• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe to ano , to ma len tak napadlo :slight_smile: Bolo by super keby sa nám všetkým tento rok podarilo mať to počom najviac túžíme- mimčo :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave neboj nebude :wink: máš už dve detičky,tak sa musí podariť aj ďalšie :wink: vidíš ja mám 31rokov a ešte nič :frowning2:
15. únor 2012 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bulik30 mne by stačilo tento rok aj bruško :grinning: ja mám na tento rok predpovedané miminko,tak som zvedavá :sweat_smile:
15. únor 2012 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale si bola u veštici ?
15. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 ja nie maminka....jej vedúca je kartárka či také niečo :grinning: ale beriem to z rezervou :sweat_smile:
15. únor 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to by bolo super .. inac dnes v telerane vravely že byci - raci a este tam boli dve znamenia ale uz neviem ake , by od marca mali cakat prírastok do rodiny -- to by bolo super kedze som byk :slight_smile: Trošku verit musíš , to sa podarí a ver tomu ze este tento rok :wink: Ako dlho sa snazite o miminko ?
15. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 chcem odolat pokuseniu a pockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 to fakt? ja som rak... :astonished: :astonished: my sa snažíme rok,ale ešte tento rok to skúsime a ak nie tak už len centrum :frowning2: ale moc sa mi tam nechce,tak verííííím že nebudeme musieť :sweat_smile:
15. únor 2012 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no vidíš , tak verím že nám to vyjde :grinning: u lekara ste boli ?
15. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved to, islo to vtedy na prvy sup... bola som uz 5x tehu na prvy sup a teraz to nejak nechce ist :unamused:
15. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 no ja mám zatiaľ všetko v poho aj HP bol dobrý a ešte drahého chcem na bud.týždeň objednať na SPG...ale ja myslím že aj u neho to bude dobré :grinning: ako to s tými znameniami ma fakt prekvapilo :confused: :grinning: mne sa už týždeň sníva o aute a to znamená že dostanem veľmi dôležitú a šťastnú správu :grinning: :grinning:
15. únor 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ty si bola 5x tehu? :astonished: a čo sa stalo? :confounded:
15. únor 2012 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe držím palčeky nech vam to vyjde ... daj potom vediet :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozete mi poradit, chcela by som kupit ovu testy, ale take co ich je v baleni viac..pretoze sa mi zdaju dost drahe v lekarni tie po 5 balene....neviete mi poradit nejaku web stranku alebo obchod...dakujem :wink:
15. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 ja dúúúúfaaam že sa tento rok dočkáme :sweat_smile: :sweat_smile: drahý stráááášne túži po dcérke,syna už má...joooj ten by ma nosil na zlatom vankúšiku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaruska118 ahoj....napíš IP lauritke,ona predáva aj ovu aj tehu testy....sú veľmi dobré,veľa báb si od nej objednáva a aj cenovo výhodné :wink:
15. únor 2012 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 napiš lauritke z temy, ja som si od nej teraz objednala, su podstatne lacnejšie ako z lekarne. MA ich z UK :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a mala si konecne pozitivny testik ?? toto este nebude stupnutie po ovu, podla mna az zajtra :wink:
15. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka uvidím aj dnešný testík :slight_smile: ale ja to nechápem,ako mi dki v pondelok mohol vidieť len ten 13mm folík? :astonished: je možné že by mi praskol taký malý? som z toho zmätená :confounded: toto sa mi ešte nestalo :confounded:
15. únor 2012 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no 3x som potratila v tretom mesiaci... :unamused: 2x pred synom a raz po... pri dcere som tiez krvacala do 14tt, ale chvala Bohu, je tu a je to riadne zive striebro :wink:
15. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 teplotu to neovplyvni.
@elebe no ja neviem .. nemohol ho zle odmerat?? co sa tyka lekarov a ich ultrazvukov, tak sa moze stat hocico.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@barbora21 gratulujem ku tehu, myslim že to je jasne pozitivne :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave fuuu :pensive: :pensive: :pensive: a nezistili ti že prečo?? bratrancova snubenica tiež dva krát potratíla a zistili jej trombofíliu a na tretí krát to vyšlo a injekciami....ale asi tvoj prípad to nebude,keďže si potom porodila synčeka :confused:
15. únor 2012 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja viem že ultrazvuk nie je všemocný a aj lekár sa sekne....načo som k nemu liezla :angry: :angry:
15. únor 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 myslim, ze nemusis byt 14 dpo, den ovulacie tam nie je jednoznacny, podla mna si 11 dpo
vcera trosku pokles pri uhniezdeni, dnes vyskok a pozitivny testik. uplne ukazkove :dizzy_face: gratulujem
15. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejula no mozno trosicku, ak si mala teplotu v noci, este to mohlo byt ovplyvnene. len meraj dalej. nic ine nezostava , uvidime aky bude koniec :wink:
15. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj som sama zvedava. A kolko treba zvyšenu teplotu aby sa potvrdila ovulka? Moc sa v tom ešte nevyznam
15. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula no po ovulacii by mala zostat zvysena cca 10 dni. idealne je 12-13, potom to vacsinou klesa a pride MS:

@elebe nemas fotku vcerajsieho testiku ?
15. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek