• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@janie80 najdolezitejsia vec pri planovani babetka je... do nicoho nikoho nenutit :slight_smile: ked to malo stacit vcera,tak to vyjde :slight_smile:
12. únor 2012 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 dodrziavas pitny rezim?
12. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja mojho mm nemusim nutit... :grinning: :grinning: :grinning: jemu sa to tak naramne paci, ked je to castejsie... :grinning: a aj ja mam nejako viac chut... :sweat_smile: aj ked viem, ze asi to bez lekarov nepojde... :pensive:
12. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 ono to raz urcite vyjde :wink: tak ako mne.Bolo to bez pomoci lekarov,ale tiez som sa dost natrapila.. :frowning2: stastie bolo uz take unavene,ze si sadlo aj na mna.. :slight_smile: a tentokrat mam opat pocit,ze sa budem dlho snazit a nepojde to tak jednoducho :frowning2:
12. únor 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ale zase, treba vyuzit, ze viem, kedy je ovula... :wink: keby som nenasla MK a nemerala si BT, tak vlastne ani neviem, co sa mam lekarov pytat, kam sa mam pytat a ani by som bevedela, ze malokedy mam ovulu... takze tomu stastiu treba aj trochu pomoct... :wink:
12. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, môj prvý grafík. http://www.fertilityfriend.com/home/3a4bac Konečne sa mi ho podarilo vložiť, teda dúfam že je to správne.Aj keď nie snažilkovský :grinning:
12. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
babyyyyyyyyyyyyyyy, no čo myslíte, mám pokračovat v meraní BT????po dnešnom sklamaní?:frowning2:
12. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva no este neviem.. :slight_smile: jak bude chut. heh.
@cristi :wink: :wink:
12. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynamartina ukazkovy ovulacny graf :dizzy_face:
12. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mam taku otazku - mozno ste to tu uz preberali ale fakt sa mi nechce hladat medzi komentarmi.
ako to je s kupanim pocas cakania (od ovu az do mozneho tehu/mrchy)?
smie sa? nesmie sa?
12. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynamartina
Dokonce tvůj graf podle mě vypadá docela nadějně :dizzy_face:
12. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no to musis ty vediet.. ci ti velmi nezasahuje do zivota, ak ta to stresuje, radsej si treba dat pauzu :wink:
12. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
Co vím, neměla by se úplně nějaká horká vana, může způsobovat rané aborty. :unamused:
Takže sprchovat nebo vana s průměrnou teplotou ? :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 tento mesiac nemeriam BT,mala som pocit,ze som tym posadnuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nic ine som neriesila...ale na druhej strane som sa strasne vela naucila o fungovani mojho tela o ovulke..a najpostatnejsie je ,ze som tu nasla vela perfektnych zienok,ktore mi pomohli sa v tom vsetkom vyznat a zaroven sa podporujeme v nasom snazeni.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@manamani1 pijem 3 litre denne :wink:
12. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika mne taz hovoril jeden liecitel, ze po ovulke, uz ziadny horuci kupel vo vani, aby sa velmi neprekrvila maternica.. :fearful: ale co je na tom pravdy, fakt netusim..
@lauritka ako ja to beriem už ráno tak ako rutinu, takže problém mi to nerobí...len neviem, mám vysoké teploty a nič...asi mesiac dám pauzu
@iinka no ved aj ja, ale niekedy sa mi nechce merat, vtedy na to kaslem. :sweat_smile:
12. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja ešte aj cez víkend ráno 5:20:slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka mna praveze moc obvlyvnovalo meranie BT..zobrala som to asi za nespravny koniec :unamused: musim si spravit pauzu a potom sa rozhodnem ci v tom budem pokracovat..ale teme Gafy budem nadalej verna :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka ake sklamanie? ved graf vypada celkom pekne..
ja ak zajtra klesnem tak som jasna... :(
http://www.fertilityfriend.com/home/Marti
@tynamartina
tiez myslim, ze vypada dost andejne... mas aj nejake priznaky? :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zardia ved to baby že ráno som si skúsila test a nič, tak zato to sklamanie:frowning2:
12. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ale pred testovanim nepijes 2 hodiny?
12. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia

Myslím si, že neklesneš :grinning: :dizzy_face:
Moc pěkný graf, též velmi nadějný :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ja som si vcera merala teplotu cca o takomto case a aj ked viem, ze je to blbost, tak som mala vcera cez 37 a teraz mam iba 36,7... preto mam pocit, ze klesam :(.... ale som taka uzimena, riadna zima mi je, tak enviem ci to moze nejako suvisiet.. :unamused:
12. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka aha :(... ale este moze byt skoro... poznam pripady ze test bol pozitivny az 18 dpo... :wink:
12. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia
Tak držím velmi palce, ať teplota neklesá !! :dizzy_face:
12. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia No my sa momentálne nesnažíme otehotnieť. Zajtra by mala začať teplota klesať(teda minulý mesiac to tak bolo- začala som merať až 26DC). Zatiaľ merám len tak zo zvedavosti ale dúfam že tak o rok využijem skúsenosti. Ale prípadnému tehu sa nebránim ani teraz.. Ale príznaky namám žiadne.
12. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia ved počkám či príde mrcha, nič iné mi nezostáva teraz :unamused:
12. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 Taaak čárečka pomaly silnie, oproti obedu je tam už rozdiel... Počítam v utorok asi ovu, keď porovnám s testom z min. mesiaca..
12. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek