• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@sarafortuna aj ja som to mala viackrat v sprave u dr. ale nikdy mi o pco nic nehovoril, tak snad to nie je tak :frowning2: a nie je normalne ze je vidno viac folikov a z toho je len jeden dominantny ?
13. lis 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda to je moja tretia :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

vraj je dobrá odborníčka, no mna nepresvedčila... veď už len veta: "dufaston vám dávam, aby sme podporili ovuláciu" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

idem ja už spať.
čaute
13. lis 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvia371 , asi áno... trochu som pogooglila a pri PCO by bolo že je vaječník CYSTICKEJ štruktúry... asi... a ja som veru viac folikov videla... :wink: :wink: takže hádam to je OK...
13. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a ku ktorej chodíš? aj ja mám kartu v PO, ale chystám sa ju vziať preč, asi do Bardejova
13. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a to len tá jedna? No keď ju na SR zohnať nie je možné, tak smola :angry:
13. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ja už tiež na dnes končím, idem do postele, lebo ráno skoro vstávam. Keby sa niečo zaujímavé udialo s mojou BT, tak vám ráno dám vedieť :grinning:
Brú noc všetkým
13. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no asi len ta jedna asi je nejaka specialna :grinning:
13. lis 2011 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 škoda. No uvidíme, ako tento najbližší cyklus poriešim s hlienom. Nenašla si nič o tom acc long?
13. lis 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby folikulárna štruktúra je normálny stav u ženy v plodnom veku, znamená že sa vytvárajú folikuly, v ktorých potom dozrievajú vajká, čiže folikulov je viac, ale rastie a dozrieva len jeden - väčšinou.
ACC poznám už roky, keď som kedysi robila na plucnom, dostávali to pacoši so silným zápalom, čo nevěděli vykasliavat.
13. lis 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ejha, bola som na wc a v hliene prúžok jasnočervenej krvi. Na mrchu skoro aj u mňa, som 7 DPO, brucho občas pobolieva, inak nič. Tak si držím palce...
13. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda som to citala vcera ale uz to neviem najst...ale co uz co nas nezabije to nas posilni a dame si ho aj tak :grinning:
13. lis 2011 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Pridavam tie fotky ... Tam kde je ich viac, som testovala od 3 dna od podania HCG, lebo som robila pokus a samozrejme som bola nedockava... :wink: No a ta posledna, co je zvlast, je robena dnes, 10 den od HCG a priblizne, myslim, 16 DPO....Zajtra by som mala ist na krv, tak hadam je to skutocne tehotenstvo.... Velmi by som si to zelala...
13. lis 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
A moja ciarka v tych prvych je ta prava, a v tom poslednom, samostatnom, je ta nalavo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@didusa jeej, to je super. jasne , ze si tehulka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ahoj..ja som brala ACC LONG,ked som brala clostyl..myslim v tom cykle..a fakt som mala pekny hlienik..
13. lis 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ty si taky grafikovsky poklad lauritka!!! Dakujem ti moc za odpoved. A ani nevies ako ti zelam aby si bola tehulka. Uz teraz! A si prva, co gratuluje, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Este zajtra testy a mozem sa tesit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A velmi ti dakujem ze nam tu vsetkym pomahas....
13. lis 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dakujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nemas za co. Naozaj si to zasluzis a nadalej ta budem tak trochu tajne spehovat :slight_smile: :wink: Vies, ty si pomohla uz velmi vela snazilkam. Drzim ti uprimne palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@didusa snad sa do dochodku dozijem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite, Vsetci ti to zelame... Ani niekedy... Uz teraz!!!!!! tfuj tfuj tfuj Prajem ti krasnu dobru noc :slight_smile: :wink:
13. lis 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tebe
13. lis 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didusa nádherný testík, jasná tehulka :slight_smile: Gratulujem potichu a držím palčeky :slight_smile:
kočky, ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4 , takže v podstate je to jasné ako facka, zázrak sa tento cyklus nekoná :angry: . Nevadí, idem do lekárne na nákup :grinning: a to by bolo, aby to nebolo :grinning:
Krásny deň všetkým prajem, len krásne teplotky a pozitívne testíky :wink:
14. lis 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
krásne ránko. Tak moje teplotky cez víkend takto http://www.fertilityfriend.com/home/37eef5
zrejme nič :frowning2: tak idem čakať na mrchu a další cyklus hádam sa to napraví...... :wink:
14. lis 2011 v 07:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ne, už dřví, když jsem si myslela, že nemám plodný hlen, jenže to jsem neměla ani ovulaci :grinning:. Pak při IUI jsem se nestačila divit :grinning:
@strihalka týjo, tak ať to zařadí, to je super, že se o tom uvažuje, aspoň to pomůže více lidem :slight_smile:
@jania023 karcinogenní, ale kolik by toho člověk musel sníst, nevím, nevšimla jsem si toho v příbalovém letáku :-/
14. lis 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didusa krááásne dve čiarky....blahoželám a teším sa s tebou :wink: :wink: :wink:
14. lis 2011 v 07:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak ahoj všem, já dnes takto a letím do práce: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
14. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte dievčatá, som tu nová. Teplotu meriam druhý mesiac, a vôbec nechápem mojej zaseknutej teplote. Je to normálne aby, som sa takto držala na jednej teplote? Ďakujem za vaše odpovede. http://www.fertilityfriend.com/home/37d6f4
14. lis 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, tak je to tam :slight_smile: nevydržela jsem a udělala jsem si test, jsem štastná, pláču, třepu se a záven se bojim, aby čárka nezmizela :slight_smile: jinak měření BT je super, drží se na 37 a měla jsem uhnízdovací špinění a teplota neklesla, takže to tak nemusí být :slight_smile: Přeju všem brzké dvě čárečky :slight_smile:
14. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@lauritka kolky si DPO a kedy chystas testovat? ja asi dne spoobede ale neverim uz tomu...
14. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.fertilityfriend.com/home/2b6d70
Tak ja uz nicomu nerozumiem a suchoty ziadny hlienik ani naznak!!!!! Nevadi nech je ovu neskor, lebo sme posekany s manzelom :sunglasses: a nic by nebolo.
Vidim novu tehulku VELMI MOC GRATULUJEM!!!!!
14. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek