• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@red_kika jasne,ze sa podari :slight_smile: budem drzat palce vsetkym :grinning:
31. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tvaly pobyt mame kratko tak neviem este...az uz mi priniesla balik...zalezi asi na velkosti :wink: postu mam asi 20 min pesi a v tejto kose by to nebolo bohvieco....
31. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak toto je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. Neviem, kedy konecne a ci vlastne dorazi ovulka. Teploty su stale dost nizke (meriam rano o 6hodine).
31. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 veris tomu, ze tebe clostil pomohol?
31. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ten druhy test z vrchu je celkom fajn,aj ked sa povazuje za negativny!
31. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 neviem moja, ale ja si myslim, ze mi mala hned dat tu vyssiu davku...dva cykly mi vajka z pol tabletky 2x denne nerastli...a az potom, ked mi zvysila davku na 2tabl denne, tak som mala ovulku - raz na 20DC a teraz na 16DC a tuto uz potvrdenu aj grafikom :slight_smile:
31. led 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 super, aj ja som mala uz tento cyklus 2 tabletky, a mala si teraz aj hlien? este spinis?
31. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 stle nemam 1DC, len spinim ale slabucko...vravim "ticho pred burkou" :( :( , mala som hlien a aj pozitivny ovu test v ten den, ked prudko klesl teplota :slight_smile: :slight_smile: a aj minuly cyklus som mala aj hlien aj pozitivny test... predtym boli take "skoropozitivne" a zrejme som to vzdy stopla duphastonom :/
31. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 tak to hej, ani ja si nedam zajtra duphaston to je iste...takze rano si si odmerala teplotu, klesla prudko a v ten den bol potom pozitivny ovu test? to je krááása!
31. led 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 presne, a den predtym bol uplne negativny len so slabunkou druhou ciarkou :slight_smile: cize fakt zo dna na den...a hned dalsie dni vyskocila teplota a mam "ukazkovy" graf, ale bohuzial nie tehu :slight_smile: :/
31. led 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ahoj, skušala som dnes, no neviem zas len 36,4, ale bola som v lekárni, lebo mi nepípa ani teplomer, a že si mám vymenit baterky alebo kupit nový, lebo v poslednej dobe mi ani pípat nechce, tak neviem bud je teda vo mne problém, čo teda aj tak je, ...alebo možno v teplomeri...:frowning2:
31. led 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 hej graf som videla je pekny, nevadi spermie sa daju "dokopy" a budes mat Vianočné bábo :wink:
31. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 :slight_smile: ako krasne si to napisala :slight_smile: verim, ze to tak bude :slight_smile: a dufam, ze zalozime spolu nejaku tehu temu...uz by som konecne rada do takych prispievala ;)
31. led 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 jasne ze zalozime....dokonca sukromnu skupina- V.I.P:slight_smile:))
31. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 :D :slight_smile: no tak sup sup, nech to uz je!
31. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka ak ti nepipa a predtym pipal, si myslim, ze dosli baterky...cize merania mohli byt nanic :/
uprimne moj nazor - stare dobre ortutove teplomery...(aj ked zrejme nebezpecnejsie)
31. led 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 ty ortutovym merias?
31. led 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 kdezeee....ved take uz ani nemame . Ale boli spolahlivejsie ako tieto digi. :/ Tu mam doma tri a ked si meriam horucku ci nemam, tak kazdy ine cislo ukazuje..to kde sme??? :D :D ale BT meriam stale tym istym "mojim" teplomerom, cize snad meria ok. :slight_smile:
31. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,robite si niektora graf bt aj na wunschkinder alebo len na ff??? je v nich rozdiel?? ja si robim na wk
@iinka mne akurat dnes prisiel postou nový teplomer-vraj bazalny, meria na dve desatinne miesta aj
31. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87
ved to, moja polovička mi pred chvílou hovorí, že idem ti kupiť ortuťový:slight_smile: keby vedel že už ich nepredávaju...ale išiel mi kupiť nový:slight_smile: ako čísla ukazuje, len nepípa a to isté mi ukázal čo včera...uvidíme zajtra
31. led 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 ved preto uz som sa zlakla ze zijes v dobe kamennej :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betyna8 ja som sa pýtala dnes v lekárni či nemajú aj konktrétne na to teplomer, ale že nemajú...ale mne sa zdá že v lekárnach majú aj na to, tak ale akurát v našej nie:frowning2:
31. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva mne vždy pred ovulou takto postupne klesa teplota,tak možno sa ti už bliži.testujes aj??
31. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka ja som si objednala tento http://www.otehotnenie.sk/eshop/bazalna-teplota/,ale doteraz som merala obyc digitalnym zn.thermoval
31. led 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 nie nie :slight_smile: ale boli lepsie tie ortutove, darmo je...

@iinka :D :D :D no mily je :D :D inak, maju nejaku nahrazku tych ortutovych s inou latkou, ale nam sa hned nejak dokazil...cize nic moc...

ja meriam obycko digitalnym, ale ukazuje zatial dobre...nemam pocit, zeby klamal :slight_smile:
31. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/3a4d19
aky mate nazor na tento graf????
31. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka tak si kup novy... obycajny digitaln ykupis za par korun... alebo sa da na nete objednat ani nie drahy teplomer rovno na BT... ja mam trebars odtialto - http://www.lpp.sk//index.php?cPath=1&products_id=2&option=com_joscommerce&osMod=product_info&Itemid=123&osCsid=b288c9b1d09eaa7769d58b58498befa + postovne ake si vyberies (0,4€ - 2,8€, comu viac veris od obycajneho listu az po doporuceny balik)
babulky si odniekial objednavaju aj Microlife, hadam by napisali aj oni, kde nakupovali...
31. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 dík za tip:slight_smile:
31. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka poslali mi ho rýchlo.a objednala som si tam aj caj na podporu otehu podla mojzisovej a nejake ovutesty...
31. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inak baby potrebovala by som názor na moju situáciu, tak v skratke ak môžem:
som tri mesiace po drilingu vaječníkov, potom mi nasadila dr. clostil a lutenyl, teplota bola úplne super, ale nepodarilo sa. teraz som bola v piatok na ultrazvuk, bol jeden zväčšujúci sa folikul a že cca o dva dni mal prasknút, v sobotu som sa zobudila na bolest brucha ako pri menzese a mala som krvavý výtok, takto to trvalo do včera, dr. hovorila že pravdepodobne ovulácia...v sobotu som mala aj teplotu 36,8 a v nedelu 37, takýto pocit a bolesti a výtok som doteraz nemala lebo som nemávala ovuláciu...tak teraz neviem či je problém že som nakoniec ovu. nemala, alebo ten teplomer:frowning2:
31. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek