• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@red_kika no zatiaľ sa držíš dobre :wink: už by si mohla testnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale keď nechceš tak vydrrrrrrrrž :grinning: :grinning: nesvrbia ťa ruky?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 no ano ...aleje to na beton podla mna
15. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žienky , je to normalne že po ovulacii mi stupla teplota ? http://www.fertilityfriend.com/home/393137
15. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika pekne len tak dalej :wink:
15. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jak hovado.. uz by som chcela, ale chcem vydrzat
15. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vykefuj si ich kefou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak testni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak rano som si merala teplotu a mala som 36.4 takže horučku som nemala a BT som mala 37,1... ale aj tak neviem či to nieje skreslene hmmm. Graf by inak vyzeral takto
15. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 jasné....kukni si grafy iných báb :wink: nemôžeš mať každý deň rovnakú teplotu,ajkeď sa aj to stáva :slight_smile: graf máš pekný a to že si stúpla je dobre :grinning:
15. únor 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe este je skoro - aj FF my vyznacil ze v piatok moze prist mrcha, takze pockam
15. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, mozem sa k Vam pridat? tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave kazdy mam taky nadejny, zatial vzdy blbo skoncili :unamused: aj dnes bolo snehovobielo, no asi este skoro na testovanie... :unamused:
15. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika najlepšie je nemať doma testy...lebo potom ťa svrbia ruky....tak teda vydrrrrž :grinning: :grinning:
15. únor 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ahoj...tak vitaj :slight_smile: ty si aj téme o clostile,že? je nás tu veľa čo máme pekné grafy a prd z toho :angry: :angry: to že ti vyšiel naprd test ešte nemusí nič znamenať :wink:
15. únor 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ako dobre v com ? 20 mam dostat mrchu ..
15. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj, dakujem :wink: ano som v teme clostil... ale ten uz neberiem a ani nebudem :wink: ja viem, ja som mala krasny graf kazdy cyklus az do cca 12DPO, potom sa pokazil... ja viem, ze test nemusi este nic znamenat, len je to take na prd... a bol to mamatest 10... ale nevadi, ide sa dalej :wink:
15. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bulik30 keď ti vyskočí teplota môže to znamenať že miminko sa ti uhniezdilo,ale aj nemusí :slight_smile: tak to ešte 5 dní,držím palec nech sa ti teplota drží pekne hore :wink: :wink:
15. únor 2012 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juj jak to pekne znie :slight_smile: Ale nechcem sa dopredu tesit ... s mm sme mali keksik 2 dni pred ovulkou a potom nič lebo sme sa pohadali :unamused: takze velmi neverím ze by sa to len tak podarilo ... a po mrche idem na hormobnalny profil :wink:
15. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave aj ja som brala clostil,mávala som anovuláky a clostil mi to pekne upravil :slight_smile: len tento cyklus mám nejako spomalený :angry: ja mávam cca 15dňovú LF a tiež mi vždy padne teplota :angry: :frowning2: ach jo...a to sa už rok snažíme :confounded:
15. únor 2012 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie myslela som ze ci sa netvarl tak ze by chcel byt uz uz pozitivny
15. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika noooooo velmi nadejne to vyzera zatial, ked tak zajtra ocikaj
15. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 to nevadí,ak bol dobrý hlien tak spermijky si mohli na vajko počkať :wink: :wink: po mrche? mne brali krv na HP počas mrchy a potom po ovulke :confused:
15. únor 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 netváril sa vôbec :angry: palička bola,ale taká bledučká :confused:
15. únor 2012 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak zostaneme pri verzii ze ked si bola u dr tak folik uz bol praksnuty a dr nevidel lebo zlte teliesko sa schvovalo a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe my sa snazime vyse 2 rokov... mne sa rozhodil cyklus po jednej hormonalnej liecbe, cykly som mala 31-63dnove, no ovulka bola skoro vzdy, niekedy skor, inokedy neskor.... po clostile sa mi tiez upravil cyklus, no zas sa zacina nejak natahovat, ovulka sa nenapadne posuva o 2-3 dni :unamused: no uvidime, dam tomu este jeden cyklus a potom asi skusim fytosoju... :wink:
15. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no dobre,ale my sme mali keksík dva dni predtým :frowning2:
15. únor 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak snad pockali, musim mysliet pozitivne :wink:
15. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mne ju bude brat na 6DC a potom v druhom cykle ... vsade je to inac , niekde baby pisali že už 3DC im to brali , takze neviem :slight_smile: To by bolo fakt super keby sa to podarilo...akurat včera som premyšlala a dostala aj strach že keby sa nám poštastilo mať mimi či by som sa dokazala postarať oň ..
15. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ja som v decembri mala ovulu na 30DC,v januári 18DC a teraz zase nejako divne....ja neviem čo to :angry: :angry: :frowning2: dovtedy som vždy do 20DC ovulku mala :confounded:
15. únor 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 niekde som tu čítala že jednej babe pichli pregnyl pri 13mm folíku :confused: :confused: možno aj mne praskajú také prťavce :confused:
15. únor 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bulik30 mne bral na 4DC a potom ma 27DC :slight_smile: jasné že by si sa dokázala postarať...ak cítiš že to mimi chceš,tak sa určite oňho aj postaráš dobre :wink: nad takým nerozmýšlaj a určite máš aj maminku a kamošky čo ti poradia :wink:
15. únor 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no dufam, ze mi ovulka nebude uz tak velmi skakat... :unamused:
15. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek