• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@cristi Doktorka si mysli, ze vajicka nedorastaju pre ten nizky progesteron, tak uvidime, ci pomoze. Kojim rano, pred poobednym spankom, niekedy este raz poobede, vecer pred spanim a dvakrat v noci, niekedy aj tri. Celkom dost, nie,??Na ten vek?
20. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte baby,ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/399c5f ... dnes som mala hnedoruzove spinenie s kuskom cerstvej krvi,ale fakt len malicko...co si o tom myslite?moze byt ze to je uhniezdovanie alebo je skoro? alebo je mala sanca,zeby sa to podarilo ked bol sexik den pred ovu? :confused: :confused: :confused:
20. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt ukazkovy vyskok, na uhniezdenie je este skoro, este vajko nedorazilo ani do maternice :slight_smile:

sperimie si dokazu pockat na vajko, je lepsie akor ako neskor, ked to nemusia stihnut :wink:
20. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak co by to potom mohlo byt? :confounded:
20. led 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt moze byt z presakovania stimulovanej maternice. podrazdeny krcok, nebol sexik ???
20. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka a od akeho dna cyklu ti dr.kazala brat ten duphaston?
20. led 2012 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa krasny testik, hod grafik este raz prosim ta. :slight_smile:
20. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka nedava mi to logiku, ci ti doktorka hovori, ved vajicka, teda folikuly rastu pod vplyvom hormonu FSH nie z progesteronu hmmmm :confused:
20. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja som sa na meranie tento mesiac total vykaslala :sweat_smile: , len dnes rano som zmerala, lebo mi to nedalo a bolo 37,1 :slight_smile:
20. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ved toto, aj moj sedliacky rozum sa pyta, co to male chlapcekovske telicko s tymi zenskymi hormonmi urobi? neviem, nie som odbornik, tak s tym mozno pockaj do obdobia ked uz nebudes kojit... aj ja som uvazovala po porode o HAK, prave kvoli tomuto blbemu pocitu som ju brat nezacala a to som ju uz mala doma na stole, cas ukazal, ze som ju ani nepotrebovala, sak hen, mala pomaly 3 roky a surodenec nikde :wink:
20. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jezkove oci - presakovanie maternice???? :confused: to som este ani nepocula :sweat_smile: sexik nebol,som v zahranici a priatel doma :cry:
20. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ano uz si pisala,ze od 15DC...ale nejde mi do hlavy ako ti potom moze pomoc pri dozrievani vajicok,ked dupfaston sa berie po ovulacii.... :confused: ten je dobry na udrzanie alebo zvysenie hladiny progesteronu...v druhej faze cyklu...hmm
20. led 2012 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi mam to brat od zajtra, teda od 15. Dc 10 dni a potom cakat, resp. necakat menzes
20. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka FSH mam ok, videla som to na papieri, vysledky horm. profilu. Len ten progesteron ma byt okolo 3, mala som 0,62. Je to podla dna cyklu. Hodnota 3 je v strede cyklu, lebo tak som bola
20. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa aha, tak to by potesilo aj mna :wink: taka teplota.
20. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ona mi nim chce zdvihnut progesteron. Folikul bolo vidiet ze zo dna na den rastie, ale 14mm je malo na zrelost, ci??? A co by pomohlo na dozretie vajicka, neviete, babky???
20. led 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka aha rozumiem.
@monikapt mam o tom clanok v albume, ked je maternica dlhsie stimulovana, moze nastat okolo ovulacie trosku spinenie. moze to byt hlavne pri dlhsich cykloch.
20. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka no nic...uz moc spekulujem...ja som zatial chvalabohu nemusela uzivat ziadne hormony na upravu cyklu...vraj som v poriadku... :slight_smile: tak aspon vies,na com si...
20. led 2012 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ale ved este dorastie 14mm bol na aky den cyklu ?? zrely je od 20mm--- praska okolo 24mm-.

ale ked mas FSH v norme, tak potom sa nemusis bat, ze by folik nerastol.
20. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka clostilbegyt,vraj ten sa uziva pri nedozrievani vajicok
20. led 2012 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka drzim palce nech je to co najskor :dizzy_face:
20. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale dokina ma dnes zotrela s tym, ze v stredu mal 14mm a dnes, teda piatok sa jej vidi, ze je prasknuty a mensi, 13mm. Moze vraj splasnut nedozrety. Teda nedozrieva. Ale ako ze nedozrieva, ked FSH je v norme??? Co sposobuje ten nizky progesteron teda??
20. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka aha ,FHS mas v poriadku,nestiham sledovat vsetky tvoje odpovede :wink: tak mozno mas posunutu len ovulku
20. led 2012 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi to sa tes, ze si ok. Moj cyklus je tiez ukazkovy a problemy ziadne nemam, len ta krv to ukazala, ze prolaktinu je mizerne malo :frowning2:
20. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka no moze sa jednat teda o neprasknuty folikul, ktory zlutenizuje- zanikne. no ved prave to je cudne, ze nedozrieva, ked je FSH v poriadku. :fearful: Est mi napis kedy bol nizky ten progesteron ?? Lebo v prvej casti cyklu je nizky, to je normalne. ide o druhu cast cyklu aky je.

kuk clanok v mojom albume, tam je vsetko pekne vysvetlene ako je riadeny cykklus hormonmi.
20. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka progesterom je hormon ,produkuje ho zlte teliesko a kedze ti tento cyklus nedozrelo vajko tak ako by malo,tak aj prasknuty folikul-zlte teliesko nadostatocne produkuje ten hormon...progesteron
20. led 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka a sliznicu maternice si mala aku vysoku?hovorila ti dr.?
20. led 2012 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauritka, krv mi brali 12 DC, teda z tohto obdobia mam 0,62 a menej a ma byt okolo3. Ja som dokine spomenula, ci mi netreba clostilbegyt, lebo som uz premudra z tohto fora :grinning: :grinning: , a ona , ze mi staci dufaston, tak co teda... :unamused:
20. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka progesteronu :wink:
20. led 2012 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek