• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
tak bud rada, to je super. priaznive pre spemose :wink:
15. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi k tomu grafu co si dala ktohovie ako pokracoval,lebo aj ja som mala taky aj ciarku na teste a prisla mrcha
15. únor 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to je tiez pravda :slight_smile: skoda, ze este nezmerala dalej, ci zase stupla..
15. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ dnesny graf :slight_smile: takto o tyzden by mala dojst mrcha :pensive:
15. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ nedojde..jasny tehotensky graf.. kedy testnes?? haha , pokusaaam
15. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked nedojde tak buduci tyzden stredu testnem :wink: nechcem nic predbiehat bojim sa ze sa opat raz sklamem..
15. únor 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj este tak dlho vydrziis ?? :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
15. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vydrzim :wink: neskutocne vela krat som si povedala ze ked zajtra mrcha nedojde tak testnem a stale dosla, cize nejak nedufam ze vobec testovat budem :pensive: ale snad ano :slight_smile:
15. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 tiez mozne :wink:
15. únor 2012 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika grafík vyzerá kráásne...dúfam,že to vyšlo..držím palčeky....testni :slight_smile:)) :wink:
15. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 grafík máš krááásny :slight_smile:))
15. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia Uz som to zrusila :slight_smile: a zistim potom u gynekologa. Toto bol nas piaty pokus :slight_smile:
15. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ano @barbora21 ma krasny tehu grafik :wink: aj s //ciarockami :wink:
15. únor 2012 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Ale este som tam nenaznacila ze som tehu. Cakam na test v piatok a ked bude opat pozitivny tak to vyznacim uz aj v grafe :slight_smile: A teplotu este par dni pomeriam :slight_smile:
15. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj vidim ze sa v teplotach vyznas....poradis mi?ovulacia by mala byt posledny den nizkych teplot??? kede som sa dnes zobudila o 1,5 hodinky neskor ako zvycajne meram a teplota bola o 0,2-0,3 stupna vyssia mam to brat ako ze vcera bola ovu ci len to ze som merala neskor?? co si o tom myslis? test je slaby myslim ovulacny
15. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no to neviem, to musis mat odskusane na sebe, ci ti to urobi az taky velky rozdiel.. mne napriklad nie..
takze jedine zmerat zajtra normalne a budeme mudrejsi. :slight_smile:
15. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha myslela som si :slight_smile: dakujem meriam prvy mesiac cize som z toho blbec...ale v januari som v den ms mala 36,9 co ma zaskocilo :confused: dakujem
15. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no najlepsie si odsledovat take vychylky na sebe, kazdemu sa teplota moze chovat inac.poznam kocku, ktore dokonca vstala umyvala zuby a az tak zmerala BT a neskreslilo to vobec.. :slight_smile:
stava sa, ze aj v den mrchy je vyssia.. este sa tam "biju" hormony :grinning:
15. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neviem ci am toto bude bavit :D ale ak chcem babo asi bude musiet....aj tie ovu testy su akesi " divneee " ale co uz... ale neviem robit tie grafy, kedze moja anglictina je biedna...ale tak aspon viem mam to doma napisane :D
15. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no graf ti robi automaticky, len zadas teplotu :wink: preco divneee ,? nemas foto ??? :confused: :sweat_smile:
15. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, ako som sa tu včera jašila, že som 16dc a ešte mi graf nezaznačil, či prebehla ovu .. tak dnes som zadala vyššiu teplotu ako včera, žiadna zmena v grafe, tak som dala reálne nameranú, bola nižšia ako včerajšia, tiež na grafe žiadne zmeny .. možno kvôli mrazom a tým ako v noci spávam, prišla som na to, že ked si na noc dávam zelený čaj, tak prebdiem noc a zaspím až po 3tej ráno .. ozaj, ak pijem alchemilku denne, aj počas dpo, môže to tiež mať taký odraz, že mi možno mešká ovu? mne z toho čaju aj lepšie trávi, tak skôr zdravotne ho pijem
15. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_mia hod mi grafik ?? neviem preco neoznacuje hmmm ?? uz mys predsa zvysene.. no ale mavas zly spanok.. tak neviem, teploty mozu byt vyssie aj z toho.
zeleny caj by sa vecer uz pit nemal. alchemylku staci pit do ovulky, pripadne este par dni po ovu. potom si daj pauzu.
s ovulkou to urcite nic nema.
15. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi heeej?..tak to nevieeem :slight_smile:)))) nečítala som predošleee:slight_smile:)) a ty ako????
15. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ktorý graf, s dnešnou akože zvýšenou, či s reálne nameranou hodnotou? v podstate tento je s reálnou hodnotou http://www.fertilityfriend.com/home/39ffa0 ak som dala zvýšenú, tak sa len čiarka vytiahla k hodnote 37,20
15. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_mia realna.. hmm . ale co sa mu nezda ? :confused:
15. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka možno aj kvôli tým posledným dvom pyramídam nevie že kedy má zaznačiť :slight_smile:
15. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_mia @lauritka ja tak mrkam na ten graf, asi ta teplota na 15DC mu je nizka... statistika nepusti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj dnesny graf. http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2 Vcera som nevydrzala a testla som, bol negativny. Tak neviem, som ospala, unavena a pobolieva ma brucho. Fakt neviem
15. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no ja by som u teba ovu videla az na 20 DC, kedze predtym ti to tak zvlastne skakalo.. bolo to dost nejednoznacne.
15. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek