• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@st2 este aby som nezabudla, pri malej som mala teplotu 37 s negativnym testom a po tyzdni s 37,2 s pozitivnym :wink: takze na tehu mam aj nizku teplotu :wink:
12. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka jojo, bavily jsme se o tom, že obě máme hzké grafy a prd z nich :grinning:. Já jsem zastáncem toho, že na 10 DPO není test směrodatný. Já měla čárku 13DPO a vůbec ne silnou. Je super mít plán, to pak člověk všechno líp bere:wink:
12. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 nerob mi plane nadeje :grinning:, ale hej, pri dcerke bol pozitivny test az niekedy plus minus 18 DPO, ale to som este netusila o testoch so slabou ci silnou citlivostou a testovani rano, vseobecne som sa tak nesledovala... hold, teraz mam na to viac casu... a co ty? kolko si po IUI? 7 dni? kedy skusis testnut?
12. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka no já ti jen říkám, že ta moje čárka z ranní moči 13DPO nebyla žádná tlustice, počkej, uvidíš:wink:. Já jsem dnes 7DPO, musím ještě čekat, uvidíme. Bojím se testovat moc brzy, protože si stejně pak dělám naděje, že je moc brzy :grinning:
12. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
12. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 držíš sa pekne...len tak ďalej :wink:
12. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 uvidíme čo z toho bude, dnes ma nejak pobolieva brucho ako na ms, tak som sama zvedavá :wink:
12. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak keď ty stúpaš musím aj ja, inak to predsa nejde :wink: :grinning: :grinning:
12. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. led 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ale jinak jsem úplně normální :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 bylo by to krásné, kdyby se nám podařilo oběma :dizzy_face:
12. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 tak to mňa vie pobolievať aj týždeň dopredu :slight_smile: ....ono uvidíš časom teplotku...čo povie :slight_smile: dúfam,že sa bude držkať len hore
12. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ved aj ja, mala by som sa asi prestat sledovat, ale zatial sa na to necitim :grinning:, grafy ma bavia :grinning:, takze je aj celkom dobre, ze si ich mozem nadalej uzivat :wink: :grinning:
12. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4
@tinara23 aj ja som dnes trochu stupla :sweat_smile: :sweat_smile: tiez 7DC ale to som aj minule a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg to je jasný, v tuhle dobu z těch grafů poznáme prd :wink: :grinning:
12. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 Ved prave ale aj tak ma to tesi ani neviem preco, ale tak aj mna to bavi :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ahoj,to aj mna dost prekvapilo,ako skoro mi naskocila ovulka, :astonished: takze t.z. ze ja mam plodne dni hned po MS,dokonca aj pocas poslednych dni MS mozem teoreticky otehotniet...cyklus mavam 25 az30 dnovy,tak nastriedacku..jeden mesiac 30 a dalsi 25...na tento to vychadza 25...zatial je to dost malo na zhodnotenie trvania lutelnej fazy...mam obavy,ze ta je u mna skratena....raz do roka mam aj 19DC...podstatne si je odsledovat ,v ktorych dnoch MC mam plodne dni..lebo sa nam 5 mesiacou nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..pri pvom to bolo az 4roky :frowning2:
12. led 2012 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktore potichounku gratuluji, ať dál sílí :wink:
12. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi hlavne, že si meriaš BT a vieš odhadnúť, ako na tom si :wink: keby si sa riadila ovu testami, zrejme by si ich pri tvojich kolísavých cykloch minula veeeľa :wink: tie dĺžky cyklu kolíšu asi podľa strany vaječníka, nie? :sweat_smile: ja mám tiež jeden rýchlejší, a jeden pomalší. na mňa dosť vplýva stres (vtedy mešká ovu), keď málo jem a trošku schudnem (ovu tiež mešká) a pod. takže možno si aj ty citlivá na to. alchemilku piješ? od 1DC po ovu, dokáže upraviť LF, aspoň mne sa to pohlo z 12 dní na 14. veď skús. a držím palce, 5 mesiacov je nič :wink:
12. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka presne si to vystihla s tym stresom...aj s tymi vajecnikmi...asi jedne pomaly a jeden rychly...ja som si zacala merat BT na podnet poslednej gynekologickej preventivnej kontroly ...pri sone mi dr.povedala,ze vidi na oboch vajecnikoch folikuly a to som bola 18 den cyklu :astonished: no sok pre mna....a potom som na 27den dostala MS,tak potom kedy bola ovulka? alchemilku som pila ,ale mi nerobila dobre :unamused: mala som presne take stavy ako v tehotenstve...,celodenne nevolnosti,bolesti v prsiach,nizky tlak...ked tak spätne spominam,bolo to presne v tom obdobi ako som mala robenu preventivku,v novembri...takze sa mi asi pre to posunula ovulka,ale LF sa skratila...to je fajn,ze tebe to pomohlo... :sunglasses: ,viem,ze 5 mesiacou je malo a hlavne v mojom veku,ale tlaci ma cas :frowning2: chcela by som to stihnut este pred nastupom prace,oktober 2012,v tedy mi konci materska...myslim,ze je lepsie ist z rodicaku hned na matersku,ako po rodicaku do prace a o nejaky kratky cas znova na matersku...
12. led 2012 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jasné, tak to chápem, keď ťa tlačí čas, to sú stresy o to väčšie, aby ste to stihli :wink: koľko máš rokov? :wink: ja budem mať 33, tiež chytám paniku, že prvé porodím asi až v 34 r. a kým bude chodiť do školy, už budem pomaly stará koza :grinning: a to by som aj dve-tri chcela, kludne aj dvojky by mohli byť :sweat_smile: uvidíme, ako to celé vypáli, hlavne sa nenervačiť, nepomáha to :slight_smile:
12. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka preto beriem aj magnezium,aby som bolas trocha kludnejsia...som o 3 roky starsia od teba,takze hotova mladica :grinning: ,bola som o rok starsia ako ty a mala som prve babenko :slight_smile: my to mame asi v rodine...moja matka mala 35,ked sa jej narodila segra a za dva roky neskor zas ja...ale citim sa na 20rokov :sunglasses: a kolko sa snazite vy?a mas nejaky zdravotny problem alebo tvoja polovicka?
12. led 2012 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 stale mi to nejde... cez mobil mi to funguje, no cez PC nie... nerozumiem tomu uz... :angry:
12. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi a pomáha ti to magnézium? no mladice sme obidve :grinning: si ma trochu ukludnila :slight_smile: ja som bola včera na preventívke u novej gynekologičky a povedala, že u mňa všetko šlape ako hodinky :wink: aj keď mne počas roka cyklus kolíše 28 - 33 dní, ale to určite viem, že je zo stresu, alebo keď menej jem :wink: my ešte len začíname a skoro sme prepásli ovu, lebo dorazila o týždeň skôr a nečakala som ju :sweat_smile: takže z toho jedného razu asi nič a naostro až budúci mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak by bol problém, tak zrejme u polovičky mojej drsnej :grinning: aj keď ešte si počkám na výsledky cytológie. snáď to bude ok. u vás všetko v poriadku? :slight_smile:
12. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana ako tehuľkovanie?
12. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva ahojky, zatím se držíme, díky :slight_smile:
12. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deyana super,som sa zľakla lebo nemáš v profile,že si tehu,uff
12. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka u mna je vraj vsetko o.k.,mne tiez lekarka vravela pri preventivke,ze obcasne hormonalne vykyvy sposobuju take tazkosti ake som mala ja...napr.mala som dost slabe krvacanie a ku koncu MS len take do ruzova sfarbene,ale o 4 dni naviac ako obycajne...inak MS mi trva 5 dni,vtedy to bolo 9 dni...no ten stres,to je taky zacarovany kruh..mas stres,ktory je pricinou vykyvu hormonalnych hladin a tie spätne posobia zas na tvoju psychiku i telesne funkcie organizmu...obcas som take klbo nervou :angry: hlavne ku konci LF, t.z.v. PMS a ked uz mam MS tak som zas uplne v pohode az do dalsej LF.Myslim,ze to sposobuje prudky pokles progesteronu pred MS.S tym Mg som spokojna,citim sa tak ovela lepsie...No a mm mal robeny spermiogram pred 3 rokmi a nemal ho v poriadku....a dr.mu povedal ,ze je velmi mala pravdepodobnost s takym vysledkom oplodnodnit vajko.... :frowning2: ale aka taka bola...vysledok mi teraz buva :slight_smile:
12. led 2012 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana dufam ze bude stale silnejsie este vzdy sa bojim aby nezmizla.uz som si v noci aj snivala ze som krvacala do rana
12. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek