• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
flamenga tak to zkus .. já jsem to taky zkusila :slight_smile:))
8. zář 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale včera ked nebol z druhého ranného moču :grinning: ani tienik... len po stmavení fotky sa tam niečo tajné črtá :grinning: :grinning: tak dnes poobede asi ťažko čakať zázraky :angry:
8. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga: a mas nejake priznaky?
katka: a ty si mala ako dlho spinenie, len ten jeden den? Ja som mala take slabulinke minuly stvrtok
8. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dva dni dve kvapky
8. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ráno bude istejšie :wink:
8. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mohlo byt to uhniezdovanie, snad
8. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamen já vím já taky studuju grafy :slight_smile:)) a taky vím, že nekdo po ivf ji tam už má a někdo ne.....
8. zář 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juliet ten graf vyzera velmi pekne
8. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
flam ja jsem mela prvni stinek 8dpo vecer :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko z tvého grafu ale není vůbec jasné kdy jsi měla ovu ....
8. zář 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrob. ne, to neni, ale vypocitala jsem si ji podle TP :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, diky, myslis, ze je mozne, ze by z tohomohlo byt tehu?
8. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyzerato podla BT ze hej... ved uz si dost dlho..skus testnut..

inak aj vam blbne konik? mne hrozne...
8. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad když myslíš :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka mne strasne zblbol konik desne velke pismena a rozne farby hadze snad dop vecera sa umudri a vrati do povodneho stavu :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina aj mne robi toiste, strasne velke pismena mam
8. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky taky mi to tu hapruje.
Chrob. mozna mi neveris,ale ovulaci mi takto potvrdila i doktorka, ktera vypracovava tabulky na STM :slight_smile: byla o tyden pozdeji
8. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsi ten 5% případ :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nejsem :slight_smile:))
8. zář 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tim jsem ale nechtela v zadnem pripade rict, ze se vyplati testovat 8dpo, ja jsem take zastance testovani 14.dpo ale jelikoz se mi ovulace posunula a ja jsem nevedela presne kdy byla,tak jsem testovala jakoby 15dpo :slight_smile: ale ve skutecnosti to bylo 8dpo :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to sa potom muselo uhniezdit 4 den po ovulacii.kedze trva nejaky cas-kym sa HCG ukaze do mocu
nie?
8. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kati, nevim, nechapu to... Mozna i doktorka chybuje :slight_smile: a TP bude driv :slight_smile: uvidime
8. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ako pozerám tvoj graf, tak sme teoreticky po teoretickom uhniezdení :grinning: rovnaký deň... čiže cca 3 dni po "uhniezdení"... ak nejaké bolo :slight_smile:

adel ty si mala teda pozitívny test už na 8dpo? :grinning: Tak teraz si zmarila všetky zvyšky mojej nádeje na úspech tohto cyklu :grinning: ale nie... jasné, že každému stúpa hcg ináč....

rozum mi hovorí, že nič z toho... podľa teplôt... minule to bolo vždy na 37,0... teraz mi to dokonca "kleslo" na 36,8... a takisto príznaky nepociťujem... len ma občas zabolí podbruško a trošku cítim prsia... ale to môže byť aj pred mrchou.... ale zas na druhej strane si hovorím, že dva razy predtým bola teplota hore, trošku príznaky a nebolo to dobre, lebo sa neudržalo... čo ked to teraz, ked je to úplne ináč bude dobré? :grinning:
8. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka do dělohy spadne 5 den a má tak dva dny na zahnízdění... a pak se teprve začne tvořit HCG a teprve jde do krve a pak do moči....
8. zář 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno to mozne je...len som uvazovala-ze vajko na delenie tiez potrebuje ten svoj cas - ale to je fuk - myslim,ale ze 8DPO je skor rarita..aj na merenibt je to napisane..ze nejaky 10 den ma pozitivny tehu test iba 5% zien

adel a citila si to? ze si tehu?
8. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
flam, presne tak u kazdeho je tento proces ruzny, kazda kniha mluvi jinak a nema cenu se podle knih ridit.
Moje telo bylo ten mesic, kdy jsem otehotnela strasne oslabene a vidis, i tak se zadarilo.
STM je super metoda, ale nejde pausalizovat na vsechny
8. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konikm uz funguje normalne, konecne :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ked sa uhniezdi az 10-11 den-dovtedy z coho je vyzivovane? a a ked sa uhniezdi 11 den- tak potom ktory den je v moci - 12 alebo 13 alebo az 14 ci 15?
8. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katus ne necitila jsem nic, protoze jsem v dobe ovulace mela strevni chripku, tak jsem spis pocitala dny kdy prijde ms...
netusim vubec jak a kdy s enam to povedlo, ale neresim to, mozna se to nekdy dozvime treba v nebi :slight_smile:
holky nechtela jsem taky vyvolat nejaky povyk s mym testem :slight_smile: mozna to opravdu bylo jinak takze zapomente na to :slight_smile: taky mi to prislo zvlastni, normalni je, ze test ukaze stinek 12-14dpo.
8. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 :confounded: :confounded: :confounded: tak a ja som jasná...... pred chvíľou na toaleťáku trochu krvi.... :cry:
8. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek