• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@monikapt viem o com hovoris!
27. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska minuly cyklus bol 48 dni :confounded: ak bude tento cyklus LF 13 dni ako minule tak tento cyklus bude 38 dni :slight_smile: no uvidime,u mna je mozne vsetko :grinning:
27. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt ja to mam zasa na opak ja mavam 33-35DC ale tento vyzera tak ze podla lf 15 dni bude 39 DC
27. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata,ak možem ,pridávam sa k vam. Snažime sa o druhe mimco od leta, akurat včera som začala merat bazalku treti cyklus.Merala som si aj pri prvom syncekovi,vtedy sa nam podarilo otehu po 8 mesiacoch a to som mala ovulku na 30DC posunutu.Teraz ako to tak sledujem,mavam ovulku tiez neskor,tento syklus bola 21-23DC.Pred týždnom som odstavila mojho dvojrocneho "ceckosa",tak uvidime,ci aj to pomoze.
@manamani1 prosim ta ,na co je dobrý grepový dzus :confused:
27. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska a citis sa ako? neskusala si testik?
27. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dnes takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/3a9a07/ ikdyž mrcha přišla, mám radost, že jsem po takové době dlouhých a rozházených cyklů poznala podle teploty, kdy přijde (měřím první cyklus). Takže tělo kromě délky cyklu funguje jak má. Příště už budu vědět, co čekat :slight_smile:
27. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt no strasne ma bolia prsia ale priserne :frowning2: a testnut som neskusala a ani teraz radsej nejdem ja si pockam do tej LF 15 dni a potom o par dni ked nahodou nepridu testnem.UZ som tych testov tolko pominala ze az.A ty si testla?
27. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska zaujimavy vzostup, zajtra uz mozes testnut :wink:
27. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 urob ovu testik dnes. :slight_smile:
27. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska ja som testla,ale bielo :frowning2: ale mam test 25tku,tak sa tym upokojujem,ze nie je taky citlivy aby tak skoro ukazal :angry: inak necitim nic,len mierne pichanie v podbrusku
27. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis podla mne je to este skoro ked nemam po LF.
27. led 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt moja ja som mala take v nedelu take popichavanie v podbrusku ze ma brala sanitka :frowning2: Tak strasne ma to bolelo ze som odpadla a od vtedy ma to pichne len obcas ale tie prsia su strasne bolestive :(
27. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 presne tak VIP mi dali "enem" tak... Asi vidia ze som zufala!!!!
Ja uz dnes spinim....Musim zacat riesit s lekarmi, lebo 3 roky skusania su 3 roky :confounded: :angry: :confounded:
27. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska joooj,tak to ja nemam take silne,len take mierne pobolievanie :confounded: ach kiezby to vyslo tentokrat :slight_smile:
27. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka uz som zhasla ako fakla...LF mavam 12-14 dni....
@adka_pajerska ide o ten podozrivy vyskok ;) ak to bol naval progesteronu po uhniezdeni, tak by zajtra mohlo nieco vyskocit. :slight_smile:
@monikapt veru kiezby to vyslo doibre moja tak ja uz idem do roboty tak sa tu maj pekne a daj vediet aku mas zajtra teplotu
27. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nemyslim si :frowning2: ale ved uvidim zajtra aka bude teplota
27. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, kusok mi haproval ff, ale uz som nahodila - dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75
27. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska a ja si veru myslim :grinning: kazdy taky vyskok od 8 dpo moze znamenat , ze sa tam nieco udialo :wink:
27. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 stale sa pekne drzis :wink:
27. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved este mam dnes duphaston, tak nech aspon do nedele pocka :D :D zajtra je ten ples a aj teplotku budem merat o hodinu a pol skor :confounded: lebo cestujeme. :/ Tak nebude asi velmi smerodajna. Ale testovat som si zakazala az do pondelku/utorku. :slight_smile:
27. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem za podporu ved uvidim vravim ako to dopadne zajtra a dam vediet :slight_smile: Idem uz do roboty papa
27. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka co si myslis o mojom grafe? :slight_smile: vidim ze sa vyznas tak ma zaujima tvoj nazor http://www.fertilityfriend.com/home/399c5f
27. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pekny den prajem,
dievcence poradte...mam uz 11 dni po vyvolavacke a stale nic. krvne testy som mala neg.
brala som duphaston a cyklus pri uzivani bol pravidelny-28 dni. v decembri som mala duphaston aj clostilbegyt...mo ms neprisla, takze prisiel na rad agolutin. cim to moze byt?
dakujeeem
27. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt tiez si myslim, ze je to zaujimave :slight_smile: mna by taky, sice ho nemas velky ale aj tak vzostup teploty potesil, hlavne teda okolo toho 10 dpo. ako sim pisala.. a okrem toho vela grafov, ktor boli tehotenske, " hadicovali" ako ty :wink:
27. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi_k napadla ma cysta, alebo sa posunula ovulka, skoda ze nmerias. skus test. :slight_smile:
27. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, doteraz som s cystami ,,skusenosti´´ nemala.. krvne testy mi robili-neg. v pondelok pojdem ku gyn.bude 14den po vyvolavacke(doteraz mi vzdy zabrala), ale nervicky hraju...takze to bude tazky vikend
27. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauritka ,mozes sa mi mrknut na moj graf? http://www.fertilityfriend.com/home/3a5316
uz druhy raz po sebe mam ovulku takto skoro..este nie je vyznacena ale pravepodobne bola na 8 alebo 9DC aj podla hlienu,ktory som mala hned po skonceni mrchy...taky ten eeghlien...rozmyslala som ,kedy mam vlastne tu proliferacnu fazu???pocas mrchy?? Inak som maval dlzku cyklu od 25 do 30dni,ale v tom to pripade som sa o dost posunula...opat by som mala dostat mrsku na 21 az 23dc...nemala by som radsej skocit k doktorke,kvoli takemu kratkemu cyklu..?
27. led 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi_k no verim ti. ak nedostanes. tak chod. to uz je dost dlho.
27. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek