• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@st2 , no hej... ale vieš jak sa hovorí, že SVADOBNA NOC - myslím, že málokto má dnes po pretancovanej noci a po prestresovanom dni chuť ešte aj na sex :grinning: :grinning: :grinning: ...
pre mňa osobne to bola zmena :wink: :wink: :wink: ale ja manželstvo a manželský sľub beriem asi príliž vážne :wink: - priam posvätne :wink:
24. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , tak teba som tu dávno nevidela... či sa míňame? :wink: :wink:

kupila som si Sarapis a neposlúchla doktorku s dufíkom (hoci tento mesiac som bez špinenia, tak preto som ho ani nebrala) a mám z toho červený krížiček...
no využili sme to, ale nie naplno... kedže mám prácu, tak to už až tak nesílim... a verím, že hádam do Vianoc sa už moje telo napraví a potom TO už príde :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak krásny deň, pre nevestu nech je to ten najkrásnejší... :wink: :wink:
ja neviem kde začať s upratovaním :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a plus OBED a poobede chcem štrúúúdľu... tak som si vymyslela na seba habaďúúúúru.

ahojte
24. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna nie nemíňame....ja sem tak často už nechodím,lebo už som bola šiši...len si vás občas prečítam a takto sa mi lahšie dýcha :grinning: ja tento mesiac pokrok,ovulka pekne bez clostilu,tak jupíííí :grinning: a na bud.cyklus idem na HP,už som sa dohodla s dokim,tak som zvedavá a aj sa trocha bojím :sweat_smile: keď si taká naštartovaná,môžeš upratať aj u mňa a ani štrudľou nepohrdnem :grinning: :grinning:
24. zář 2011 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 díky, tak doufám, že se trefíme, ať taky brzo najdu ty svoje // :slight_smile:
24. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maminka142 stale si hor, neboj se:slight_smile:krasny vikend moja
24. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ďakujem, si zlatá :grinning: Aj tebe krásny víkendík :wink:
24. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak zvládáte vstávat přesně na budík? Já když vím že se mám měřit tak vstávám o 1,5 - 0,5 hod dřív než bych měla :unamused: a to sama od sebe. Tak nevím co s tím.
24. zář 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jeej, krasa :dizzy_face:
24. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko dievcata (ja mame ste rannu kavu, tak mam ranko :slight_smile:)
@sweetlemon @maminka142 ja som dnes nemerala, nie som doma, tak na to neboli vhodne podmienky. Ale brusko sa uz tvari na ms a musim sa priznat, ze som vcera ocurala pre istotu dalsi test,t akze nech ta mrcha fakt rychlo pride. \buduci cyklus uz nebudem do seba trepat nic, len pekn emerat a ucidime ako sa to vyvinie.
HP bol sice ok, ale mam pocit,ze sa mi hormony uuuplne zblaznili..ovu az na 23DC a plet mam ako za puberty (ani vtedy som taku nemala), no hroza....
24. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to je asi uz sila zvyku, ja len vypnem budik a so zavretymi ocami zmeriam a spim dalej :D
24. zář 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uzi si to nevesta,raz za zivot,pekny den a prijemnu zabavu zelam :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som vo faze cakania na ovu,ale este ma tyzden cas :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c22af
24. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 den ako stvoreny na svadbu, drzim palce, nech vsetko dopadne ako ma, hlavne si to uzi :slight_smile:
24. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak ty se dneska vdáváš ? :slight_smile: hodně štěstíčka, ať máte krásné počasí, těším se na fotky a přeju vše nej nej nej :grinning:
24. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa já jsem na tom stejně jako ty. Obzvláště poslední týden. Vzhůru jsem sama od sebe před šestou a to mám budík na sedmou, že se změřím a vstanu do práce. Dneska i když je sobota opět to samé. A k tomu se mi poslední týden přidali divoké dny. :angry:
24. zář 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik presne, to aj ja tak cítim, že čo chvíla príde mrcha :angry: Už ma pobolieva brucho, síce rano viac, ako teraz :sweat_smile: Ale, ja to mam kvôli dufíku posunute :angry: Takže na buduci mesiac, to nechame na prírodu a uvidíš, že to vyjde :wink: A zajtra budeš merať teplotku? :grinning:
24. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 ani zajtra nie az v pondelok. Ale uz som v stave, ze chcem aby to rychlo prislo. Meni sa mi nalada, som zla, brucho mam nafuknute. Tieto stavy nemam rada.
24. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik Ja to tiež hovorím, že nech už ta mrcha jednu tu už je :angry: Aby som tu mala čo najskôr ďalšiu ovulku :wink:
24. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
ahoj, nie je to môj prvý graf, ale druhý :grinning:
prvý vyzeral takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/LuciaT/grafy.aspx?c=634399776000000000
24. zář 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovulku teda tipujem na 21.9
24. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no vôbec sa v tom nevyznám, kedy bola ovulka. Ovulačné testy som si tento mesiac nerobila. Ale 15 DC som mala strašné bolesti, ako keby ovulačné...
24. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka no 36,8 je u teba taka hranicna teplota. az 36,9 by som povedala, ze je po ovulke.
sudiac aj podla minuleho grafu.
24. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no som zvedavá, ako dopadnem tento mesiac. Som v kúpeľoch, takže dúfam, že pokoj, pohoda a manžel prispejú k tomu, aby sa to už konečne podarilo. :wink:
Ďakujem
24. zář 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminy viete mi poradit aj vy mam 30 dnovy cyklus,dnes som 33 DC ..robila som si aj testik,ale negativny...meskat mi nezvyknu a teplotu mam tak 36,8-36,9 raz bola 37,0...prihodim vam aj graf,snad vam ho ukaze http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Esmemia/grafy.aspx?c=634496544000000000
Par nazorov uz viem,ale stale som si nie na istom brusko ma pobolieva od dna ko som mala dostat co tiez nezvykne zvykne ma tak v prvy den mrsky a potom je uz dobre,picha v podbrusku ...dakujem
24. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia posunula sa ti ovulka. podla mna si len 9-10 dni po. :wink: mrcha by mala dojst asi do troch dni, akzajtra este klesnes.
24. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem a ak nie?Ak bude bud tych 36,8,alebo 36,9 ?
24. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia no ak neklesnes este zo dva dni, tak mozes zase skusit testik :wink:
24. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem krasne :wink:
24. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@lauritka čo to znamená ked je ovu test pozitívny a teplota nestupne?
24. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek