• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@pempusik dakujem :slight_smile: dufam ze bude silniet :slight_smile: to je ten vcerajsi dnes som nerobila... :slight_smile:
@viridie no zatial sa nedostavila ...teda tvari sa ze je tu ale nie je tu svinuha jedna :slight_smile: juj ja som zvedava ze co ty... ktory si DC?
@st2 to bolo vcera z prveho ranneho ... bol to 29DC a 14DPO... vazne si myslis ze to vyslo? :slight_smile:
6. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 Ahoj,prosim ta vies mi poradit ako si merat bazalnu teplotu?
6. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska no ja som teraz merala iba prvy cyklus ale ked myslis ze ti mozem poradit tak som rada... napisem ti ipcku....co konkretne chces vediet ? ci vsetko?
6. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 no to znamena ze dnes si uz 15dpo, aku mavas zvycajne LF, to zajtra by som testla na tvojom mieste a ked bude ciarka silnejsia uz budem presvedcena na sto pro ze to tam je
6. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 chcela by som ta poprosit vsetko
6. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 Zitra budu 24 DC a 12 DPO..má přijet bába, která je pravidelná ...Jsem zvědavá, co a jak bude.. :slight_smile: Zítra určitě testuješ znovu,viď ? Těšim na foto,kde bude tučnota..Mám velkou radost, užívej ducha ! :wink:
6. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 ahoj ako som si vsimla tak ty si sa prave dozvedela ze si tehula :slight_smile: Chvem sa ta opytat myslis ze ti s tym pomohlo meranie bazalnej teploty?
6. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 jej gratulujem ku dusikovi :D,je pekny,predsa si sa dockala :dizzy_face:
6. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska meranie BT ti k tehu nepomoze ako takemu, ale aspon podla neho vies ci mavas ovulku a aku dlhu mas lutealnu fazu a tak, a aj vidis ze ak sa drzi teplotka hore tak z toho moze byt :wink:
6. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vies mi poradit ako sa to meria? A na akom principe to funguje?
6. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 jej, tiez ho vidim, dufam, ze o par dni bude tucna ciara :slight_smile:
6. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska ok takze meria sa vzdy rano vzdy v tu istu hodinu, malo by to byt vzdy najmenej po 6-hodinovom spanku, meria sa v posve alebo v ustach, v posve ze vraj to je meranie a vypovednost merania presnejsia, a zapisujes si to do grafu, z toho ti vyjde nejaka krivka grafu z ktorej sa da usudit kedy prebhla ovulacia
vacsinou teploty pred ovu su nizsie a po ovu vyssie ale vyska teplot je u kazdej ina, neviem co este by ma k tomu napadlo, kludne sa pytaj
6. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a od kolkeho dna cyklu mozem zacat merat ci musim vzdy zacat prvym?
6. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska nemyslim si ze mi to pomohlo k tehu... len som chcela spoznat svoje telo ked sa uz snazime... a jednoducho som podla teploty vedela preco ma boli to a hento atd :slight_smile: takze aspon som svoje telo lepsie spoznala... aspon viem ze som mala krasnu ovulku... a tak.. ale ja na tvojom mieste by som okrem merania skusila aj bilingsovu metodu .- dufam ze som to dobre napisala, teda slenovania si krcka, a tiez sledovanie hlienu... na fertility.sk je toho popisaneho spusta moze sa to zdat narocne ale je to jednoduche a fakt je to dobre :slight_smile:
6. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, stretli ste sa so situaciou, ze ste boli den pred menzesom na UZV a doktor si nevsimol obrovsku sliznicu a nepovedal vam, ze menzes je uz na spadnutie?
@lauritka, vcera som bola na preventivke a doktorka nic nepovedala, na rozdiel od inych navstev, ked mi tvrdila, ze menzes budem mat a ja som vedela, ze nie... tak toto teraz nechapem. podla mna to mala vcera vidiet, nie?

lebo potom uz neverim ani jednemu slovu doktora o vyske sliznice a vystelke a inych bla bla veciach, a uz vobec nie prognozam na prasknutie folika :grinning: :grinning:

a tu su moje dielka:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/valika_val/album/grafy-bt-po-porode/
6. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 a vies mi aj s tym poradit?
6. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 já toho ducha krásně vidím, zítra už bude mnohem silnější :wink:

já dnešní teplotu neberu za vypovídající. Jsem dost nachlazená. Podle BT byla ovu včera, ale podle min cyklu bude zítra a dnes mě táák bolí vaječník že určitě ještě nebyla. Budu dělat ovu test a uvidím. Teplotu jsem si zapsala a když bude zítra zase nízká (takže v normě) tak tu dnešní smáznu. http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/grafy.aspx?c=634522464000000000
6. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val já jsem byla u dr den před ms a sliznici jsem měla 4 mm. Říkal mi že je vše v naprostém pořádku a že pokud ms do týdne nedostanu tak si mám udělat těhu test :confused: ale kde by se to miminko uchytilo už netuším..
6. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa a 4mm je malo? uz som zabudla :grinning:
6. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska najlepsie hned po skonceni menzesu, ked sa rozhodnes pre meranie v kamoske, aby si teplotami odsledovala pekne ovu, lebo niekto mava ovu aj skor tak aby si to nepremeskala
6. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik no jasne, tesim sa na ovulku, snad bude krasna tento mesiac. a ved staci jedna schopna spermijka, snad to vyjde :slight_smile: a co teraz, ked ste zistili, ze spg je zle? dokedy chcete skusat, ci sa nezadari?
ten moj uz jedno babo splodil, tak snad na tom nie je zle. sice dost huli a tiez sa kazde rano máča dlho v horucej vani - za to mu straaasne pindam!!! tvrdi mi, ze gulky ma zdvihnute nad hladinu :grinning: :grinning: no neviem, neviem, ci mu mam verit, asi mu ich budem drzat hore ja, aby som mala istotu :grinning: :grinning:
6. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val a k sliznici ti vobec nic nepovedala alebo ako?
6. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha takze teraz ked mam 9DC tak je uz neskoro ano?Takze mam zacat az nabuduci mesiac?A este ovulku mam v tedy ked je stred medzi teplotami?
6. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@meatfly24 to je uz ciarka , nie duch, uz bude len silniet :wink: :wink: :wink:
@valika_val ahoj, hmmm, normalne byva pred MS sliznica vysoka.. nechapem..a vsetko je tam prekrvene. u mna to raz lekar videl, ze som pred MS..

moja navsteva v CAR : IUI az v pondelok :unamused: sliznica len 4mm, a to beriem estrogeny, nechapem.. :angry:
a ked som dobre pocula, tak na lavom 14mm folikul, na pravom 20/21/22 zeby tri folikuly ??? :confused: :confused: :confused:

v sobotu si mam dat pichnut pregnyl. no j auz neviem, zase sa mi to zda neskoro. :angry: som z toho nejaka rozmrzela. :confounded:
6. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val to správně by mělo být 8-10 mm na otěhu, pokud se zadařilo tak by měla být v době ms ještě vyšší.
@sweetlemon to si nějak nedovedu představit :grinning: :grinning:
@adka_pajerska určitě bych měřit začala, ale jako vypovídající graf bych brala až ten další :wink:
6. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@mochenkaa to je ako normalne ciarka...? wau tak to sa tesim... myslite ze bude silniet noramlne sa bojim zajtra testnut... noramlne rozmyslam ze testnem az v pondelok :DDD
6. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 já tam tu druhou nemusela hledat :wink: jestli to vydržíš do pondělí tak máš můj obdiv. Já bych od teď testovala asi každý den :grinning:
6. říj 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 no je ruzova, duchovia byvaju taki skor sivasti :wink: :wink: :wink:
6. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska no ked 9dc tak to este mozes skusit, este nie je tak neskoro, a ovulka byva ano ako keby stred medzi teplotami, ked si tu pozries co baby davaju grafiky tak uvidis asi ako to ma vyzerat
naprk kuk aj u mna na ukazku http://www.fertilityfriend.com/home/st2
6. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 drzim palce s ciarkou! :slight_smile:

baby, pouzivate niekto aj mikroskopik? ja ho asi vyhodim, ciastocnu paprad mam casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/3769d6
6. říj 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek