• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
@st2 ti zavidim ja om v praci tak ja som mala trochu problem aj vstat :sweat_smile:
1. říj 2011 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no ja som si veru dobre pospinkala nie dlho ale dobre, a v praci byt ti nezavidim veru, vonku je tak krasne teplucko ako v lete skoro, tak nech ti to aspon rychlo ubehne
1. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to moze byt z vinka :wink:
1. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis?dala som si iba 1dcl ale zeby ma az tak zahrialo? :grinning:
1. říj 2011 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim pozitivny ovu test, konecneeeeee :grinning: Dnes vecer budu preteky ehm :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
1. říj 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 no bohvie. :slight_smile: mozno na to tak reagujes. :slight_smile:
1. říj 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no vidis. :wink:
1. říj 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a co dnes uz vinko nebude?ja sa chystam aj dnes a aj v nedelu :grinning: no hotovy alkac zo mna bude :sweat_smile:
1. říj 2011 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ale hej, este ostalo :grinning: ale dam si len poharik, uz to neprezeniem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis ze v den ovu by sa uz nemuselo ani pit ci??
1. říj 2011 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podla mna staci do ovu, potom uz nasadis progesteron
1. říj 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este ma v zasobe utros tak ho potom dam na 10dni a uvidi sa
1. říj 2011 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj aj ja :slight_smile:
1. říj 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ako sa mate?co mate noveho? ja sa mam super :frowning2: :frowning2: :frowning2: od 12.8.-30.8. zapal moc.ciest a teraz od 30.9. znovu bielkoviny a bakterie v moci....uz mi chyba len lano a povala
1. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae je to tak malá suma,nejakých 13 eur,ja som si platila maximum...teraz by sa ti to ako zišlo :slight_smile:
1. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros , no tak to nezávidím... ale budeš si musieť minimálne pol roka dávať pozor... kúp si niečo na imunitu + tie Urovali a každý deň urologický čajík.... aspoň do vianoc... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tiež som mala taký maratón cca 4 roky dozadu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Posilnila som si potom imunitu Imunalom + vitamíny + uroval v každej kabelke a šuflíku :wink:
1. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, tak tehu test ráno si zo mna spravil srandičky...
najprv nič - bielo, po desiatich minútach akoby náznak slabej čiarky - duch ducha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - a po úplnom zaschnutí po cca 45minútach opäť biely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže si mám vybrať... ale som 11dpo a už by veru niečo malo byť... keby ma to podbruško tak čudne nepobolievalo a nepichalo (podobne ako pri minulom tehu - z ničoho nič 5 sekund bolesť, a potom tlačenie, pichanie :confounded: :confounded: :confounded: )
Joj, tak musím vydržať a sranda je že mám už iba 1 test... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale aspoň mám vzrúúúúúšo po dlhoooooooooooom čase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Podľa mna nič z toho nebude... už by bola palička slabučká a nie taký duch ducha... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. říj 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@st2 ako u teba? uz bola ovu?
1. říj 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 inak gratulujem k svadbe aj ked oneskorene trocha :grinning:
1. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile:
@sarafortuna no ale čiarka sa nezjavuje len tak pre srandu. Skús počkať a ešte raz testnúť. Aký máš test ? ja keď som testla prvý krát rapiclear, tak to bolo bieda, náznak čiarky a mamatest o hodinu peknú čiaročku. Držím palčeky :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tinara23 , ale to vyzeralo tak ako vo februári... proste duch ducha....
keby nebolo toho pobolievania a až takých slabých krčovitých bolestí, tak by som vôbec nebola "namotaná"... ale fakt mi to veľmi pripomína tie tehu bolesti pri prvom tehu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No iné príznaky nemám - ani prsia, ani nič iné... hoci je pravda, že teraz mám dufík, takže ťažko porovnať...
Tie testy sú nespoľahlivé :confounded: :confounded: :confounded: mám myslím wondfo 10tku - kúpila som spolu s PreSeedom z e-shopu. A tie by mali už niečo ukázať.
Ale som rada, že môžem zažiť po dlhom čase tie testovacie stresy :wink: :wink:
1. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja som na 10 dpo mala takeho ducha, 11 dpo nic a az 12 dpo ho bolo vidiet, tak drzim ti palceeeeee velmi
1. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@silvia371
mám už iba 1 test :slight_smile: - tak padne asi zajtra alebo v pondelok, ak vydržím. Ale fakt si nerobím veľké nádeje, hoci človek veľmi chce :slight_smile: :slight_smile:. Preto nemám rada tie "neisté" testy - predtým som skúšala asi na 9dpo a bol pekný snehobiely... bez váhanie negatívny. Také mám rada :grinning: .
Tak dám vedieť.
čaute
1. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem cakat na vysledok, nech je ten najstastnejsi :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no dnes bola ciarka ze jej chybalo iba trolinka tak to tipujem na zajtra, uvidime, a dakujem za gratulation :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna olalaaaa takze duch vravis, no som ja ale zvedava, lebo duch sa nezjavuje len tak
1. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás, tak já dnes takto:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Moncicak.as/grafy.aspx?c=634502592000000000
Kdybych se snažila o mimi, tak budu jáast, jak mám krásný graf, ale takhle ho mám taky krásný, jen netěhotenský :grinning: Jen mě znervozňuje, že mám luteální fázi jen 6 - 8 dní, ale to se snad časem, než zatoužim po mimču srovná.. :slight_smile:
1. říj 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 . no nebol to duch ale duch ducha... ale to mi robí asi každý 5. test

DNEŠNY test - bielučky, takže už si nemám z čoho nahovárať... :wink: :wink: :wink: :wink:
Tak nech len máme aj ´další mesiac takú peknú ovulku...

čaute
2. říj 2011 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna duchov duchov poznam aj ja velmi dobre, ved si isto spominas ako som neninadvno duchovala, takze na takych duchov uz vobec neverim
ale hlavne ze sa to deje u teba tym spravnym smerom a oulkujes co je podstata celeho ostatne sa uz doladi
2. říj 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak graf dnes takto. Moc té proběhlé ovulce nevěřím. Co myslíte?
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy.aspx?c=634515552000000000
2. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek