• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@aduska_ba ta ciarka je este slaba,ale je TAM.... :slight_smile: .kolky den si teraz cyklu? a den po ovu? a krize ta nezvykli bolievat pred MS?
23. led 2012 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak ja som tento cyklus uz odpisala, nebolia ani prsia ani brusko, co ma po ovu vacsinou bolieva :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/2133c2
Asi budem musiet kupit pre manzela test na spg, neviete na kolko percent tomu testu mozem verit?
23. led 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja stupam aj pocas mrchy nechapem -(
http://www.fertilityfriend.com/home/3a7a07
23. led 2012 v 08:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope este nestracaj nadej.....pokial mrcha nepride...tie testy som chcela kupit aj ja,ale vraj su nespolahlive...komercna zalezitost...tak vravia lekari...aj keby vysiel akykolvek vysledok treba ho urcite potvrdit alebo vyvratit s beznym SPG ...
23. led 2012 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika mojko drzim vsetkym palcekyyy....ja tak tiez este neviem na sto percent vsetko zalezi co mi povie doky
23. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduska_ba ty mas aspon min. ducha na teste.. ja stale nic..a som z toho na nervy
23. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
@aduska_ba co by dali poniektore za to ,aby mali aspon ducha.. :unamused:
23. led 2012 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi sak to.... ked som testovala som bola jak na ihlach. neviem co by som spravila ak by som tam aj ja nasla ducha :sunglasses:
23. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly pocas MS sa este blaznia hormony, BT je vtedy este nevyvazena...
23. led 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi som 25DC A 12DPO krize ma nikdy neboleli to mi bolo cudne :slight_smile:....ale uvidim este na sto percent neviem az doky potvrdi
23. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi mojka ja som rada ,ale viem ,ze niektory maly ducha a neboli tehu.Tak preto som opatrna.Ja vsetkym babenkam to prajem
23. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika urcite by si to prezila.. :wink: .ale najprv by si si poplakala od stastia...tak ako ja prvy krat a zatial aj posledny..bohuzial... :rolling_eyes: ,baby nesmutme,zadari sa aj nam...na kazdu raz pride ten cas... :slight_smile: vsetkym tehulkam zelam len to najlepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2012 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika moja ja som az po hodine nasla duha.Najprv sa spravila jedna a odlozila som test a po hodine som kuk nahodne a zrazu som videla ducha
23. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduska_ba viem viem,beriem to realne......tak potichucky gratulujem...
23. led 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika a vobec som tomu neverila a dnes rano som zase spravila.Ale necakala som ,lebo najprv len ta jedna ciarocka
23. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Potrebujem od vas radu. Minuly mesiac som mala ukazkovy graf, krasne bolo na nom vidiet kedy prebehla ovulka vid graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=75717,nummer=10
mala som aj ovulacne bolesti v podbrusku ale este sme sa nesnazili o mimi.
No a tento mesiac ako keby naschval ked sa uz snazime tak neviem ci prebehla ovulka, navyse mi to ani graf nevyznacil a tiez som mala ovulacne bolesti v podbrusku na 12 DC. Vobec tomu nerozumiem :unamused: Je mozne ze je to anovulacny cyklus? Poradte mi baby! Prikladam graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?0,userid=75717,nummer=11
23. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi posielam vela energie a drzim moc moc vsetkym prsteky
23. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduska_ba ja som na ten piatkovy test kukala cely den a nic :sunglasses:
23. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@aduska_ba blahozelam , je to tam. to uz je velmi silny duch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uz je to taky poloduch.

jemi luto kocky, ze tak dopadli pekne grafiky, ale treba mysliet pozitivne, kazda jedna mrcha = dalsia sanca.
ako s oblubou vravim, budme radi, ze nie sme ako pandy, ktore ovuluju raz do roka. :grinning:
23. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lilienlilly pocas MS nemeraj, ako ti napisala RIANA, tak sa tam este blaznia hormony. staci az ked skonci. nic nezameskas. :slight_smile:
23. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jej dakujem :slight_smile:)....krasne si to napisala :slight_smile:
23. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aduska_ba si zlata, :slight_smile: vsak sme tu na to aby sme sa podporili...ja sa osobne velmi tesim z kazdeho uspechu kazdej jednej z Vas... :slight_smile:
23. led 2012 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi presne tak :slight_smile:...aj sa sucitim
23. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby preco mi nejdu zobrazit grafy?
23. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto by ste potrebovali ovu alebo tehu testiky, ponuka stale plati. mapiste mi. :slight_smile:
23. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aduska_ba a si si aj merala BT?alebo ste to nechali len na nahodu..
23. led 2012 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h.a.i.n.y je to na jeden trik, ako to kuknut, ale neviem presne. ale tusim
@riana12 vie... poradis nam ?
23. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi teplotku som zacala asi poslednych 7 dni merat.Ale nechala som to na nahodu riadila som podla vytoku a bolest vajecniku :slight_smile:...povedali sme si v decembri ,ze si nebudeme davat pozor a zrazu sup a mozno sa nam podarilo :slight_smile:
23. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h.a.i.n.y ahoj rada by som ti poradila,ale to presne sa stalo aj mne..zobrazilo mi len prazdnu tabulku.. :unamused: tak si robim graf na FF...
23. led 2012 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek