• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kukucg ja som smutna hlavne z toho preco mam byt zrovna ta vynimka ktorej pregnyl nezabral....
3. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tento pokles sa este da nazvat, ze sa drzim??? :confused:
3. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 nemusel ti zabrat z jednoducheho dovodu, lebo ked uz boli tie folikuly kvazi cysty, tak tam ich ani pregnyl neprinuti prasknut. To by pichali pregnyl kazdemu, kto ma cysty a praskli by. Cize ak zajtra nestupnes- Tak to su tie folikularne cysty a mali by potom odist sami s mrskou. Skoda ale toho pozitivneho testiku :unamused:
ale tak este nepredbiehajme, uvidime zajtra.
3. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka este ano, ale uz viac neklesni :wink: :slight_smile:
3. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 hej chapem, ale vydraz, mozno sa zajtra ukaze ze zabral :wink: musis proste pockat do zajtra, ja viem ze je to na nervy tiez to neznasam no tazko to inak zistis, vydrz, budem drzat palce :wink: :wink:
3. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ale ved mohol zabrat, len ked si merala v inom case, tak teplota ti to nepotvrdila, @lauritka ma pravdu, ze len nasledujuce teploty to ukazu, neboj sa :wink:
3. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kiezby sa to dalo volou ovplyvnit :confounded:
3. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ahojcek,ten pokles nic neznamena, ja tiez skacem ako na trampoline :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/3a5316
ale mam zvlastne bolenie brucha..nevesti nic dobre :frowning2:
3. bře 2012 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka no silou vole :sweat_smile:
3. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj, ty si ale stale krasne vysoko, nadhera! A divne bolesti brucha, take az pichanie som v noci citila aj ja. To asi nebude dobre??? Jaaaaaaaj :cry:
3. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi tvoj graf je uzasny :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vidis, pretoto ja nechcem testovat, vcera u mna euforia a dnes pad :unamused:
3. bře 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja som sla z postele az po hodine ale to som sla na wc a mala zacala plakat tak som este mojkala potom som akoze spala do 7.00....
3. bře 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ja nemam pichanie ,su to tupe bolesti ..a tie sny este...vsetko zle.... :angry: v pondelok sa vsetko rozhodne..
3. bře 2012 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 je lepsie si dat budik na meranie skor, napr 6.15, odmerat a spat dalej, lebo takto, ked merias o 7. 00 je velka pravdepodobnost, ze Elinka sa ti zobudi ovela skor, moj maly byva hore uz o pol siestej niekedy, ja meriam o 6.00 alebo max. 6.15 :wink:
3. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ale to nie je pad, pa bude ked klesnes uplne. zas na druhej strane, by si aspon vedela, ze nic, keby si testla..noo :sweat_smile: alebo sa mas tesit..
3. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
ahojte kocenky moj dnesny grafik . . dnes teplotka este klesla :slight_smile:
uvidime aky bude este dnes ovu test :grinning:
3. bře 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 a potom si si uz nemerala v obvykli cas?
3. bře 2012 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zajtra sa uvidi, uz to bude asi zajtra uplne jasne, taky pocit mam, nie? Zajtra budem 13DPO
3. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
@lauritka mne sa to zdalo hned v den folikulometrie divne...dr vravel ze uz by nepuklo ze uz sa meni na cystu... len lauri ako si hovorila ja som mala pozitivny zo dna na den a hned nenormalne silny a neviem ci tak folikul stihol narast do druheho dna...to je jedno...je to na h... ...aj mna to depta... strasne... neviem ci mam zajst k dr alebo co mam robit....
3. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi pred tym ano okolo 7.00 plus minus pol hodka akurat vcera o hodinu skor...
3. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka len mala mi spava do 9.00 toto dnes sa zobudila na kychnutie, inak mala spi teraz dalej...to skor ja sa sama hocikedy zobudim....
3. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslite. od koho ma kocicka tento testik :wink: one step. http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucianak/album/doleti-bocian/8975120/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: xoxoxoxoxxoxo. som carodejnica hahahahahahaah
3. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@irsina83tak si musis pockat na zajtrajsiu teplotu....
3. bře 2012 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 este pockaj, uvidime akosa budu vyvijat teploty.
ale lekar ti aj tak nepomoze, budes musiet cakat na mrchu ak nahodou bude anovulak. :unamused:
3. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale ja sa s nim potrebujem dohodnut co bude dalej... asi by mi mal znizit davkovanie clostilu... ja to nechapem... ja viem ze ovu este mohla byt ked mi zajtra a pozajta vyznaci zvysene teploty ale aj tak je mi to cele divne... od vcera ma picha v prsnikoch sem tam...a este hlien mam aj dnes...
3. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja chcem tvoje testikyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!! @lucianak gratulujem k // ciarkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadhera
3. bře 2012 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi
@lauritka akuraaat som ju sla nabonzovar Lucianak je v toooom a to si jej tie testy len vcera dala,odpadla som,juuuj velmi tesiiiiim uz si d nou od potratu pisem a sa jej to splnilo krasa
3. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no ak uznava BT a pojdes za nim, ked nestupnes. tak od noveho cyklu mensiu davku, to je jasne.len jednu denne. Len aj tak budes musiet pockat na koniec cyklu.
3. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek