• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
sonicc ale zozen si potom nejaky citlivy test-10 tku
11. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/N
vladi ešte vydrž :wink:
groka pekne :slight_smile: zajtra držím palce :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, lauritka, co si myslis o mojom grafe? http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
11. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíík: i já moc gratuluji to jsou pěkné zprávičky a to se nakonec podařilo přirozeně nebo ne?

jinak všem přeji příjemné dobré ráno. :wink:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka este som skusila dat pozitivny ovu test na 18DC lebo keby tam bola cervena ciara je to krajsie
teploty mavam nuz takedo 37,neovulovala som pred tym asi 3 mesiace toto je moja asi 3 ovulacia,dnesna teplota je pre mna sokujuca,
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem lauri

nela pekne :slight_smile:

inak -ja som pochybovala dost o tych femikvapkach - ale taketo pekne po ovu teploty som nemala nikdy predtym-tak myslim,ze upravuju cyklus naozaj pekne..dokonca ovulku na 14ty den som mala naposledy ani neviem kedy asi pred rokom...uvidim dalej na cyklus :slight_smile: budem brat poctivo
11. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a teraz ako zrusim tu modru ciaru?mozno tam nabehne cervena po tom + ovu ci nie?
11. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chcem skúsiť tie odorické kvapky. nikto ich nebral? včera mi nik neodpísal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka ak sa ti zvysi teplota zajtra a pojde este hore, tak ovulka mohla byt teoreticky vcera / 17 DC/...ale mas nejako vela hlienu :sweat_smile:

groka no je to velmi nadejny graf :wink:

nela provokujes s tym anovulacnym? :grinning:
11. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to je čistá provokácia :grinning:
11. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nevime preco mam take teploty,lebo krce mam velmi bolestive,aj keby mala prist hned teraz,krcok mam hore,v den mrchy mne klesne dole,citim ho hned a je tvrdy a otvoreny u mna aspon
11. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja sa bojim strasne sa bojim ze budem sklamana :pensive:
11. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, že keď som mala včera celý deň také bodavé bolesti v ľavom vaječníku, hlien číry vodavý, mierne ťahavý a BT mi konečne po 36,6 stupňoch od začiatku merania dnes vybehla na 36,9, to znamená, že už prebehla ovu? A môj drahý je na služobke a vráti sa až v sobotu, to asi nestíhame tento mesiac, však? dnes som 14DC.
11. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosbia asi nestihate.... :unamused: ak sa ti bude nadalej teplota drzat hore, bola pravdep. ovu
11. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka: od jaké firmy jste objednávali ten tribulus a neměl na manžela nějaké vedlejší učinky, třeba bolení hlavy, protože docela dost často to o něm píšou muži.Vím, že dost často zminují i nadrženost, tak to bude jenom plus. :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka a nie opacne? nemas ho teraz dole ?? ked ho lahko nahmatas, tak je dole :grinning: ked tazko, tak je hore.

nadenka, ak dorazi mrcha aj tak budes sklamana, takto by si mala mozno par dni nadej , ak si najdes tienik :wink:

benjina bolesit hlavy nemal...len to druhe... :grinning:
11. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka a od jaké firmy jste je koupili?Já jsem našla od firmy gym.sk a nebo armistar.sk :wink:
11. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka teraz ho mam hore cize ho nahmatam tazko no raz je tvrdy,potom makky,no v den mrchy mi vzdy klesne dole a je tvrdy
11. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosbie vcera si mala ovu, v sobotu uz bude neskoro na plodenie :unamused: vajko tolko nevydrzii---
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri pockam do pondelka takto mam predsa tiez nadej :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj boze ty mas nadi trpezlivost :grinning:
11. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosbie ako pise lauri-podla mna si mala vcera ovu...
11. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka mne praveze v den mrchy ide hore a makne :grinning: v tehu by mal byt dole, tuhy a zavrety-lahko ho nahmatas. tak som z tvojho krku blazon :sweat_smile:

nadka no ako chces

:wink:
11. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/29d01b
Ahoj, začínám s grafama na FF, tak se přidávám... :grinning:
11. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, však mám krásny graf?

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

Ako z učebnice matematiky. :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z těch vašich grafů mám normálně depku, ty teploty vám tam skáčou jak blbý!!!! :astonished:
11. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....ja neak postupne klesam :unamused: a zajtra NE-cakam mrchu :grinning:
...ale uz som zmierena,ze pride,bo mam vsetky priznaky: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee, rozumiete niektora z vas mojmu grafu? lebo ja so z neho jelen.... :pensive: :confused:
mrcha nikde, ale teplota dolu...ch joooo
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
dakovali :slight_smile:
ozaj a neviete co je s nellie?
11. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha shandy,to je zvlastne
11. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mám smolu, včera bola teda ovulka a miláčik nie je doma, príde až v sobotu ráno :angry: . Nič sa nedá robiť, snáď v októbri sa podarí. To je fakt na porazenie, že z celého mesiaca sa treba trafiť do nejakých 12 hodín :angry:
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek