• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@govinda , bolesť a napätie prs je príznak PMS, a ak dobre rozumiem, máš teraz aj dufík - a ten môže PMS príznaky potláčať... :sweat_smile: :sweat_smile: (môj "logický" :grinning: :grinning: názor)
8. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vecer som mala zase ducha, slabuckeho ako vcera. Ale pre seba som to uzavrela. Bud tam bol pokus o zahryznutie a nevysiel, alebo mam nejaku vadnu seriu testov, kedze predtym som duchov nemavala. Dnesne spinenie cez den ustalo, ale teraz na vecer som zase mala na papieri hodne. Strasne ma picha v podbrusku a som precitlivela ako nejaka pina :unamused: Takze som presvedcena, ze mrcha sa blizi..

@lauritka minule si mi nieco odporucala na predlzenie LT, neviem to najst, sarapis alebo femigard?
8. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana sarapis ... a aky testik si skusala ?? mamtest10??
8. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ebay onestep desiatku
8. lis 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je možno tým dufíkom, neviem. Ale väčšinu z vás po clostile bradavky bolia a mne práve tá bolesť prsníkov zmizla :grinning: . To všetko tie hormóny robia, potvory :angry: :grinning:
8. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no tak to su shitne testy, ovulacne su ok, ale tehotenske nic moc. dievcatam uz davno vychadzali mamatesty krasne a one stepky ledva nieco ukazali-
8. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Faakt? Na poste mam uz wondfo ovu a aj zopar tehu, tak snad budu lepsie..
8. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no tak bez zajtra po nich a testuj :wink:
8. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved budem, ale uz neverim, zajtra klesnem pod ciaru a pride mrcha, tak to nejak citim..
8. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no uvidis, ale este je nadej aspon do rana. :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to ano :wink: AKo neberem to tragicky, mlada som (zatial), az na par cyst v minulosti, ziadne vaznejsie problemy, rodina je plodna riadne (3 deti su minimum) a nesnazime sa nejako dlho este, takze nieje co riesit. SMutok bude jeden dva dni, ale ja sa rychlo otrepem a sup do dalsieho cyklu :wink: Skusim ten Sarapis zajtra kupit, nech motyka vystreli :grinning:
8. lis 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj lauri ..kolko ti vkladali "deticiek" tak ze co mozeme ocakavat :wink:
8. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka no par milionov urcite, my sme boli na inseminacii, spermie ocistovali, ale neviem kolko vstrekli dnu :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte, pisala som aj do temy o kratkej lutealnej faze, ale nikto tam nechodi.zistila som, ze moja LF je len 9 dni.Moze to suvisiet S tym, ze som prestala dojcit len pred 2 mesiacmi?
Rada by som s tym nieco urobila, ale ja sarapis nemozem, som alergicka na vcelie produkty aj pel..
8. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea333 no potom uz jedine asi hormony - duphaston. alebo este vyskusat femi kvapky alebo gynex.
8. lis 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka waw tak to je "neco" :wink:
8. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jéjo držím pršteky moja, nech sa už aj tebe zadarí keď si už toľko snažiliek odchovala :dizzy_face: budem držať pršteky :slight_smile:
@tea333 veď ty si si merala bazalku aj pred tehotenstvom nie?aj vtedy bola LF ok?podľa mňa to môže byť tou celou zmenou okolo tehotenstva, dojčenia a tak ...uvidíš upraví sa to :dizzy_face:
8. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a teraz budes kolko cakat na testikovanie?
8. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu jasne, merala..vtedy som mala ukazkove cykly a pekne dlhu LF :unamused: snad sa to upravi, lebo my uz sme tak tajne zacali druhe kolo :wink:
8. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea333 jéééj takže nečakate do apríla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak držím silno pršteky aby sa to čoskoro podarilo :dizzy_face:
8. lis 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka no tak aspon do 10 dpo aby tam nebol pregnyl.
8. lis 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atreyu necakame, uz sme sa do toho pustili tento mesiac.Uvidime vsak, ci sa ta nestastna LF upravi. ak nie, pojdem o par mesiacov k Dr a budem sa to snazit riesit.Lebo nase sance sa mi nezdaju velke, ked ma vajicko na uhniezdenie 9 dni :frowning2:
8. lis 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Zelam vela stastia so snazenim, nech sa vam nejake to stasticko uchyti :dizzy_face: :wink:
Urcite vyskusam tie kvapky a par cyklov pockame, na hormony je skoro, teraz sme sa zacali snazit..
8. lis 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: tak dnes som trošku stúpla, tak uvidíme, ako sa to vyvŕbi nakoniec :slight_smile:
Prajem všetkým pekný deň

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
9. lis 2011 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@govinda no pekne ,nie ako ja :angry: :angry: :angry: , nech ti to drzi :wink:
9. lis 2011 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby prosim o radu ako mam vloziť graf. diky mata
9. lis 2011 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes teplota 37,0 čárka je už silnější,ale ještě není úplně stejná jako ta druhá,blbě se to fotí,
9. lis 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
dobre ranko, tak u mna nech uz dojde lebo uz ma hneva, naco ma tak natahuje :angry: :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/st2
9. lis 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt krasa :dizzy_face: ahojte
9. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matamm kde si ho robis ??
9. lis 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek