• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Prosím o názor! Dnes 11DPO, test negativní.....a proč ten vzestup BT?? Je to ještě nadějné?
18. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa a kedy ta asi zacali boliet ??
18. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 ak sa uhniezdilo len dnes, tak testik vyjde mozno zajtra, pripadne pozajtra
18. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mozno ten 5 az 7 dpo .... , dnes je to zo dna na den horsie a horsie , mam pocit ze mi idu prasknut , nemozem ani uz na bruchu spavat , zo zaciatku to bola taka klasicka bolest ako pred ms , potom sa do toho zapojila aj taka pichava a bodava bolest , raz v jednom a potom aj v druhom striedavo , niekedy to bolo uplne az take neprijemne a dokonca to prechadzalo az do podpazusia , a to ma uz aj tam teraz boli
18. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka že by se uhnízdilo takhle pozdě? Je to vůbec možné?? Každopádně díky za naději :slight_smile:
18. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa Meraj nech sa mame na co pozerat :slight_smile: a tesit sa :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika Ale raz tu niekto pisal, ze v jeden den negativny a na druhe den pozitivny, takze pokial nedostanes mrchu tak je stale nadej :slight_smile: Hlavne klud a pohodicka :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 Pekne testiky :slight_smile: na tom druhom je to pekne vidiet :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 dobre dobre , prehovorili ste ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa aspon mozeme sledovat ako pekne sa drzi teplotka hore.. A ja sa vobec ako tehu zatial necitim, mozno ze som trochu viac unavena. to prave "tehulkovske" na mna asi este len pride.
18. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no man pri obidvoch tehu tiez boleli od okolo 8 dpo.. :slight_smile: ale teraz nejak nechcu boliet.. dofrasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kukina27 kludne. medzi 7-11 dpo.
18. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ mozes a aj nemusis mat priznaky , ale ako hovorim , ono to moze prist zo dna na den , mna uz pomaly trapi sem tam aj zaha bleeeeee a obcas mam pocit ze mi je na odpadnutie , strasne sa potim
18. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :frowning2: kedy sa konecne dockam od teba tej peknej spravy micka ??
18. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa kedy mas cca termin?? asi si tehu uzijes naplno zo vsetkym co k tomu patri :wink:
18. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 ďakujeeeeeeeeeeeem :slight_smile: dúfam, že to tak ostane.. :slight_smile: a čiarka bude len silnieť.. :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ aj ja ti gratulujem, mamina :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ mam pocit ze ja si asi prejdem vsetkymi nevolnostami ake moze pri tehu byt , mne graf vyratal termin cca 21 oktober , uvidime .... vo stvrtok som volala dokimu , setricke som oznamila ze som v tom a tak sa mi pytala na datum poslednej menzes , tak som jej povedala ze 10 januar . ona zacala ratat a nieco splietala ze som cca v 6tt ,co sa mi nechce verit , v utorok ma objednala na sono , takze tam sa uvidi , ale pochybujem ze nieco uvidim , bude to tam este mizive , no a potom uvidim co povie doki o naslednych testoch a vstupnej prehliadke
18. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa :slight_smile: som strašne šťastná , že môžem byť vítaná v klube tehuliek.. :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 jojo .... na kazdeho raz dojde , len dufam ze vsetko bude ok a pojde vsetko hladko
18. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@red_kika nebuď smutná, veď s ďalším cyklom prichádza aj nová nádej a ani sa nenazdáš a budeme gratulovať tebe :wink:
18. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa waaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu ake prekvapko, ty tehotnica jedna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to odkedy?? ako? co? kde? kedy? nemam prehlad ale aj tak velka gratulacia k // :slight_smile: kedy je termin??, to neni moc rozdiel medzi nami :grinning: :grinning:
@nativanativa :slight_smile: neboj, nesmieme si pripúšťať, že sa niečo stane... a ono to bude dobré, hlavne žiadne negatívne myšlienky.., jasné ? :slight_smile:
@nativanativa ked si to pan boh rozmysli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika a na ňom sa mi aj do minúty zobrazila :slight_smile:
neboj aj ty také budeš mať :slight_smile:
18. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamm11 no vitaj , som myslela na teba ci si sa nestratila niekde v perinkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no je to cerstve , termin cca 21 oktober plus minus , nebudem predbiehat a ty ako ?? sa pochval , inak ja som mala a aj stale mam taku istu tehu chripku ako aj ty , dokonca to preslo az do anginy :grinning: :grinning: :grinning:
@natalinda88 snad pojde vsetko ako po masle
no a uz mam kyselinu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

@lauritka bude bude pfuj pfuuuj
18. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa určite pôjde, ja som zase strašne nafúknutá... :slight_smile: ale nevadí mi nič, hlavne nech je všetko v poriadku... :slight_smile:
18. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ďakujem zlatinko :slight_smile: verím, že budú len silnieť... :slight_smile: :slight_smile: taká som šťastná :slight_smile: verím, že čoskoro sa budem tešiť ja s tebou.. :slight_smile:
18. únor 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka Neboj, Pán Boh myslí na každého... prečítala som si o tebe, čím všetkým si si musela prejsť a máš môj obdiv.. :slight_smile: veľmi vám s mužíkom držím palce a myslím, že tu máš veľkú podporu, budem sa za vás modliť a aj za všetky snažilky i tehuľky.. :slight_smile:a verím, že čoskoro budeš držať v náručí svoje vytúžené bábo :slight_smile:
18. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nativanativa velmi malo tu chodim,travim cas zas na facebooku :grinning: tam aspon necitam tolko info o tehotenstve :slight_smile: lebo mi potom sibe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mna vsetko Ok , som 14tt :slight_smile: no presne ja som mala taku chripku, strasne sople a hrdlo ...potom akoby seklo a vsetko to preslo...uz ani prsia tak nebolia, aj mna to bolelo a pichalo az pod pazuchami...a mala som take tocaky az na odpadnutie. Tak sa tesim s tebou, ja mam termin 25.augusta, takze 2mesiace medzi nami rozdiel, no nadhera :slight_smile: tesim sa s tebou ...drahy vytesenyý??? vie uz?? :wink:
18. únor 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek