlapca :angry: :grinning: ved ja chcem dievcaaaaa :dizzy_face:
20. srp 2011 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka , tak to je len môj tip... :wink:
a ked bude chlapec tak si spravíte aj dievčatko :wink: ... veď vám to ide celkom v pohode... :grinning: :grinning: :grinning:
držte sa ! :wink:
20. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
pred chvíľou som si objednala bábätko u pána bociana na lúke... :slight_smile: :slight_smile:
dúfam, že zaznamenal objednávku keďže mal veľa roboty- čerstvo pokosená lúka :wink:
a to som hľadala štvorlístky-a nenašla som, a cestou domov sa mi tam prechádzal 20-30m odo mna... :grinning: :grinning:
tak som mu povedala našu novú adresu.... :slight_smile:
už len čakať na UPS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. srp 2011 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sarafortuna bolo mi vyvestene ze budem mat 3 deti...najprv dvoch chlapcov a az potom dievca tak mame co robit :grinning:
20. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak ja som konečne po 52 dňovom cykle začala nový, ale mrcha bola riadne divná, trvala len 2 dni, krvácanie bolo slabé a na tretí deň len špinenie. som zvedavá, ako to bude tentoraz. toť môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2ecdbd
20. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2
@strihalka
Ahojte baby, takze teplotka http://www.fertilityfriend.com/home/357d17, dnes 11 DPO a testik snehobiely :unamused: takze opat nic. Co uz, musime ist dalej.
21. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa ak sa ti len vcera uhniezdilo, testik moze vybehnut az zajtra, pripadne pozajtra :wink:
21. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa jeste neztracej naej:slight_smile:jeste stale je sance, nezapomen ze jsou taci, co maji ducha na 16DPO:slight_smile:a vse pakdobre dopadlo
21. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no aja dneska prvni den bet testu:-/musime to vydrzet do zitra:slight_smile:
21. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@strihalka jasne, zajtra skor uvidis rozdiel :wink:
21. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petasllov no minuly cyklus si mala anovulak. to si mala prvu ms a prvy merany cyklus po porode ???
21. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ani zitra, dosly:-/
21. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka tak zajtra mas aj tak krv
21. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa no ako lauri pise este by som tomu veru davala sancu

ja som dnes nemerala netestila a uz ani nespinim takze uvidim zajtra co a ako
a aj to spinenie take zvlastne bolo lebo krcok uuuuuplne vysoko takze na mrchu to nevyzera
21. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@st2 nooo ;) zaujimave to mas
21. srp 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jen jsem vam chtela oznamit ze se nam 16.srpna narodila dcerka Verunka narodila se o mesic driv vazila 2550g a merila 46 cm takze je to takova malicka opicka :slight_smile:
21. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@adelka89 gratulujem. :dizzy_face: je nadherna.
21. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lauritka dekuju Lauritko :dizzy_face:
21. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelka89 gratulujem je rozkosna :slight_smile:
21. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelka89 gratulujem, naaaadherne babatko :slight_smile:
21. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte-.. dnesny graf: http://www.fertilityfriend.com/home/chaNae/ to dnesne spinenie vobec nechapem :pensive:
21. srp 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@adelka89 aka je krasna :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
21. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@chanae No, co koukám, tak máš pokles, a já začátečník bych usoudila, že je to dle teploty zahnizďování, i proto možná špinění... :slight_smile:
21. srp 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncicak.as ja som tiez zaciatocnik cize neviem.. uvidime co z toho vznikne..ale dnes som uplne hotova :unamused:
21. srp 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@chanae to je jasne ako facka implantacne spinenie dobre znamenie
21. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejinka myslis? zeby po ttych dlhych mesiacoch vystrelila motyka? :confused:
21. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak snad uz by ta moje mohla byt stejna jako testovaci .-(
21. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek