• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@ijanka27 fiha neviem..ale aj ja som mala take "bezsenne" noci....ze som bola milionkrat prebudena :/ :/ tazko povedat.... No ja uz citim mrsinu.... :/ :/ Uz som jej pohrozila, tak uz konecne ide. Ake homeopatika? :fearful: Porad noze!!! :grinning: :grinning: Nech sme aj my uz bruskate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem...mám v tom jasnejšie :slight_smile: uvidíme zajtra-výsledky z krvi
@chalim mala som nepravidelnú ms,nízku sliznicu-tak som brala 2m duphaston-cyklus sa hneď upravil,treti mesiac aj clostil...no podľa toho ako som čítala mi mali asi upraviť ten dufik-lebo som mala medzi nimi len 1deň pauzu. A po tejto kombinácii ms žiadna...
1. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja budem mat dalsi pekny grafik do zbierky http://www.fertilityfriend.com/home/3769d6, len neviem kde sa stale tula to babeticko male :wink:
1. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 Ja som som objednaná zajtra k Dr. na prehliadku, tak možno potom ju už aj ja dostanem :unamused: Práveže neviem názov, musím jej zavolať, bo to sú zo Španielska. Oni tak frčia väčšinou iba na homeopatikách, či už choroba, alebo prevencia hocičoho. Nedarilo sa im vyše roka, nasadili a momentálne ostala tehu, to isté aj jej švagrina tam. Tá bola aj po potrate a po nich ostala tehu. Len neviem, či budú aj u nás, asi mi ich pošle ona. Max. by som vám posunula, aké účinné látky majú, a podľa toho hľadať pak. :wink: nech vypukne babyboom na Slovensku :grinning: :grinning:
1. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spalka hmm pekne sa rysuje, len tak ďalej :wink:
1. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 :slight_smile: vdaka za info

No tak baby - 1DC. Dorazila uz. Som ju dnes aktivne na fore vyvolala, ze nch uz si pride a vidite, zabralo... Ked uz to nemalo byt na tehu, naco to natahovat, no nie? A hor sa do dalsieho cyklu.
1. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jasne, uvidime ako dalej :wink:
1. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 dik, toto je moj 6. grafik, vsetky boli podobne, tak to nic neznamena, ale aspon mozem mat radost ze fungujem :wink:
1. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 pošli mi trošku z tej tvojej pozitívnej nálady,energie :wink: bo mňa to už prestáva baviť, ak dorazí zasa mrcha :unamused: nikdy by som nepovedala, aká to je makačka to baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pri malom to bolo na 1. šup a teraz sa tomu akosi nechce :angry: ...Asi chce počkať, kým dokončím školu :grinning:
1. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, minule si tu spominala mamas & papas, tak sme si ten film tiez pozreli, zvedava som bola :slight_smile: ...jaaaj taka depka :frowning2:
1. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no to hej a prinajhorsom pojdem na hysterku a hadam konecne zacnem normalne fungovat aspon ta ms nech nabehne... :unamused:
1. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka Máš taký dlhý cyklus ako ja pozerám. Ja meriam teraz 1.mesiac, predtým som 3 nemerala, len ovu testy..
1. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mozem uz teraz testovat ovu? viem ze to poobede sa ma, ale kedy poobede je ten najlepsi cas?
1. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 no moja, ja nemam pozitivnu naladu...ale co uz mam robit, ved som to tusila uz v piatok, ze nic z toho nebude. :/ No co uz... Vies, dlho uz na to cakame, nemysleli sme si, ze to bude take narocne...lebo sme ani chori neboli a ani vek nie je nejaky zavratny na snazenie...no ale ako vidis...nic moc. :/ :/ Skoda, ze toto nie je dedicne...mama nas ma dve a ani jednu neplanovala...:D :D Povedala, ze do nej stacilo trenky hodit.
1. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no v schranke som mala akurat kaufland noviny a nic ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: nosi ich postarka alebo nie???
1. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 Mama je iná expertka :grinning: Ja uvidím čo zajtra povie doky, ale doteraz bolo všetko oki. Možno pošlem mm skontrolovať plavcov, bo ten už vek veru má na to, hoci si ho nechce pripustiť :grinning: Ja nechápem ako niekto môže povedať, že už sa prestal sledovať, až sa to podarí. Človek keď po niečom veľmi túži, tak nemôže to len tak vymazať z mysle, či? Ale asi ako vravíš, hlavu hore a hurá ďalší cyklus. Aspoň niečo je na tej dlhej dobe príjemné :wink: :grinning:
1. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ijanka27 mam tak 27 - 28 dnovy, zatial :slight_smile:, ja som predtym nemerala asi rok a pol, co sme sa vedome snazili, ale inac odkedy mame malu, tak si nedavame pozor a krpana bude mat pomaly 3 roky, vyzera to tak, ze ja celkom fungujem, manzel mal trochu horsi spg, ale nic strasne
1. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ja mám tých 26-28 DC
1. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka A kde si to bol dať prosím Ťa vyšetriť?
1. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 tu http://www.gynfiv.sk/, zisti si, aky CAR mate vo svojej blizkosti, alebo brnkni svojmu gyndosovi, ten bude vediet
1. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ijanka27 pre objektivne vysledky je dobre ist tak 3 krat, mojmu sa uz prilis nechce ist znova :grinning:
1. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 a uz bola ?? to je doporucene, cize by ti mala zazvonit. :fearful: alebo nechat listocke v schranke
1. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja neviem..... nevem ci kaufland nosia postary alebo studenti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: juj nech uz ich mam :sweat_smile:
1. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby nahodou, tu je cislo zasielky. potom skoc na postu.RR852338294SK
1. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika uz mozes. moze sa aj okolo obeda
1. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ďakujem :slight_smile: Príde domov, tak mu oznámim novinku, som zvedavá na reakciu... :slight_smile: ale raz mi tuším spomínal že by sa asi nebránil a šiel by...
1. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 ved aspon budete vediet, ci je vsetko ok, ale kludne mozete este aj pockat, neskusate az tak dlho :wink:
1. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka Pre istotu asi skúsime, až vieme... Lebo do ovulky sa triafame a akosi stále nič. A manželík už má aj svoj vek na skontrolovanie plavcov, tak radšej... Ak by niečo nebolo OK, až to zbytočne nepredlžujeme. Však kedy by sme sa dočkali tých našich 4 detí? :grinning:
1. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 heh, no asi to mame podobne s tymi cykla,i s tym rozdielom, ze ty ms mas a ja este nie od porodu :grinning: ja ked som vysadila HAk tak som mala neskutocne rozhadzany cyklus a ktomu este vysoky prolaktin a cystu, takze som sa napchavala liekmy, ale zabralo, po 7mich mesiacoch sa zadarilo a teraaaz cakam na ovulku jak na spasenie :sweat_smile:
1. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ijanka27 4 deti? fakt? :slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek