• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ahoooooojte
som sem nakukla co noveeee, ja nemeriam tento mesiac, stacilo sledovania sa, ale budem aspon vas sledovat :grinning:
30. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anag ovulka prebehla, ale mas tam negativne ovu testy a nemas zaznaceny hlien, preto ti FF nevyznacil ovu vobec...
ja to vidim, ze si ovu mala na 31DC
30. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ahojky :slight_smile: asi je hned lepsie, ked teplota nestresuje, hm?
30. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuji ...
30. srp 2011 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no to je, ale stale si na to velakrat cez den este spomeniem ze ktohovie ako na tom som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 tak jasne, ono to hned nejde a aj po case ta to bude tahat vediet, ako na tom si :slight_smile: ale tak isto lepsie, ako stresovanie, preco teplota este nejde hore, no nie? :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag tiez som kukla a vidim to na 31dc, podla mna tiez ovu bola, a ciarku mas aspon prerusovanu, aby si bol FF isty chyba mu tam este udaje ako ovu testy, hlien a tak
30. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 tak to ano, prave rozmyslam inak nad ty ze nebudem ani ovu testovat tento mesiac :grinning: no este uvidim
inak dnes som len tak testla rano teplotu ze nech aspon nejaky zapisa tam je v tomto mesiaci v tom grafe :grinning: :grinning: :grinning: no co uz od zavislosti sa tazko s tym skoncuje :grinning:
30. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ajaaaj, ty si teda huncutka :grinning:
30. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ale ved ked testnem raz za cas aj tak mi to vela nepovie :D :D :D
takze neni o com, ale dnes rano bola ta teplotka krasne predovulkovska, ale okrem nej ziaden iny priznak :grinning:
30. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ahoj, a ako prirpavy na svatbu, vse frci tak jak ma?
@st2 a ja inak nemam az take vykonne vyjecniky, ako si hikala minuly tyzden :sweat_smile: do dnesneho dna nic, ale mam silny dojem, ze dneska uz hej :sweat_smile: takze taky moj normal...
@st2 tak ak si zmerias raz za tyzden, tak aspon budes vidiet, ze ci je po ovu alebo pred ovu a to aj staci :grinning: :sweat_smile:
30. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte dievcata.utekala som hned za vami:slight_smile:s priatelom sme sa pokusili o druhe babatko a dnes 34 den mojho cyklu som spravila test a boli tam krasne dve // :grinning: :grinning: :grinning: velmi sa tesim ani som neverila,ze sa to tak rychlo podari.dufam,ze vas ostatne nakazim a budeme sa moct tesit spolu!!!myslite,ze je mamatest spolahlivy???druha ciarka je dost silna,takze hcg bude asi dost vysoke,tak skusim este clearbleu,ze v kolkom tyzdni mozem byt.
30. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@strihalka no jasne vsetko prichystane nachystane, zvysok az tyzden pred budem dotahovat :grinning:

@riana12 no ved urcite je este pred ovu, dnes som len 8dc, a buduci srtvrok aj tak idem na prevntivku tak tam uvidi sa ci je po alebo pred :grinning:
30. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora100 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, a takato dialnica je uz ista :wink:
30. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora100 velika gratulace!!!!tesime se s tebou, mamatest je asi fakt nejspolehlivejsi!!
30. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 no ty si sa nejak poistila, aby ti meranie nechybalo, ked budes mat pekne od dokiho potvrdene, ako na tom si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no to som sa veru nepoistila to tak vyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ten termin som objednana uz vyse dvoch mesiacov :grinning:
30. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 dufam,velmi si to prajem.tak teraz este nakazit teba :slight_smile: len som naozaj zvedava,ze kedy sa to podarilo,lebo poslednu mrchu som mala 28 jula a trvala nezvycajne kratko,tak ci uz aj vtedy nemohlo byt zamiesane.snazili sme sa aj teraz pocas ovulky a ta bola 18 dna cyklu.
30. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@strihalka dakujem,ale spokojna budem az ked pojdem od doktora :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@st2 no dobre, dobre :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby,prisla som po dlhej dobe vas kuk a tu same nove tvare :slight_smile:
@lauritka ako sa mas moja?? co je nove??

ja este stale meriam,je to nasa antikoncepcia :grinning: aspon viem kedy je ovu a kedy cakat mrchu
ale zasa sa mi zblaznil cyklus,toto neni normalne :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c22af
30. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6 Taky měřim :grinning:
A taky se nesnažíme a dáváme si bacha, ale to napětí, zda MS dojde, nebo ne, to je adrenalin, co? :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Moncicak.as/grafy.aspx?c=634475808000000000
30. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petruci6 no mohla si mat ovu cez MS... ak sa ti bude aj BT nadalej takto vysoko drzat...
30. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6 ahooj, to uteka.. dlho si tu nebola. takze druhe nechcete ??

ja sa chystam na dalsie IUI. :slight_smile: skusame stale-
30. srp 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
baby neviete o nejakej dobrej stranke kde sa daju robit grafy BT? ktorá hned aj vyhodnoti ze kedy je ovulka????
30. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka nie druhe uz nebude :wink:
a kedy idete na IUI budem na teba silno mysliet :slight_smile:
30. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@maminka142 dakujem o fertility viem ale chem este nieco ine
30. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek