• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka ze by ??? moze byt ako aj minuly mesiac az na tu LF , na nu som tento krat mooc zvedava , ci mi znovu pride jahoda skor ... :confounded: :confounded: , potom uz jedine nasadit asi dufik
a ty ako lauri hm ???
26. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nic, zase prirodzene, potom skusim este jedneho lekara, co robi IUI? snad to lepsie nacasuje. :unamused:
26. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz som aj duphik dnes nasadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte kočky, no dnes mi teplotka trochu klesla. http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c
Testiť už nebudem, uvidíme, či mrcha príde na návštevu :unamused:
No niekedy si želám, aby prišla na návštevu radšej svokra ako mrcha.. :grinning:
26. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nativanativa znovu ovu na 17DC? ty to mas nejake rovnake,ale tento mesiac mas nejake extra nizke teploty nie? co si podchladena? :sweat_smile:
26. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 nooo , vidis , neviem co sa so mnou deje .... hm :cry: :cry: :cry:
26. lis 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu k vám zase pro radu protože ste tu odbornice :wink: Byla jsem v úterý na UTZ a řekl že mi roste napravo folík 12, a včera v pátek mi řekl že je napravo 15 a vlevo 12 - to nechápu myslela sem že roste vždy jen jedna strana? A řekl že by to viděl na ovulaci tak sobota neděle, pak říká že sem moc brzo jen 12DC a že je to brzo ale já mám krátké cykly (26 a minule 23) takže mi to divné nepříjde..a on že by to teda viděl spíš tak neděle pondělí - najednou a v uterý mám přijít a zjistíme jestli prasknul a jestli prý mělo smysl se snažit.. tak nevím jestli teda sobota neděle nebo až neděle. No ale dělala sem ovu testy - dělám je už půl roku a jen jednou byla silnější čárka než kontrolní, vždycky byli slabé sílili, pak 2 dny silné ale ne silnější a nakonec zase slabší.. A včera jsem dělala a uplně bílý ani duch, to se mi ještě nestalo, tak sem zkusila 2 a zase bílý.. alr pokud by ovulka byla i v pondělí tak by měl být nejpozději zítra pozitivní a to by dnes už byla silná čárka.. tak fakt nevím. Že by se ten doktor tak seknul?
No a chci se zeptat hlavně jestli folík 15 je dost nebo málo :astonished: vůbec tomu nerozumím.. děkuju ste zlatý!!
26. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 folik 15 je dost rataj plus 2mm na den pri 20-23 praska takze si take3 dni pred ovu...test ti moze a nemusi ukazat to by si ho musela robit 2x denne lebo niekedy LH rychlo stupa a zase klesa a tym ze robis kazde 24hod nemusis vystihnut ten vrchol a preto je test negativny
26. lis 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 No v uterý sem měla 12 a v pátek 15 takže by to byl 1mm za den.. Jenže pokud by to byl 1mm za den tak to bych měla dlouho k ovulaci a mám ty krátký cykly.. a je možný že by se uvolnili z každý strany jeden? Když mám na jedný straně 15 a na druhý 12?
26. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ano je to mozne vtedy su 2catka :grinning: ale samozrejme aj nemusia..jedna kocka raz mala 4 foliky a aj tak tehu neostala..treba sa snazit vecer a v pondelok to staci :wink:
26. lis 2011 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 myslíš dneska večer? My jedem do vinného sklípku a to se obávám, že manžel nebude schopen :frowning2: no my se snažíme už rok kolem ovulace i každý den pořád a stejně nic..takže já už bych byla ráda i za dvojčátka..4 to je hustý..
26. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 aspon to mas za sebou raz a poriadne :grinning: tak aj keby bolo zajtra tak v pohode dajte v nedelu a utorok..kazde 2 dni..po utorku aj tak uz bude po ovu
26. lis 2011 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/350891
zatial ma to vobec netaha testovat, tak uvidime, ci vydrzim :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 ahoj moja, ako sa mas? mozes sa mi mrknut na foto, lebo ja som z toho magor, neviem co si mam myslit, som 10 den po ET a mam ducha, ale zda sa mi velmi slaby, mala som PK, :unamused:
26. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte kocky. Prosim mrk na moj testik. Dnes vecer zacina maraton :grinning: Konecne som sa dockala, vcera este biedne dve ciarky a suchota, rano uz pekny hlienik a na obed tieto dve II. Len zasa troska neskoro, som zvedava na tu LF, ci bude zasa taka kratka..
http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
26. lis 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana beries nieco na tu kratku LF? Pozeram, ze aj ty mas ovu trosku neskor. Ja pijem alchemilku a myslim,z e by to mohlo byt tym, ze som tento cyklus mala ovu o par di skor.
26. lis 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, poraďte, ako mám odfotiť ovu test, aby nebol rozmazaný, lebo sa mi nedarí :frowning2:
26. lis 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mozes sa mi mrknut na foto, nie je to slabe na 10 den po ET? zda sa mi to slabucke a mam aj PK :unamused:
26. lis 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no uz je to skoro ono, zajtra ho budes mat este pozitivnejsi. :wink:
26. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 daj fotecku.
26. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu nemas na fotaku taku kvetinku, to je makro fotenie.
26. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj tak je to rozmazané :( ale tá čiaročka je trošku svetlejšia ako kontrolná...to znamená, že ovu ešte len bude, alebo čo? je to môj prvý ovu test v živote
26. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zajtra otestuj v rovnakom case ako dnes, ona by mala zosilniet. uz ked nabera intenzitu, tak budes mat coskoro pozitivny. pockaj si na uplne pozitivny a potom snazilkujte az do zvysenia teploty.
26. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. lis 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aky mas fotak ?? niekde by sa to malo dat nastavit na fotenie zblizka.
26. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dala som vyssie :unamused:
26. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu takto by mal vyzerat pozitivny testik.
26. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 ale mne sa nezda az taky slaby, mohlo sa uhniezdit neskor, aky to bol test?, citlivost ??
26. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak taký nemám, slabšia je čiarka :slight_smile: zas urobím zajtra a uvidíme :slight_smile: ale vďaka
to makro som našla, no manžel tvrdí, že to preto, lebo treba fotiť pri dennom svetle....a to nevadí :slight_smile: a ešte keď je pozitívny tak ovu prebehne do koľko hodín?
26. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka bola to 10 womensecret, no uvidim zajtra, zajtra by mal byt uz tmavsi, mne sa zda slaby, lebo som mala PK a babo sa uhniezduje pri PK 3-4 den a na 10 by mal byt asi uz tmavsi, kedy vlastne zacne produkovat HCG?
26. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek