• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
a este otazocka da sa graf na ff ulozit ako obrazok?
27. srp 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae V prvé části cyklu se teploty pohybují nízko, po ovulaci stoupnou a před menstruací opět klesnou. Absolutní teploty nejsou důležité, každý je máme trochu jiné a co je pro někoho teplota nízká, pro jiného už je zvýšená a naopak. Stejně tak nelze s jistotou říct, "o kolik" teploty po ovulaci stoupnou a před menstruací klesnou - někdy stoupají několik dní pozvolna po desetince stupně, jindy "vylétnou" prudce nahoru třeba o 5-7 desetin. Důležité je jenom to, že po proběhlé ovulaci by teploty až na výjimečné jednodenní poklesy neměly klesat pod tu pomyslnou hranici dělící předovulační a poovulační fázi grafu. Stejné je to i s poklesem před MS - někomu teploty klesnou prudce během jednoho dne, někomu klesají zvolna a občas se i stává, že klesnou až během menstruace nebo dokonce po ní.
27. srp 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae graf si najpr uloz na plochu z FF, potom si ho musis v programe skicar-malovani otvorit a daj ulozit ako.. a najdi priponu jpg.
27. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem za vysvetlenie.... a idem skusit nejak ulozit ten graf..
27. srp 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, dufam, ze ti to pojde :slight_smile:
27. srp 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka na piaty pokus ale islo :slight_smile: dakujem este raz..
27. srp 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dala som si predsavzatie ze kym nebude meskat MS nespravim ani jeden test a teraz som spravila a som z toho uplne vykolajena.. :pensive: ..slzy mi stekaju dole tvarou a ani neviem ci su to slzy stastia ci smutku.. ja neviem ako vydrzim este 8hodin kym sa dostanem do najblizsej lekarne :pensive:
27. srp 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chanae pocuvaj, precitala som si tvoje prispevky par stran dozadu :pensive: Chapem tvoje pocity, ale kasa sa nikdy neje, ked je horuca. Skus si pospat a zajtra rano uvidis.. Zivot sa s nami obcas zahrava. Drz sa!
28. srp 2011 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanae Ahoj tie testy clear blue bývajú najpresnejšie..potichu gratulujem.. :slight_smile:
28. srp 2011 v 06:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae zlatik si tehu ?? :dizzy_face: tak vidis... osud to vyriesil za teba, dufam, ze sa teraz mm spamata :dizzy_face:
28. srp 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojkaj, tak dnes som klesla na 36,9 tak asi zajtra príde mrcha :angry: Prosím ťa vieš niečo o alchimelkovom čaji? Vraj ženy po ňom lepšie otehotneju, alebo take niečo :confused:
28. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 to by som uz bola tehotna tolkokrat :slight_smile: nie je to zazracna bylinka na otehotnenie, ale urcite je to dobra vec, na harmonizaciu cyklu a na sliznicu maternice :wink:
28. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanae uz sa neviem dockat na tvoju spravu a test. :wink: odfot a ukaz
28. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae , tak som zvedavá aj ja... :wink: :wink:

neboj, všetko bude ako má byť... :wink: :wink: :wink:
posielam ružové okuliare :sunglasses: :sunglasses:

ja som si ich už tiež nasadila :sunglasses: :sunglasses:
28. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky, prisla som vas pozdravit, pozeram, ze mnohe zname mena su tu stale...sakra...uz by sa patrilo ist o dum dal :slight_smile: drzim palce nech je to co najskor...a su tu aj nove mena, tak vam prajem, aby ste tu boli co najkratsie...

U mna prebieha 3.cyklus po kyrete a veru sranda prevelika...ze bol anovulak prvy cyklus, som brala ako ok, zasah do tela, este pozostatky tehu hormonov a tak...druhy bol priam ukazkovy (pravy vajecnik, z toho som bola aj tehu) ale to sme sa este nesnazili, menila som lekara tak som chcela az potom...no a to je teraz a zas cista divocina a pravdepodobne anovulak. Ved pozrite http://www.fertilityfriend.com/home/chirabell/
Na 16dc som bola u dokiho, vraj je vsetko ok, len lavy vajecnik je cysticky, ocakavana ovu mala byt 19dc...tak vraj pockame, ci predsa len praskne alebo nie a ze mam prist hned po mrche alebo ak by som nahodou otehu tak hned ako // ...no a podla grafu to vidim, ze pridem hned po mrche...sakra...dufam, len ze to takto nebude kazdy druhy cyklus, lebo to by ma velmi nepotesilo...

@lauritka mas prosim ta este nejake testy?
28. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell , zaujímavé, lebo ja som po kyrete mala tiež každý druhý anovulák... no bohužiaľ sa to asi malo "podchytiť" a kedže sa nepodchytilo a neliečilo, tak mám už skoro stále anovulák... tak nech ťa doky hneď rieši... nenechaj to len tak... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chirabell mam ovu, tehu dojdu budci tyz.
28. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj,dlouho sem tě neviděla.. :unamused:

Já si jedu asi anovulák ..
28. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff dnes merane tiez o hodinku neskor ako inokedy, ale aj vcera som merala o hodku neskor, tak aspon tieto posledne dva dni mozem porovnavat bez problemov :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ahojki, hod grafik.

mam trosku smutne obdobie, vcera sme museli dat utratit tu najdenu fenku vlciaka, mala velke bolesti..akutny zapal pankreasu a vnutorne krvacanie, uz jej ani kear nevedel pomoct od bolesti. :pensive:
28. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahoj Kami ako je?
28. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj Lauri, to mi je ľúto. U nás tiež je takí posmutné obdobie, tak som zvedavá, kedy sa to prelomí.
28. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 uz druhy pes tohto roku. :pensive:
28. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj, to je smutné. Nám zasa minulý rok umrel havinko.
Ale už sa netrápi, musíš to tak brať.
28. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V poslednej dobe Vás zanedbávam, aké tehuľky nám pribudli?
28. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 ano ja viem, ale necakali sme to... :frowning2:

na druhej strane sme nasli vcera malu macicku, tak uz som dala inzerat :slight_smile: my uz mame dve.
28. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Je hrozné, keď sú zvieratká opustené a na ulici.
Je pekné, čo pre ne robíš.

Ja dnes presolila obed.
Lauri a kedy sa chystáte na IUI?
28. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula123 no pravdepodobne ked skonci tento cyklus, oni zacinaju v septembri, tak asi na zaciatku dalsieho cyklu. dnes som 11 dpo, tak hadam to vyjde, lebo tam sa chodi 1-3dc na usg
28. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka A prečo tak skoro na usg?
28. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek