• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@malinka_02 možná bych se na to zeptala, až tam příště půjdeš :wink: rozhodně, pokud ti nedělal ten hormonální profil, tak ten by to chtělo
no vida, tady máme příklad, že to fakt funguje :wink: :grinning: taky bych to brala před ovu. Já hlen mám, tak jsem to nezkoušela, jen slyšela.
13. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tabletky do vody rozpustné. U nás se to jmenuje Acc long. Kdyby to u vás nebylo, koupíme, pošleme :grinning: ale fakt cokoliv napomáha odkašlávání
13. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 si to pouzila tento cyklus ? :wink: :wink: :wink: :wink:
13. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka super, dobrá info :slight_smile:

@lauritka no to máš pravdu. Ja si ho presne takto pamätám :unamused:
13. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som od neho pred tými 4 rokmi chodila taká zdeptaná :angry: :frowning2: . No to som bola neskúsená, také ucho a o mnohých veciach som napríklad ani len netušila, tak jasné, že ma všetkým len vystrašil a zdeptal :unamused: :grinning:
13. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 je to na slovensku, na odkaslavania a oplodneni jen to nejelpsi:slight_smile:
teticka rikala, ze snad uz i celosvetova gynekologicka organizace uvazuje o tom, ze acc long zaradi mezi leky proti neplodnosti:slight_smile:)neco na nem vazne bude:slight_smile:
@lauritka
@strihalka a kedy si ho treba dat? :slight_smile:
@strihalka to si mala hned povedat, aky trik si pouzila na otehotnenie :grinning:
13. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka takže najbližšie viem, čo nakupujem v lekárni :grinning:
13. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@govinda ale babulky, ja to uz psala, pred ovu grep dle vaseho receptu a jakmile se objevil hlen, tak jsem ansadila acc long, ze vyzkousim, ze ci ta teta nekecala:grinning: a nekecala:grinning:
a k tomu, zadne nohy hore, aby kamosky neutekly, ale pekne si lehnout po sexiku na brsiku, zakon pritazlivosti tu funguje obracene:slight_smile:vazne
13. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ešte sa divím, že sme doteraz o tom nepočuli :angry: :grinning:
13. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ahoj,
nevieš poradiť... čítam si svoju správu poslednú z usg a dr. napísala:
PO: 28x21 mm LO: dom.folikul 11mm bilat. s folikulárnou štruktúrou...

nie je tá folikulárna štruktúra práve náznak PCO? lebo ja som na uzt videla folikov viac - resp. čiernych škvrniek a ona pomerala jeden a že "asi tento bude dominantný" - tak neisto to povedala

tak neviem, nekomentovala, žeby bol pco ona PCO "nemá rada" :grinning:
13. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka takže ľahnúť na bruško? A aj podložiť? To by mohlo ešte viac pomôcť :grinning: . Prstíková metóda u mňa nefunguje :angry: :unamused:
13. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no neviem, ale myslím si, že mala na mysli, že dominatný folikul je jeden a má 11 mm. Ale čo je 28x21 mm, netuším :unamused: .
13. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ja jsme nepodkladala, jen jsem leha na brisko, muz sel jsit:D a a ja chatovala na koniku :grinning:
13. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka takže toto je tá správna metóda :grinning: acc long, sexík, potom na bruško a koník :grinning:
13. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda no to je pravé ovárium veľkosť...
ale tá "bilat. s folikulárnou štruktúrou ma hnevá"... :unamused: :unamused: :unamused:

kočky, podľa mna máme každá inač ten krčok, a aj maternica môže byť rôzne vytočená a podobne...
kámoška mi vravela, že ma kámošku, ktorá raz išla na kontrolu k zastupujúcej gyndoške a tá jej povedala, že či vie o tom že ma nejako "divne" vytočenú maternicu a že odporúča sexík od zadu... a oni to skúsili a otehotneli.. :grinning: :grinning:

vraj sú polohy, kedy proste mužík strieka len niekde do steny blízko krčka.. a všetko ostane v pošve...
škoda že nemáme kameru aby sme videli, že kde to tí naši muži vôbec mieria.. alebo keby sme to aspon cítili, či je správne namierená na krčok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda presne tak a za par emsicu budete zacinat 5mesica budete si to hrozne uzivat
13. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda
@lauritka
@strihalka
@leeena_4 Kocky ja som na nete robila prieskum a nasla som clanok ze vraj zlozky v tom acc longu su karciogenne a ze ho prestanu vyrabat tak neviem co je natom pravda..skusim najst a dat link
13. lis 2011 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja mam srdickovou maternici ale nevim, poradila mi to kamaradka ja to poprve vyzkousela a podarilo se, mnoho prvnichpokusu v jeden mesic, a vse vyslo
13. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no neviem, čo znamená bila. s folikulárnou štruktúrou. Kedy tam máš ísť opäť? Aby si sa jej spýtala :wink:
Mne po laparke povedali, že mám všetko ok, žiadna divne otočená maternica, tak neviem :unamused:
13. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 co v dnesni dobe je zdrave???
13. lis 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka :slight_smile: no keby to tak už bolo :slight_smile: . Ale pekne si to napísala :wink: :dizzy_face:
@jania023 hm, tak ja som o acc longu až doteraz nepočula vôbec, takže sa nevyznám :unamused:
13. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda , jej sa nebudem pýtať nič... keby som vedela, že kde dať inde kartu, tak už u nej nie som... :confounded: :confounded: :confounded:
Ja som sa v apríli tejto dr. spýtala, na clostil, lebo ja viem, že som neovulovala a kukala na mna jak na debila a nezabudla mi to ani teraz pripomenúť... proste ma má za idiota a panik-ženu :pensive: :pensive: :pensive:

fakt už neviem, kde dať kartu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja si asi sama k bábätku pomôžem, a možno aj doma porodím :grinning: :grinning: :grinning: pri tomto našom zdravotníctve
13. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka mas pravdu...na zahranicnych forach som nasla ze voda vichy celestin je dobra na hlien ze odkyslicuje organizmus maju ju v obchodoch tak ako normalne budis vody a tak
13. lis 2011 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hm, takže si nespokojná s lekárkou? No v Prešove nepoznám žiadnych gynekológov, ale určite sa aj tam nájdu nejakí lepší, ak nie si spokojná. Neskúšala si zisťovať napríklad aj na koníku?
@jania023 čo je to za voda?
13. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda klasicky mineralka vraj odkyslicuje organizmus a vytvara plodny hlien..len pozeram ze na SR po nej asi ani chyru ani slichu :unamused:
13. lis 2011 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek