• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zelovocka veď to , aspoň budem vediet co a ako ... po HP , pojde mm na spremiogram a keď bude ok , tak potom ja na lakoroskopiu ...ci ako sa to píše :grinning: :grinning:
19. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 jaj myslíš laparoskopiu? :grinning: no máte bohatý program, držím palce, možno ani celým procesom nestihnete prejsť a bruško už bude okupovať prcek :wink:
19. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zajtra testnem teda..len si myslim ze pojde dole teplotka zajtra...mam dnes take bolesti ..ze uz cakam kedy mrcha dojde... :pensive:
19. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka No presne to som myslela , vedela som ze to skomolim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by bolo super , keby to tak vyšlo jak vravíš len neviem či mám toľko štastia :unamused:
19. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi
@zelovocka
babule neblbnite , žiadna mrcha , stačí že došla ku mne :frowning2: držím palce :grinning:
19. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 veď uvidíš, skôr či neskôr nám každej budú dopriate // - len nesmieme strácať úsmev :wink:
19. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby testla som...a je tam len jedna / :pensive: nevadi..ideme do dalsieho kola.. :dizzy_face:
19. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka presne tak nesmieme stracat úsmev :grinning:
19. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ale mrska ti este nedosla , ze ? nebud smutna :frowning2: ked dorazí tak sa ide dalej , tak ako piše @zelovocka raz nám tie // vyjdu :grinning:
19. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi uff skoda, ale kym tu nie je mrcha tak sanca je :slight_smile:
19. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi aj ja som dnes mala len / :sweat_smile: tak už počkáme na paničku s červeným dáždnikom a pokračujeme v snažení :wink:
19. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ake vitamíny užívate ? Ja beriem kyselinu listovú ale čítala som že aj E by sa malo brať , neviete kolko mg ?
19. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Ovu bolesti som cítila až do 21, tak som si aj myslela, že ovu bola 20 alebo 21.Hlienik tiež bol. Ďalšie dva dni (19 a 20) som mala test negatívny. Prečo mi ff vôbec nevyznačil ovulku?
19. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 fu, s éčkom ti neporadím, ale to ľahko vygoogliš. alebo mrkni na stránku sem, tam sú vitamíny fajn rozpísané:
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/zdrava-vyziva/vitaminy-plodnost-zeny.html
ja beriem len Femibion800 zatiaľ prvý mesiac, a teraz aj vit. C ako prevenciu pred vírusmi. občas echinaceu na podporu imunity.
19. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka super , ďakujem :wink:
19. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin34 za seba ti môžem povedať, že ovu mávam v posledný deň ovu bolesti - ale u teba to tak nemusí byť. FF má zrejme málo vstupných údajov, aby si vedel poradiť s určením ovu. u mňa to tiež tak bolo tento mesiac a musela som si ju zaznačiť sama, odhadom.
čo sa týka ovu testov, ja ich nepoužívam, lebo sa mi zdajú trošku nespoľahlivé v tom zmysle, že nemusíš vychytiť hormonálny vrchol ovulky akurát pri testovaní, plus posudzovať test podľa intenzity čiarky je pre mňa troška neisté :sweat_smile:
19. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 hlavne to netreba preháňať s vitamínmi, ale zdravo papkať, to je prvoradé, a pitný režim mať :wink: a klííídek pohodičku, nenervačiť :slight_smile: raz sa to padarí aj nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lin34 ozaj ešte - doplň si do grafu hlienik a uvidíš, možno to FF pomôže pri určovaní, je to len program :wink:
19. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka oukej :slight_smile: ten pitný rezim dodrziavam uz pomaly messiac , pred tým som nevpila vodu aj dva dni .. teraz kazdy den aspon 2 litre :slight_smile:
19. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@bulik30 baby , ked so to podarilo mne .... tsssss tak to musi ist aj vam :wink:
19. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin34 supeeer :slight_smile: som sa trafila aj ja :sunglasses:
19. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa blahoželám ti a prajem všetko dobré a hlavne zdravičko :slight_smile: Napíš recept :grinning:
19. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa jasné, určite sa nám to tu podarí všetkým, netreba to vzdávať :wink: som čítala, že ti chutí stále viac :grinning: ranné nevoľnosti ešte nič? no bodaj by ani neprišli :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech si to poriadne užijete :dizzy_face:
19. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa dakujem verím že v ňom aj zostanem celých 9 mesiacov :slight_smile:
19. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no zatial negrcam , mozno to pride neskor , to neviem , ale som unavena a dost , dnes by som spala a spala
19. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa tak dúfam, že dnes máš voľno a aj si pospíš.
19. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 milovat sa spontanne , ja neviem baby jak sa to vlastne stalo , doteraz nechapem :confused: :confused:
19. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka volno je , len varim a tak , beham hore dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa dakujem :slight_smile: dlho ste sa snazili ?
19. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek